NEV-DAMA a.s.

Zľavy, benefity a špeciálne ponuky

Chcete mať perfektnú dovolenku za výhodnú cenu? Potom ste tu správne! Pripravili sme pre vás vysoké zľavy na pobyty, unikátne benefity a jedinečné špeciálne ponuky aj akcie. Doprajte si letnú aj zimnú dovolenku so zľavami a množstvom výhod!

Zimná dovolenka

Sme jedničkou na českom trhu v zimnej dovolenke na lyžiach alebo snowboarde. U nás nájdete tie najlepšie zájazdy do prvotriednych lyžiarskych stredísk v talianskych, rakúskych, francúzskych, slovinských aj švajčiarskych Álp a to navyše s množstvom zliav na pobyty a benefity k zájazdom. Pozrite sa, aké výhody vám k zimnej dovolenke poskytneme.

Zľavy pre zimnú dovolenku

 

Zľavový systém

Ponúkame vám zimnú dovolenku s zľavou za včasný nákup. Objednajte si lyžiarsky zájazd v predstihu za najvýhodnejšiu cenu a tešte sa na zasnežené alpské svahy. Zimná lyžiarska dovolenka v Alpách ešte nikdy nebola výhodnejšia!

 
-5%

Zľava pre skupiny

Užite si zimnú dovolenku s vašimi priateľmi, známymi alebo v širokom rodinnom kruhu a získajte skupinovú zľavu 5 % pre skupiny od 20 osôb.


Benefity pro zimní dovolenou

 
Garance sněhu

Garancia snehu

Máte strach, aby vašu zimnú lyžiarsku dovolenku nepokazil nedostatok snehu? S nami sa báť nemusíte! Garantujeme vám možnosť zrušiť zájazd bez akýchkoľvek stornopoplatkov.

 
Instruktor

Inštruktor zadarmo

Ste v lyžovaní alebo v snowboardingu neistí alebo chcete vylepšiť vašu techniku? Kúpte si náš lyžiarsky zájazd a využite benefit v podobe inštruktora zadarmo!


 

Ski Funtazia klub

Idete na hory s deťmi? Vyberte si z lyžiarskych zájazdov so Ski Funtazia klubom a doprajte deťom výuku lyžovania aj zábavu a sami sebe nerušené zimné radovánky!


 

Ski Funtazia Academy

Idete na hory s deťmi? Vyberte si z našich lyžiarskych zájazdov so Ski Fantazia Academy a doprajte deťom kvalitnú výuku lyžovania a sami sebe nerušený odpočinok!

 
Welcome drink

Uvítací prípitok

Začiatok zimnej dovolenky je vždy dôvodom k oslave. Privítame vás welcome drinkom zadarmo, ktorý vás zahreje, rozprúdi krv a príjemne odštartuje vaše lyžovanie v Alpách.

Špeciálne ponuky pre zimnú dovolenku

 

Cestovné poistenie

Aby bola vaša zimná dovolenka bez starostí, ponúkame vám v spolupráci s ERV Európskou poisťovňou, a.s. niekoľko typov výhodného poistenia vhodného pre prevádzkovanie zimných športov.

 

Požičanie skisetov

Objednajte si zapožičanie lyžiarskeho alebo snowboardového vybavenia z pohodlia domova a vyzdvihnite si ho až v lyžiarskom stredisku. Garantujeme Vám výhodnejšiu cenu a pohodlnejšie cestovanie.

Letná dovolenka

Leto s NEV-DAMOU je v znamení dovolenky pri mori alebo turistiky v horách a kúpania v jazerách. Vyberte si z našich letných zájazdov a využite pritom vysoké zľavy na pobyty, skvelé benefity a akcie, ktoré našim klientom poskytujeme.

Špeciálne ponuky pre letnú dovolenku

 

Cestovné poistenie

Letnú dovolenku bez starostí vám zaistí poistenie od ERV Európskej poisťovne, a.s. s vysokým krytím rizík, rýchlym vysporiadaním škôd a bez zbytočného papierovania, ktoré ponúkame za skvelú cenu.

×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zabudli ste prihlasovacie údaje?