NEV-DAMA a.s.

Informácie k situácii koronavírusy

 

AKTUÁLNE - KORONAVÍRUS

Vážení návštevníci, nižšie uvedené informácie sa pre vás snažíme pravidelne aktualizovať. Vzhľadom na rýchlu zmenu situácie, nových nariadení a opatrení však nemusia byť vždy 100% platné.

Z nariadenia vlády sme boli nútení uzavrieť naše pobočky. Toto NARIADENIE je aktuálne platné do 1. apríla 2020.

Naša infolinka 0800 12 10 10 je vám k dispozícii zadarmo od 8.00 do 20.30 hod.

Vyjadrenie CK FISCHER k aktuálnej situácii

Vážený zákazník,

ako sme Vás už informovali, na území Slovenskej republiky platí nariadenie Bezpečnostnej rady štátu o úplnom uzatvorení hraníc a zákazu vycestovať mimo územie SR. Za súčasnej situácie je isté, že po dobu trvania tohto opatrenia, nebude možné Váš zájazd realizovať. Je to pre nás bezprecedentná a nová situácia, s ktorou sme sa nikdy v histórii nestretli.

Pretože je naším zvykom poskytovať Vám vždy aktuálne informácie, radi by sme Vám oznámili, že momentálne intenzívne pracujeme na riešení tejto situácie.

Chceme Vás požiadať, aby ste nám v tejto chvíli poskytli čas. Vyčkajte prosím, až Vás bude kontaktovať niektorý z našich predajcov. Postupujeme podľa dátumu Vašich zájazdov od najbližších termínov po najneskorší.

Cestovný ruch so sebou prináša celý rad nečakaných situácií, ktoré sme zvyknutí operatívne riešiť. Napriek tomu musíme priznať, že sme si nikdy nemysleli, že by sme mohli byť konfrontovaní s takouto situáciou, ako je uzatvorenie hraníc. Veríme ale, že i túto situáciu spoločne zvládneme a nájdeme pre Vás riešenie, ktoré Vám bude vyhovovať. Zároveň Vás chceme poprosiť o trpezlivosť pri administratívnych riešeniach všetkých náležitostí. Ďakujeme za pochopenie a tiež za všetky vyjadrenia podpory.

Tím NEV-DAMA

Môžem využiť bezplatné storno?

Slovenská asociácia cestovných kancelárií a cestovných agentúr momentálne pripravuje stanovisko pre jednotlivé subjekty v cestovnom ruchu k otázke stornovania zajazdu za platnosti núdzového stavu.

Podľa akého dátumu bude posudzované storno zájazdu?

Vaša žiadosť bude posúdená s ohľadom na deň prijatia do našej cestovnej kancelárie. Zároveň jedná naša spoločnosť s našimi obchodnými partnermi o ďalších možnostiach kompenzácie. V prípade, že budeme v rokovaniach úspešní, obratom Vás budeme kontaktovať a tieto kompenzácie zahrnieme do finančného vyrovnania. Z toho dôvodu Vás chceme poprosiť o zhovievavosť pri vybavovaní všetkých náležitostí Vášho zájazdu. Počkajte, prosím, až Vás budeme my kontaktovať. Robíme maximum preto, aby sa všetky administratívne náležitosti vybavili v čo možno najkratšom čase.

Ako sa ERV Európska poisťovňa stavia k situácii okolo koronavírusu COVID-19?

ERV Európska poisťovňa a pracovníci našich Euro-Centier intenzívne sledujú situáciu okolo koronavírusu COVID-19.

Na stiahnutie: Postoj ERV Európskej poisťovne k situácii okolo nového typu koronavírusu.

Mám poistenie u ERV Európskej poisťovne - môžem svoju dovolenku bezplatne stornovať?

Obava z koronavírusu v oblasti, kam má klient cestovať, podľa vyhlásenia ERV Európskej poisťovne nie je dôvodom pre uznanie storna. Poistenie storna nemožno uplatniť ani v situáciách, kedy Ministerstvo zahraničia vydá odporúčanie necestovať do určitej destinácie alebo dôjde k jej uzavretiu úradmi.

ODKAZY NA DÔLEŽITÉ WEBY:

Web Ministerstva zdravotníctva : https://www.health.gov.sk/Titulka/
Webová stránka Webová stránka MZSR venovaná aktuálnej situácii v oblasti koronavírusu: : https://www.health.gov.sk/Clanky?tlacove-spravy

Informácie k mimoriadnym opatreniam webu MZSR: https://www.health.gov.sk/Clanok?vlada-prijala-mimoriadne-opatrenia-15-3-2020

Web Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky: http://www.uvzsr.sk/
Webová stránka Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky s odporúčaniami pre občanov:: http://www.uvzsr.sk/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=56&Itemid=62

Web Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny: https://www.employment.gov.sk/sk/

Web Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky:https://www.minedu.sk/

Web Svetovej zdravotníckej organizácie : (WHO) www.who.int a https://www.who.int/westernpacific/emergencies/novel-coronavirus

×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zabudli ste prihlasovacie údaje?