NEV-DAMA a.s.

V tejto chvíli pre Vás zájazdy pripravujeme.

Zadajte Váš e-mail a dostanete upozornenie ihneď po spustení do predaja.

Popis oblasti

Val Camonica – milé prekvapenie nad jazerom Lago d’Iseo

Dlhé lombardské údolie Val Camonica sa začína v mestečku Ponte di Legno pod priesmykom Passo del Tonale (o oboch viac v kapitole Skirama Dolomiti) a zvažuje sa k provinčnej metropole Brescia. V blízkosti krásneho jazera Lago dʼIseo z neho stúpa hore do oblakov cesta, ktorá vás privedie do moderného strediska zimných športov Montecampione.

Montecampione – zjazdovky projektované na mieru olympijským víťazom

Montecampione, našim lyžiarom doposiaľ nanešťastie neveľmi známe centrum zimných športov, ponúka 30 km zjazdoviek pre všetky kategórie lyžiarov. Nie je bez zaujímavosti, že umiestnenie pre trate rozprestierajúce sa medzi 1 100 a 1 940 metrami nad morom schvaľoval olympijský víťaz v zjazde z Osla 1952 Zeno Colo. Ide o jedno z mála talianskych, „na zelenej lúke“ plánovito vybudovaných lyžiarskych stredísk, na rozdiel od analogických, najmä francúzskych rezortov tu aj s veľmi zaujímavým architektonickým riešením, harmonicky ladiacim s nesmiernou krásou tunajšieho životného prostredia.

Lyžovanie pre všetky kategórie návštevníkov

Prevládajúce červené zjazdovky vyhľadáva prevažne rodinná klientela, ale na svoje si tu prídu aj vyspelí jazdci. Ak pripočítame aj niekoľko začiatočníckych „modrých ciest“, výsledkom je uspokojivá komplexnosť lyžiarskej ponuky. Športové ambície strediska potvrdzujú talianske reprezentantky v zjazdovom lyžovaní, sestry Fanchiniové, ktoré sa tu pripravujú.

Lyžiarske strediska

Zájazdy a ubytovanie

×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zabudli ste prihlasovacie údaje?
×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zabudli ste prihlasovacie údaje?