NEV-DAMA a.s.

Sme NEV-DAMA

Najlepší partner na hory

Sme jednotkou na zimnú dovolenku. Vďaka nám máte tie najlepšie alpské vrcholky skutočne na dosah ruky. Zabezpečíme vám nezabudnuteľný lyžiarsky pobyt nielen v Alpách. Hory a ďalšie prírodné krásy s nami môžete objavovať tiež v lete. Vďaka dlhoročnej tradícii a zázemie najsilnejší cestovné skupiny v SR vám budeme spoľahlivým partnerom na cestách.

1.

v predaji zimných dovoleniek v strednej Európe

120 tis.

odbavených klientov počas zimnej sezóny

cca 1 400

prevažne alpských hotelov a rezidencií v ponuke

3

štáty pôsobenie

Sme lídrom stredoeurópskeho trhu v zimných dovoleniek

Našou hlavnou špecializáciou sú lyžiarske zájazdy do Álp, predovšetkým do zimných stredísk v Taliansku, Rakúsku, Francúzsku, Slovinsku a Švajčiarsku. Medzi najobľúbenejšie patrí talianskej lokality Val di Fiemme, Passo Tonale alebo Alta Valtellina. Kromě alpských svahů s námi můžete zjazdiť zjazdovky v Andorre, Bulharsku, v Bavorskom lese v Nemecku, na Slovensku i v ČR. Naše portfólio zájazdov do viac ako 150 európskych skiareálov je najširšia a najkomplexnejšie ponukou lyžovanie v celej strednej Európe. Pre toho, kto sa neuspokojí s lyžovaním len v období zimnej sezóny, ponúkame pobyty v strediskách u ľadovcov, ktoré sú v prevádzke takmer celoročne (napr. rakúsky Kaprun, Hintertux, Stubai, Sölden, Mölltal, Pitztal či talianska Cervinia).

Naša história

Základy Nev-Damy boli položené už na začiatku 90. rokov, kedy vznikli 3 cestovnej kancelárie rôzneho zamerania: kým Nemo a Vesta sa špecializovali na letné zájazdy (každá v rôznych krajinách), doménou CK Dama bola zimná dovolenka. Zlúčením všetkých troch špecialistov vznikla v roku 1998 cestovná kancelária NEV-DAMA, ktorá sa stala najobľúbenejšie cestovnou kanceláriou na zimnú dovolenku v SR. V roku 2011 sa CK NEV-DAMA stala súčasťou finančnej skupiny KKCG a 1. januára 2014 obchodnou značkou Cestovné kancelárie FISCHER, a.s.

Sme súčasťou najväčšej cestovnej skupiny v ČR

Spoločne s obchodnými značkami FISCHER, eTRAVEL a PRIVILEQ reprezentujeme DER Touristik CZ - najväčší cestovné skupinu v Českej republike s viac ako 450 tisíc klientov a ročným obratom presahujúcim 6 miliárd korún.

Od mája 2020 sme tiež hrdými  členmi nemeckej skupiny REWE a jej divízia cestovného ruchu DER Touristik spolu s EXIM tours.

Fischer Group

"Ušijeme" vám dovolenku na mieru

Poskytneme vám dovolenku presne podľa vášho gusta. Ponúkame zájazdy "šité na mieru" vašim potrebám a želaniam. Na veľkosti nezáleží, zaistíme akciu "na kľúč", nech už si budete priať seminár pre malú skupinu alebo kongres so stovkami účastníkov. V ponuke je nepreberné množstvo európskych i svetových lokalít vrátane ubytovacích kapacít tej absolútne najvyššej úrovne.

Prečo s nami klienti radi cestujú?

Sme tu, aby sme vám zaistili prežitie bezstarostnej dovolenky spojenej s kvalitným odpočinkom a nezabudnuteľnými zážitkami. A podľa našich klientov sa nám to darí. Nie nadarmo pravidelne víťazíme v ankete TTG Travel Awards v kategórii Najlepšie cestovná kancelária pre zimnú dovolenku na horách.

Povedali o nás

Patrik H.

Na hory tí praví

Jazdím s vami na lyže už od detstva a s nikým iným si to už nedokážem predstaviť. Vďaka za váš osobný prístup a vždy skvelé služby!

Sme NEV-DAMA

Jakub M.

Komfort a fajn cena

Viem, že s Nev-dámou ma lyžovanie v Alpách nevyjde na majland. Kvalitné hotely majú za supr cenu a k tomu aj zvýhodnené skipasy.

Sme NEV-DAMA

Radim K.

Cestovka nielen na cestu

Páči sa mi, že sa na vás môžem spoľahnúť nielen počas pobytu, ale ste tu pre mňa aj pri príprave na cestu. Keby Alpy neboli o toľko drahšie ako Čechy, jazdím s vami len tam.

Sme NEV-DAMA

Apolena N.

V Nev-DAME sa vyznajú

Oceňujem, že vaši delegáti aj predajcovia sú ľudí na pravom mieste, ktorí naozaj poznajú to, čo predávajú, a o hoteloch vedia všetko.

Sme NEV-DAMA
Napíšte nám svoju recenziu
×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zabudli ste prihlasovacie údaje?