NEV-DAMA a.s.

NEV-DAMA SUN PARTNER

Naši sun partneri sa starajú o to, aby ste si užili letnú dovolenku bez obáv. V prípade storna zájazdu z dôvodu koronavírusu dostanete vaše peniaze späť do 14 dní.

Na leto 2021 sme pre vás s našimi exkluzívnymi partnerskými hotelmi vyjednali nové podmienky. Nad rámec cestovného poistenia a obvyklých storno podmienok Vám pod značkou NEV-DAMA SUN PARTNER ponúkame letnú dovolenku bez rizika.
V prípade, že do vami vybranej destinácie nebude z dôvodu COVID-19 možné odcestovať, môžete zájazd ešte 2 dni pred odjazdom ZADARMO zrušiť a my vám vrátime peniaze do 14 dní.

Užite si cestovanie „bez hraníc“

SUN PARTNER GOLD

S našimi „zlatými“ SUN PARTNERMI cestujete bez obáv z:

  • 1. uzatvorenia hraníc (vrátane tranzitu),
  • 2. karantény pri príjazde,
  • 3. varovanie/odporučenie štátnych orgánov necestovať necestovat (vrátane tranzitných zemí a konkrétnych oblastí).

SUN PARTNER SILVER

S našimi „striebornými“ SUN PARTNERMI cestujete bez obáv z:

  • 1. uzatvorenia hraníc (vrátane tranzitu),
  • 2. karantény pri príjazde.


Stačí, keď si vyberiete z našej ponuky ubytovaní pod značkou NEV-DAMA SUN PARTNER.

Často kladené otázky

Zistite viac o podmienkach využitia benefitov v často kladených otázkach.

Kam organizujete letné zájazdy pod značkou NEV-DAMA SUN PARTNER?

Momentálne vám ponúkame letnú dovolenku pod značkou NEV-DAMA SUN PARTNER v Rakúsku, Taliansku, Chorvátsku a Francúzsku. V prípade Talianska a Francúzska môžete vyberať z pobytov u mora aj na horách.

K rýchlej orientácii, ktoré ubytovacie kapacity patria pod značku NEV-DAMA SUN PARTNER (GOLD/SILVER), odporúčame použiť pri vyhľadávaní zájazdu na webu rovnomenný filter alebo prehľad ubytovacích kapacít viď rovnomenná kapitola v online katalógu.

V čom sú vaši „SUN PARTNERI“ lepší ako ostatné ubytovacie zariadenia?

NEV-DAMA SUN PARTNERI svojim hosťom nad rámec ochrany cestovnej kancelárie garantujú, že v prípade krízových opatrení neprídu o uhradené financie.

Nárok na zrušenie ubytovacích služieb bez akýchkoľvek sankcií v prípade obmedzení ciest našich klientov z Českej republiky, Slovenska a Poľska v súvislosti s rozšírením koronavírusu je možné uplatniť, ak nastane:

  • uzatvorenie hraníc (vrátane tranzitu),
  • povinná karanténa pri príjazde z/do destinácie nebo tranzitných zemí vyhlásená štátnym orgánom (nie však zamestnávateľom či treťou osobou),
  • cestovné varovanie/odporučenie Ministerstva zahraničných vecí ČR pred cestou do zahraničia (s prihliadnutím k stanovisku Ministerstva pre miestny rozvoj ČR) necestovať do zahraničia (vrátane tranzitných zemí, konkrétnych regiónov, provincií a obcí) – platí len pri programe SUN PARTNER GOLD.

Do kedy môžem zrušiť zájazd v rámci benefitu NEV-DAMA SUN PARTNER?

Zrušenie zájazdu bez stornopoplatkov je možné najskôr 4 a najneskôr 2 dni pred prvým dňom pobytu.

Ak máte záujem o storno zájazdu, informujte nás a my posúdime, či máte na bezplatné zrušenie pobytu nárok. Neabsolvovanie zájazdu bez predchádzajúceho informovania CK nezakladá právo na bezplatné stornovanie zájazdu.

Podľa čoho budete posudzovať môj nárok na bezplatné zrušenie zájazdu?

Rozhodným dňom pre uplatnenie benefitu je prvý deň pobytu.

Pred dovolenkou musím podstúpiť test na covid. Môžem zájazd bezplatne zrušiť?

Ak je vaša cieľová destinácia dostupná s potvrdením o negatívnom výsledku testu na covid, možnosť bezplatného zrušenia v rámci NEV-DAMA SUN PARTNERA sa na ňu nevzťahuje.

Môžu zájazd zrušiť len niektoré osoby z rodiny/skupiny?

Podmienkou zrušenia zájazdu bez stornopoplatkov je storno všetkých osôb v rámci jednej ubytovacej jednotky (napr. apartmánu či izby).

×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zabudli ste prihlasovacie údaje?