NEV-DAMA a.s.

prepravné zariadenie: 31

 • 19×

Zjazdové trate: 115,3 km

 • 54 km
 • 49,4 km
 • 11,9 km

bežecké trate: 200 km

Snowpark:

Nadmorská výška:

1075 - 2225 m n. m.

Lyžovanie v stredisku 3 Zinnen - Tre Cime Dolomiti

 • pohodové zjazdovky pod najkrajšou horou Dolomitov Tre Cime di Lavaredo
 • zjazdovky v ideálnom pomere čo do rozmanitosti a náročnosti
 • pred pár rokmi prepojené hlavné skiareály Monte Elmo a Croda Rossa
 • menší rodinný areál Monte Baranci s nočným lyžovaním, sánkarskou a skicrossovou dráhou
 • rýchle priame železničné spojenie k lanovke na Kronplatz
 • veľmi pestrá paleta doplnkových aktivít
 • nie celkom kompletná vzájomná prepojenosť celej oblasti na lyžiach

3 Zinnen - Tre Cime Dolomiti – zimná idyla pod najkrajšou horou Dolomitov

3 Zinnen - Tre Cime Dolomiti (skôr známe pod názvom Alta Pusteria / Hochpustertal) je stredisko talianskych Dolomitov, ktoré v posledných rokoch zaznamenáva snáď najväčší rozmach z celého 12členného konzorcia Dolomiti Superski.

Nový názov celej oblasti 3 Zinnen - Tre Cime Dolomiti vznikol podľa najkrajšej hory Dolomitov Tre Cime di Lavaredo, ktorá panoráme tohoto regióna vojvodí.

Tre Cime di Lavaredo / Drei Zinnen (Tri vrcholy Lavareda) sú impozantná trojčlenná skupina skalných štítov, najčastejčie fotografovaný symbol Dolomitov. Vyrastajú kolmo zo sutinových polí na hranici Južného Tirolska a Benátska. Najvyššia je prostredná Cima Grande. / Große Zinne (Veľký štít, 2.999 m), ďalej západná Cima Ovest / Westliche Zinne (Západný štít, 2.973 m) a najnižšia je a Cima Piccola / Kleine Zinne (Malý štít, 2.875 m). Vo vysokých a silne previsnutých severných stenách Cima Grande (z 550 m výšky je prvých 220 m previsnutých asi 30 m od základne) a Cima Ovest („strecha sveta“) sa posúvali možnosťou svetového športového lezenia.

Kľúčovým kvalitatívnym skokom prepojenia skiareálov Monte Elmo a Croda Rossa

Ale poďme späť k tunajším skiareálom – kľúčovým kvalitatívnym skokom skiregióna bolo prepojenie oboch hlavných skiareálov Monte Elmo a Croda Rossa pred niekoľkými rokmi. Následne sa k nim pripojil i skiareál Padola, ležiaci už za hranicou germanofónneho Južného Tirolska v talianskojazyčnom regióne Veneto /Benátsko.

Pred 3 rokmi bola postavená nová 10miestna kabínková lanovka Helmjet nahrádzajúca starú kabínu Sexten-Helm, nová modrá zjazdovka uľahčujúca návrat zo Stiergartenu do Mosa a nový vlek na rovnakom mieste. Pred 4 rokmi vznikla nová kabína „Drei Zinnen“ zo Signaue na Stiergarten s novou zjazdovkou a nová kabína „Stiergarten“ s medzistanicou prístupnou zo zjazdovky „Helm“. V tom istom roku bola postavená i nová vyhrievaná krytá sedačka pre 8 osôb Hasenköpfl vedúca až do výšky 2.225 m n. m. s panoramatickým výhľadom na Dolomity. Ešte predtým vznikli 2 nové zjazdovky Signaue 2 na Croda Rossa a červená ku kabínovej lanovke v Seste ako rodinná alternatíva k čiernej Kristlerhang.

Toto naozaj veľmi rýchle investičné tempo bolo následne zabrzdené až epidémiou Covidu-19.

Skvelo upravené trate všetkých stupňov náročnosti v 6 kvalitných skiareáloch

Celkovo v oblasti 3 Zinnen - Tre Cime Dolomiti napočítate 6 kvalitných skiareálov, všetky so skvelo upravenými traťami všetkých stupňov náročnosti a s veľmi vysokým percentom umelého zasnežovania.

Oblasti vojvodí a zahraničným lyžiarom je asi najviac známy skiareál Helm / Monte Elmo ponúkajúci mimo iné dlhé údolné zjazdy do Versciaca a Sesta. Čierna zjazdovka z Monte Elmo núti vášnivých lyžiarov ku stále opakovanému zdolávaniu, ide o jednu z najlepších zjazdoviek Južného Tirolska, ktorá naviac vďaka svojej severnej orientácii poskytuje ideálne podmienky až dlho do jari.

Menší rodinný areál Monte Baranci ponúka mimo iné radu atrakcií pre najmenších, zatraktívnený je naviac 2x týždenne (útorok a piatok do 22h) nočným lyžovaním a sánkarskou a skicrossovou dráhou (21.–22. 12. 2023 sa tu päť konajú závody Svetového pohára v skicrosse).

Rýchla dostupnosť na Kronplatz a do Cortiny d’Ampezzo

Veľkým bonusom oblasti 3 Zinnen - Tre Cime Dolomiti je jej výhodná poloha, a teda i rýchla dostupnosť vzhľadom ku špičkovým strediskám Kronplatz - Plan de Corones, Cortina d’Ampezzo a Alta Badia. To tiež činí len ťažko odmietnuteľnú ponuku plošne rozšírených skipasov Dolomiti Superski.

Železničná stanica Versciaco leží priamo pri dolnej stanici kabíny na Monte Elmo, teda za 35 minút ste odtiaľto v stanici Percha/Ried, a teda i pri lanovke na Kronplatz – to samozrejme platí predovšetkým pre majiteľov rozšírených skipasov. Je nutné dodať, že regionálne vlaky sú zadarmo v rámci karty Holidaypass, ktorá sa nedá kúpiť, je k dispozícii len u ubytovávateľov registrovaných v turistickej asociácii, čo sú ovšem všetky nami ponúkané ubytovacie kapacity.

Pestrá paleta doplnkových aktivít

Z naozaj pestrej palety doplnkových aktivít vymenujme korčuľovanie, tenis, curling, sánkarske dráhy, na 200 km bežkárskych tratí (z toho 30 km závodne preparovaných – opäť sa tu v Dobbiacu 30. 12. 2023 až 1. 1. 2024 zastaví Tour de Ski Svetového pohára v bežeckom lyžovaní), či špičkový aquapark v San Candide (jeho ďalšiu budúcnosť však bohužial vzhľadom k nákladnej prevádzke sprevádzajú početné otázniky).

Predvianočné obdobie láka i koncertami či vianočnými trhmi, veľkým bonusom sú potom zaujímavé predsezónne ceny.

Kuriozitou je jediné stádo sobov v Taliansku na Croda Rossa, zábavné a fascinujúce stretnutie s polárnymi zvieratami na alpskej zjazdovke, veľkou atrakciou pre deti je potom ich kŕmenie.

Atraktívnym adrenalínovým zážitkom je Free Fall Ride – jazda na snehovej rolbe Pistenbully 510 HP na najpríkrejšej udržiavanej zjazdovke v Taliansku (Holzriese v sektore Croda Rossa s maximálnym sklonom 71 %).

Na Monte Elmo môžete vyskúšať 3 Zinnen Skimovie, kde je vaša jazda nafilmovaná od štartu do cieľa.

Úplne nový je aprés-ski lokál na rifugio Helmrestaurant. Ďalej v oblasti 3 Zinnen - Tre Cime Dolomiti odporúčame Igloo Après Ski Bar pri nástupnej stanici kabíny Monte Elmo v Seste. Každý deň sa tu môžete tešiť na výborné drinky a príjemnú atmosféru.

 

Ambície strediska smerujúce k lyžiarskemu prepojeniu Rakúska, Južného Tirolska a Benátska

Vysoké ambície strediska smerujú za niekoľko rokov k lyžiarskemu prepojeniu Rakúska, Južného Tirolska a Benátska sieťou zjazdoviek s dĺžkou 160 km v kulise Dolomitov, súčasťou svetového dedičstva UNESCO.

Zatiaľ však stále rastúcu popularitu oblasti brzdí nie celkom kompletná vzájomná prepojenosť celej oblasti na lyžiach. Rokmi plánované prepojenie lanovkou so susednou rakúskou oblasťou Skiregion Hochpustertal / Sillian už je v procese, ešte je však potreba pár rokov trpezlivosti. Obdobné platí o kompletnom lyžiarskom prepojení so skiareálom Val Comelico v Padole.

Veľmi jednoduchá je dostupnosť z hlavných cestných ťahov – ide o jednoznačne najbližšie stredisko oblasti Dolomiti Superski pri ceste z rakúskeho Korutánska (cez východotirolský Lienz). Naopak cesta od brennerskej dialnice celým údolím Pustertal je trocha zdĺhavejšia. Kvôli okrajovej polohe v rámci konzorcia je potrebné počítať s väčšou časovou náročnosťou presunov ku strediskám Dolomiti Superski ležiacim v Trentine.

Typy skipasov:

Tre Cime Dolomiti

platí pre skiareály Monte Elmo, Croda Rossa, Kreuzbergpass / Passo Monte Croce, Padola Val Comelico, Monte Baranci, Waldheim (Sesto), Dobbiaco a Bagni di Braies Vecchia

Dolomiti Superski

platí neobmedzene vo všetkých 12 strediskách Dolomiti Superski

Miestne vzdialenosti:

Sesto

San Candido: 6,5 km
Dobbiaco: 11 km
Brunico: 36 km
Cortina d’Ampezzo: 43 km
dialnica / Bressanone: 64 km
dialnica / smer Lienz: 112 km

Miestny skibus:

linky skiareál Monte Elmo – skiareál Croda Rossa, Sesto – Dobbiaco, Braies – Versciaco, Prato Drava – Brunico a skibus po Dobbiacu a jeho okolí; všetky linky (rovnako ako regionálne vlaky) zadarmo v rámci karty Holidaypass (ktorá sa nedá kúpiť, je k dispozícii len u ubytovávateľov registrovaných v turistickej asociácii, čo sú všetky nami ponúkané ubytovacie kapacity); skibus Padola – Signaue zahrnutý v cene skipasu; linka San Candido (skiareál Monte Baranci) – Dobbiaco – Cortina d’Ampezzo (Cortina Express) za poplatok

Dôležité upozornenie:

v celkovom počte km zjazdoviek sú započítané spojovacie lyžiarske trasy, tzv. skiwegy, v celkovej dĺžke 15,5 km, ktoré vedú z priesmyku Kreuzbergpass / Passo Monte Croce smerom na Padolu a smerom na Croda Rossa

Doporučené trasy:

Plzeň, Rozvadov, Regensburg, München, Innsbruck, Brenner, dialničný zjazd Bressanone, Brunico

České Budějovice, Dolní Dvořiště, Linz, Salzburg, dialničný zjazd Spittal a. d. D., Lienz

Brno, Mikulov, Wien, Graz, Villach, dialničný zjazd Spittal a. d. D., Lienz

Bratislava, Wien, Graz, Villach, dialničný zjazd Spittal a. d. D., Lienz

a ďalej San Candido, Sesto

Zájazdy a ubytovanie

Zľavy a príplatky vrámci skipasu

november 2023
25. 11. 2023 – 2. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 3 noci 2 dni v cene -21 -9 -72
3 Cime Dolomiti 3 noci 3 dni 32 0 21 -72
Nelyžiar (Villabassa) 3 noci - -72 -72 -72 -72
3 Cime Dolomiti 4 noci 3 dni v cene -32 -11 -104
3 Cime Dolomiti 4 noci 4 dni 30 -11 17 -104
Nelyžiar (San Candido) 4 noci - -104 -104 -104 -104
3 Cime Dolomiti 5 nocí 4 dni v cene -40 -13 -134
3 Cime Dolomiti 5 nocí 5 dní 26 -21 11 -134
Nelyžiar (Villabassa) 5 nocí - -134 -134 -134 -134
3 Cime Dolomiti 6 nocí 5 dní v cene -47 -15 -160
3 Cime Dolomiti 6 nocí 6 dní 26 -32 6 -160
Nelyžiar (Villabassa) 6 nocí - -160 -160 -160 -160
3 Cime Dolomiti 7 nocí 6 dní v cene -57 -19 -185
3 Cime Dolomiti 7 nocí 4 ze 7 -45 -87 -60 -185
3 Cime Dolomiti 7 nocí 7 dní 11 -49 -11 -185
Nelyžiar (Sesto - Sexten) 7 nocí - -185 -185 -185 -185
december 2023
25. 11. 2023 – 2. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 3 noci 2 dni v cene -21 -9 -72
3 Cime Dolomiti 3 noci 3 dni 32 0 21 -72
Nelyžiar (Villabassa) 3 noci - -72 -72 -72 -72
3 Cime Dolomiti 4 noci 3 dni v cene -32 -11 -104
3 Cime Dolomiti 4 noci 4 dni 30 -11 17 -104
Nelyžiar (San Candido) 4 noci - -104 -104 -104 -104
3 Cime Dolomiti 5 nocí 4 dni v cene -40 -13 -134
3 Cime Dolomiti 5 nocí 5 dní 26 -21 11 -134
Nelyžiar (Villabassa) 5 nocí - -134 -134 -134 -134
3 Cime Dolomiti 6 nocí 5 dní v cene -47 -15 -160
3 Cime Dolomiti 6 nocí 6 dní 26 -32 6 -160
Nelyžiar (Villabassa) 6 nocí - -160 -160 -160 -160
3 Cime Dolomiti 7 nocí 6 dní v cene -57 -19 -185
3 Cime Dolomiti 7 nocí 4 ze 7 -45 -87 -60 -185
3 Cime Dolomiti 7 nocí 7 dní 11 -49 -11 -185
Nelyžiar (Sesto - Sexten) 7 nocí - -185 -185 -185 -185
2. 12. 2023 – 9. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 3 noci 2 dni v cene -21 -9 -72
3 Cime Dolomiti 3 noci 3 dni 32 0 21 -72
Nelyžiar (Padola) 3 noci - -72 -72 -72 -72
3 Cime Dolomiti 4 noci 3 dni v cene -32 -11 -104
3 Cime Dolomiti 4 noci 4 dni 30 -11 17 -104
Nelyžiar (Versciaco - Vierschach) 4 noci - -104 -104 -104 -104
3 Cime Dolomiti 5 nocí 4 dni v cene -40 -13 -134
3 Cime Dolomiti 5 nocí 5 dní 26 -21 11 -134
Nelyžiar (Padola) 5 nocí - -134 -134 -134 -134
3 Cime Dolomiti 6 nocí 5 dní v cene -47 -15 -160
3 Cime Dolomiti 6 nocí 6 dní 26 -32 6 -160
Nelyžiar (Monguelfo - Alta Pusteria) 6 nocí - -160 -160 -160 -160
3 Cime Dolomiti 7 nocí 6 dní v cene -57 -19 -185
3 Cime Dolomiti 7 nocí 4 ze 7 -45 -87 -60 -185
3 Cime Dolomiti 7 nocí 7 dní 11 -49 -11 -185
Nelyžiar (Villabassa) 7 nocí - -185 -185 -185 -185
9. 12. 2023 – 16. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 3 noci 2 dni v cene -21 -9 -72
3 Cime Dolomiti 3 noci 3 dni 32 0 21 -72
Nelyžiar (Dobbiaco) 3 noci - -72 -72 -72 -72
3 Cime Dolomiti 4 noci 3 dni v cene -32 -11 -104
3 Cime Dolomiti 4 noci 4 dni 30 -11 17 -104
Nelyžiar (Prato Drava - Winnebach) 4 noci - -104 -104 -104 -104
3 Cime Dolomiti 5 nocí 4 dni v cene -40 -13 -134
3 Cime Dolomiti 5 nocí 5 dní 26 -21 11 -134
Nelyžiar (San Candido) 5 nocí - -134 -134 -134 -134
3 Cime Dolomiti 6 nocí 5 dní v cene -47 -15 -160
3 Cime Dolomiti 6 nocí 6 dní 26 -32 6 -160
Nelyžiar (Moso - Moos) 6 nocí - -160 -160 -160 -160
3 Cime Dolomiti 7 nocí 6 dní v cene -57 -19 -185
3 Cime Dolomiti 7 nocí 4 ze 7 -45 -87 -60 -185
3 Cime Dolomiti 7 nocí 7 dní 11 -49 -11 -185
Nelyžiar (Villabassa) 7 nocí - -185 -185 -185 -185
16. 12. 2023 – 18. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 6 nocí 5 dní v cene -47 -15 -160
3 Cime Dolomiti 6 nocí 6 dní 26 -32 6 -160
Nelyžiar (Padola) 6 nocí - -160 -160 -160 -160
3 Cime Dolomiti 7 nocí 6 dní v cene -57 -19 -185
Nelyžiar (Sillian IT) 7 nocí - -185 -185 -185 -185
16. 12. 2023 – 19. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 5 nocí 4 dni v cene -40 -13 -134
3 Cime Dolomiti 5 nocí 5 dní 26 -21 11 -134
Nelyžiar (Sillian IT) 5 nocí - -134 -134 -134 -134
16. 12. 2023 – 20. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 4 noci 3 dni v cene -32 -11 -104
3 Cime Dolomiti 4 noci 4 dni 30 -11 17 -104
Nelyžiar (Prato Drava - Winnebach) 4 noci - -104 -104 -104 -104
16. 12. 2023 – 23. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 3 noci 2 dni v cene -21 -9 -72
3 Cime Dolomiti 3 noci 3 dni 32 0 21 -72
Nelyžiar (Monguelfo - Alta Pusteria) 3 noci - -72 -72 -72 -72
16. 12. 2023 – 17. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 7 nocí 4 ze 7 -45 -87 -60 -185
3 Cime Dolomiti 7 nocí 7 dní 11 -49 -11 -185
23. 12. 2023 – 30. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 3 noci 2 dni v cene -43 -15 -140
3 Cime Dolomiti 3 noci 3 dni 64 2 43 -140
Nelyžiar (Monguelfo - Alta Pusteria) 3 noci - -140 -140 -140 -140
3 Cime Dolomiti 4 noci 3 dni v cene -62 -21 -204
3 Cime Dolomiti 4 noci 4 dni 57 -21 30 -204
Nelyžiar (Villabassa) 4 noci - -204 -204 -204 -204
3 Cime Dolomiti 5 nocí 4 dni v cene -79 -28 -262
3 Cime Dolomiti 5 nocí 5 dní 51 -43 19 -262
Nelyžiar (Moso - Moos) 5 nocí - -262 -262 -262 -262
3 Cime Dolomiti 6 nocí 5 dní v cene -94 -32 -313
3 Cime Dolomiti 6 nocí 6 dní 45 -62 11 -313
Nelyžiar (Villabassa) 6 nocí - -313 -313 -313 -313
3 Cime Dolomiti 7 nocí 6 dní v cene -106 -34 -357
3 Cime Dolomiti 7 nocí 4 ze 7 -83 -166 -111 -357
3 Cime Dolomiti 7 nocí 7 dní 23 -91 -15 -357
Nelyžiar (Sesto - Sexten) 7 nocí - -357 -357 -357 -357
30. 12. 2023 – 6. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 3 noci 2 dni v cene -43 -15 -140
3 Cime Dolomiti 3 noci 3 dni 64 2 43 -140
Nelyžiar (Moso - Moos) 3 noci - -140 -140 -140 -140
3 Cime Dolomiti 4 noci 3 dni v cene -62 -21 -204
3 Cime Dolomiti 4 noci 4 dni 57 -21 30 -204
Nelyžiar (Dobbiaco) 4 noci - -204 -204 -204 -204
3 Cime Dolomiti 5 nocí 4 dni v cene -79 -28 -262
3 Cime Dolomiti 5 nocí 5 dní 51 -43 19 -262
Nelyžiar (Dobbiaco) 5 nocí - -262 -262 -262 -262
3 Cime Dolomiti 6 nocí 5 dní v cene -94 -32 -313
3 Cime Dolomiti 6 nocí 6 dní 45 -62 11 -313
Nelyžiar (Moso - Moos) 6 nocí - -313 -313 -313 -313
3 Cime Dolomiti 7 nocí 6 dní v cene -106 -34 -357
3 Cime Dolomiti 7 nocí 4 ze 7 -83 -166 -111 -357
3 Cime Dolomiti 7 nocí 7 dní 23 -91 -15 -357
Nelyžiar (Padola) 7 nocí - -357 -357 -357 -357
január 2024
30. 12. 2023 – 6. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 3 noci 2 dni v cene -43 -15 -140
3 Cime Dolomiti 3 noci 3 dni 64 2 43 -140
Nelyžiar (Moso - Moos) 3 noci - -140 -140 -140 -140
3 Cime Dolomiti 4 noci 3 dni v cene -62 -21 -204
3 Cime Dolomiti 4 noci 4 dni 57 -21 30 -204
Nelyžiar (Dobbiaco) 4 noci - -204 -204 -204 -204
3 Cime Dolomiti 5 nocí 4 dni v cene -79 -28 -262
3 Cime Dolomiti 5 nocí 5 dní 51 -43 19 -262
Nelyžiar (Dobbiaco) 5 nocí - -262 -262 -262 -262
3 Cime Dolomiti 6 nocí 5 dní v cene -94 -32 -313
3 Cime Dolomiti 6 nocí 6 dní 45 -62 11 -313
Nelyžiar (Moso - Moos) 6 nocí - -313 -313 -313 -313
3 Cime Dolomiti 7 nocí 6 dní v cene -106 -34 -357
3 Cime Dolomiti 7 nocí 4 ze 7 -83 -166 -111 -357
3 Cime Dolomiti 7 nocí 7 dní 23 -91 -15 -357
Nelyžiar (Padola) 7 nocí - -357 -357 -357 -357
6. 1. 2024 – 13. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 3 noci 2 dni v cene -28 -9 -89
3 Cime Dolomiti 3 noci 3 dni 40 2 28 -89
Nelyžiar (Versciaco - Vierschach) 3 noci - -89 -89 -89 -89
3 Cime Dolomiti 4 noci 3 dni v cene -38 -13 -130
3 Cime Dolomiti 4 noci 4 dni 36 -15 19 -130
Nelyžiar (Dobbiaco) 4 noci - -130 -130 -130 -130
3 Cime Dolomiti 5 nocí 4 dni v cene -51 -17 -166
3 Cime Dolomiti 5 nocí 5 dní 32 -26 13 -166
Nelyžiar (Dobbiaco) 5 nocí - -166 -166 -166 -166
3 Cime Dolomiti 6 nocí 5 dní v cene -57 -19 -198
3 Cime Dolomiti 6 nocí 6 dní 30 -38 6 -198
Nelyžiar (Moso - Moos) 6 nocí - -198 -198 -198 -198
3 Cime Dolomiti 7 nocí 6 dní v cene -68 -23 -228
3 Cime Dolomiti 7 nocí 4 ze 7 -53 -106 -72 -228
3 Cime Dolomiti 7 nocí 7 dní 15 -60 -11 -228
Nelyžiar (Dobbiaco) 7 nocí - -228 -228 -228 -228
13. 1. 2024 – 20. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 3 noci 2 dni v cene -28 -9 -96
3 Cime Dolomiti 3 noci 3 dni 45 2 30 -96
Nelyžiar (Padola) 3 noci - -96 -96 -96 -96
3 Cime Dolomiti 4 noci 3 dni v cene -43 -15 -140
3 Cime Dolomiti 4 noci 4 dni 38 -15 21 -140
Nelyžiar (Sillian IT) 4 noci - -140 -140 -140 -140
3 Cime Dolomiti 5 nocí 4 dni v cene -53 -17 -179
3 Cime Dolomiti 5 nocí 5 dní 36 -28 15 -179
Nelyžiar (Versciaco - Vierschach) 5 nocí - -179 -179 -179 -179
3 Cime Dolomiti 6 nocí 5 dní v cene -64 -21 -215
3 Cime Dolomiti 6 nocí 6 dní 32 -43 6 -215
Nelyžiar (Padola) 6 nocí - -215 -215 -215 -215
3 Cime Dolomiti 7 nocí 6 dní v cene -74 -26 -247
3 Cime Dolomiti 7 nocí 4 ze 7 -60 -115 -77 -247
3 Cime Dolomiti 7 nocí 7 dní 15 -64 -11 -247
Nelyžiar (Prato Drava - Winnebach) 7 nocí - -247 -247 -247 -247
20. 1. 2024 – 27. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 3 noci 2 dni v cene -28 -9 -96
3 Cime Dolomiti 3 noci 3 dni 45 2 30 -96
Nelyžiar (Padola) 3 noci - -96 -96 -96 -96
3 Cime Dolomiti 4 noci 3 dni v cene -43 -15 -140
3 Cime Dolomiti 4 noci 4 dni 38 -15 21 -140
Nelyžiar (San Candido) 4 noci - -140 -140 -140 -140
3 Cime Dolomiti 5 nocí 4 dni v cene -53 -17 -179
3 Cime Dolomiti 5 nocí 5 dní 36 -28 15 -179
Nelyžiar (Moso - Moos) 5 nocí - -179 -179 -179 -179
3 Cime Dolomiti 6 nocí 5 dní v cene -64 -21 -215
3 Cime Dolomiti 6 nocí 6 dní 32 -43 6 -215
Nelyžiar (Sillian IT) 6 nocí - -215 -215 -215 -215
3 Cime Dolomiti 7 nocí 6 dní v cene -74 -26 -247
3 Cime Dolomiti 7 nocí 4 ze 7 -60 -115 -77 -247
3 Cime Dolomiti 7 nocí 7 dní 15 -64 -11 -247
Nelyžiar (Sesto - Sexten) 7 nocí - -247 -247 -247 -247
27. 1. 2024 – 3. 2. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 3 noci 2 dni v cene -32 -11 -106
3 Cime Dolomiti 3 noci 3 dni 49 2 34 -106
Nelyžiar (Dobbiaco) 3 noci - -106 -106 -106 -106
3 Cime Dolomiti 4 noci 3 dni v cene -47 -15 -155
3 Cime Dolomiti 4 noci 4 dni 45 -17 23 -155
Nelyžiar (Versciaco - Vierschach) 4 noci - -155 -155 -155 -155
3 Cime Dolomiti 5 nocí 4 dni v cene -62 -21 -200
3 Cime Dolomiti 5 nocí 5 dní 38 -32 15 -200
Nelyžiar (Padola) 5 nocí - -200 -200 -200 -200
3 Cime Dolomiti 6 nocí 5 dní v cene -70 -23 -238
3 Cime Dolomiti 6 nocí 6 dní 36 -47 9 -238
Nelyžiar (Sillian IT) 6 nocí - -238 -238 -238 -238
3 Cime Dolomiti 7 nocí 6 dní v cene -83 -28 -274
3 Cime Dolomiti 7 nocí 4 ze 7 -66 -128 -87 -274
3 Cime Dolomiti 7 nocí 7 dní 15 -70 -13 -274
Nelyžiar (Versciaco - Vierschach) 7 nocí - -274 -274 -274 -274
február 2024
27. 1. 2024 – 3. 2. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 3 noci 2 dni v cene -32 -11 -106
3 Cime Dolomiti 3 noci 3 dni 49 2 34 -106
Nelyžiar (Dobbiaco) 3 noci - -106 -106 -106 -106
3 Cime Dolomiti 4 noci 3 dni v cene -47 -15 -155
3 Cime Dolomiti 4 noci 4 dni 45 -17 23 -155
Nelyžiar (Versciaco - Vierschach) 4 noci - -155 -155 -155 -155
3 Cime Dolomiti 5 nocí 4 dni v cene -62 -21 -200
3 Cime Dolomiti 5 nocí 5 dní 38 -32 15 -200
Nelyžiar (Padola) 5 nocí - -200 -200 -200 -200
3 Cime Dolomiti 6 nocí 5 dní v cene -70 -23 -238
3 Cime Dolomiti 6 nocí 6 dní 36 -47 9 -238
Nelyžiar (Sillian IT) 6 nocí - -238 -238 -238 -238
3 Cime Dolomiti 7 nocí 6 dní v cene -83 -28 -274
3 Cime Dolomiti 7 nocí 4 ze 7 -66 -128 -87 -274
3 Cime Dolomiti 7 nocí 7 dní 15 -70 -13 -274
Nelyžiar (Versciaco - Vierschach) 7 nocí - -274 -274 -274 -274
3. 2. 2024 – 10. 2. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 3 noci 2 dni v cene -38 -13 -132
3 Cime Dolomiti 3 noci 3 dni 60 2 40 -132
Nelyžiar (Sesto - Sexten) 3 noci - -132 -132 -132 -132
3 Cime Dolomiti 4 noci 3 dni v cene -57 -19 -191
3 Cime Dolomiti 4 noci 4 dni 53 -19 30 -191
Nelyžiar (Dobbiaco) 4 noci - -191 -191 -191 -191
3 Cime Dolomiti 5 nocí 4 dni v cene -72 -23 -245
3 Cime Dolomiti 5 nocí 5 dní 49 -38 19 -245
Nelyžiar (Dobbiaco) 5 nocí - -245 -245 -245 -245
3 Cime Dolomiti 6 nocí 5 dní v cene -87 -30 -294
3 Cime Dolomiti 6 nocí 6 dní 43 -57 11 -294
Nelyžiar (Dobbiaco) 6 nocí - -294 -294 -294 -294
3 Cime Dolomiti 7 nocí 6 dní v cene -100 -32 -336
3 Cime Dolomiti 7 nocí 4 ze 7 -79 -155 -104 -336
3 Cime Dolomiti 7 nocí 7 dní 21 -85 -15 -336
Nelyžiar (Villabassa) 7 nocí - -336 -336 -336 -336
10. 2. 2024 – 17. 2. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 3 noci 2 dni v cene -38 -13 -132
3 Cime Dolomiti 3 noci 3 dni 60 2 40 -132
Nelyžiar (Sillian IT) 3 noci - -132 -132 -132 -132
3 Cime Dolomiti 4 noci 3 dni v cene -57 -19 -191
3 Cime Dolomiti 4 noci 4 dni 53 -19 30 -191
Nelyžiar (Monguelfo - Alta Pusteria) 4 noci - -191 -191 -191 -191
3 Cime Dolomiti 5 nocí 4 dni v cene -72 -23 -245
3 Cime Dolomiti 5 nocí 5 dní 49 -38 19 -245
Nelyžiar (Prato Drava - Winnebach) 5 nocí - -245 -245 -245 -245
3 Cime Dolomiti 6 nocí 5 dní v cene -87 -30 -294
3 Cime Dolomiti 6 nocí 6 dní 43 -57 11 -294
Nelyžiar (Versciaco - Vierschach) 6 nocí - -294 -294 -294 -294
3 Cime Dolomiti 7 nocí 6 dní v cene -100 -32 -336
3 Cime Dolomiti 7 nocí 4 ze 7 -79 -155 -104 -336
3 Cime Dolomiti 7 nocí 7 dní 21 -85 -15 -336
Nelyžiar (Versciaco - Vierschach) 7 nocí - -336 -336 -336 -336
17. 2. 2024 – 24. 2. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 3 noci 2 dni v cene -34 -11 -115
3 Cime Dolomiti 3 noci 3 dni 53 2 36 -115
Nelyžiar (San Candido) 3 noci - -115 -115 -115 -115
3 Cime Dolomiti 4 noci 3 dni v cene -51 -17 -168
3 Cime Dolomiti 4 noci 4 dni 47 -17 26 -168
Nelyžiar (San Candido) 4 noci - -168 -168 -168 -168
3 Cime Dolomiti 5 nocí 4 dni v cene -64 -21 -215
3 Cime Dolomiti 5 nocí 5 dní 43 -34 17 -215
Nelyžiar (Villabassa) 5 nocí - -215 -215 -215 -215
3 Cime Dolomiti 6 nocí 5 dní v cene -77 -26 -257
3 Cime Dolomiti 6 nocí 6 dní 38 -51 9 -257
Nelyžiar (Sesto - Sexten) 6 nocí - -257 -257 -257 -257
3 Cime Dolomiti 7 nocí 6 dní v cene -89 -30 -296
3 Cime Dolomiti 7 nocí 4 ze 7 -70 -138 -94 -296
3 Cime Dolomiti 7 nocí 7 dní 17 -77 -15 -296
Nelyžiar (San Candido) 7 nocí - -296 -296 -296 -296
24. 2. 2024 – 2. 3. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 3 noci 2 dni v cene -34 -11 -115
3 Cime Dolomiti 3 noci 3 dni 53 2 36 -115
Nelyžiar (Versciaco - Vierschach) 3 noci - -115 -115 -115 -115
3 Cime Dolomiti 4 noci 3 dni v cene -51 -17 -168
3 Cime Dolomiti 4 noci 4 dni 47 -17 26 -168
Nelyžiar (Padola) 4 noci - -168 -168 -168 -168
3 Cime Dolomiti 5 nocí 4 dni v cene -64 -21 -215
3 Cime Dolomiti 5 nocí 5 dní 43 -34 17 -215
Nelyžiar (San Candido) 5 nocí - -215 -215 -215 -215
3 Cime Dolomiti 6 nocí 5 dní v cene -77 -26 -257
3 Cime Dolomiti 6 nocí 6 dní 38 -51 9 -257
Nelyžiar (Sillian IT) 6 nocí - -257 -257 -257 -257
3 Cime Dolomiti 7 nocí 6 dní v cene -89 -30 -296
3 Cime Dolomiti 7 nocí 4 ze 7 -70 -138 -94 -296
3 Cime Dolomiti 7 nocí 7 dní 17 -77 -15 -296
Nelyžiar (Monguelfo - Alta Pusteria) 7 nocí - -296 -296 -296 -296
marec 2024
24. 2. 2024 – 2. 3. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 3 noci 2 dni v cene -34 -11 -115
3 Cime Dolomiti 3 noci 3 dni 53 2 36 -115
Nelyžiar (Versciaco - Vierschach) 3 noci - -115 -115 -115 -115
3 Cime Dolomiti 4 noci 3 dni v cene -51 -17 -168
3 Cime Dolomiti 4 noci 4 dni 47 -17 26 -168
Nelyžiar (Padola) 4 noci - -168 -168 -168 -168
3 Cime Dolomiti 5 nocí 4 dni v cene -64 -21 -215
3 Cime Dolomiti 5 nocí 5 dní 43 -34 17 -215
Nelyžiar (San Candido) 5 nocí - -215 -215 -215 -215
3 Cime Dolomiti 6 nocí 5 dní v cene -77 -26 -257
3 Cime Dolomiti 6 nocí 6 dní 38 -51 9 -257
Nelyžiar (Sillian IT) 6 nocí - -257 -257 -257 -257
3 Cime Dolomiti 7 nocí 6 dní v cene -89 -30 -296
3 Cime Dolomiti 7 nocí 4 ze 7 -70 -138 -94 -296
3 Cime Dolomiti 7 nocí 7 dní 17 -77 -15 -296
Nelyžiar (Monguelfo - Alta Pusteria) 7 nocí - -296 -296 -296 -296
2. 3. 2024 – 9. 3. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 3 noci 2 dni v cene -32 -11 -106
3 Cime Dolomiti 3 noci 3 dni 49 2 34 -106
Nelyžiar (Padola) 3 noci - -106 -106 -106 -106
3 Cime Dolomiti 4 noci 3 dni v cene -47 -15 -155
3 Cime Dolomiti 4 noci 4 dni 45 -17 23 -155
Nelyžiar (Sesto - Sexten) 4 noci - -155 -155 -155 -155
3 Cime Dolomiti 5 nocí 4 dni v cene -62 -21 -200
3 Cime Dolomiti 5 nocí 5 dní 38 -32 15 -200
Nelyžiar (San Candido) 5 nocí - -200 -200 -200 -200
3 Cime Dolomiti 6 nocí 5 dní v cene -70 -23 -238
3 Cime Dolomiti 6 nocí 6 dní 36 -47 9 -238
Nelyžiar (Dobbiaco) 6 nocí - -238 -238 -238 -238
3 Cime Dolomiti 7 nocí 6 dní v cene -83 -28 -274
3 Cime Dolomiti 7 nocí 4 ze 7 -66 -128 -87 -274
3 Cime Dolomiti 7 nocí 7 dní 15 -70 -13 -274
Nelyžiar (Villabassa) 7 nocí - -274 -274 -274 -274
9. 3. 2024 – 16. 3. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 3 noci 2 dni v cene -28 -9 -98
3 Cime Dolomiti 3 noci 3 dni 47 2 32 -98
Nelyžiar (Dobbiaco) 3 noci - -98 -98 -98 -98
3 Cime Dolomiti 4 noci 3 dni v cene -45 -15 -145
3 Cime Dolomiti 4 noci 4 dni 40 -17 21 -145
Nelyžiar (Prato Drava - Winnebach) 4 noci - -145 -145 -145 -145
3 Cime Dolomiti 5 nocí 4 dni v cene -57 -19 -185
3 Cime Dolomiti 5 nocí 5 dní 34 -30 13 -185
Nelyžiar (Sillian IT) 5 nocí - -185 -185 -185 -185
3 Cime Dolomiti 6 nocí 5 dní v cene -64 -21 -219
3 Cime Dolomiti 6 nocí 6 dní 34 -43 9 -219
Nelyžiar (Versciaco - Vierschach) 6 nocí - -219 -219 -219 -219
3 Cime Dolomiti 7 nocí 6 dní v cene -77 -26 -253
3 Cime Dolomiti 7 nocí 4 ze 7 -60 -117 -79 -253
3 Cime Dolomiti 7 nocí 7 dní 15 -66 -11 -253
Nelyžiar (Prato Drava - Winnebach) 7 nocí - -253 -253 -253 -253
16. 3. 2024 – 23. 3. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 3 noci 2 dni v cene -23 -6 -81
3 Cime Dolomiti 3 noci 3 dni 38 2 26 -81
Nelyžiar (Monguelfo - Alta Pusteria) 3 noci - -81 -81 -81 -81
3 Cime Dolomiti 6 nocí 5 dní v cene -53 -17 -185
3 Cime Dolomiti 6 nocí 6 dní 28 -36 6 -185
Nelyžiar (Sesto - Sexten) 6 nocí - -185 -185 -185 -185
3 Cime Dolomiti 7 nocí 6 dní v cene -64 -21 -213
3 Cime Dolomiti 7 nocí 4 ze 7 -43 -94 -60 -213
3 Cime Dolomiti 7 nocí 7 dní 13 -55 -11 -213
Nelyžiar (Sesto - Sexten) 7 nocí - -213 -213 -213 -213
16. 3. 2024 – 22. 3. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 4 noci 3 dni v cene -36 -13 -119
3 Cime Dolomiti 4 noci 4 dni 34 -13 17 -119
Nelyžiar (Padola) 4 noci - -119 -119 -119 -119
3 Cime Dolomiti 5 nocí 4 dni v cene -47 -17 -153
3 Cime Dolomiti 5 nocí 5 dní 28 -26 11 -153
Nelyžiar (Moso - Moos) 5 nocí - -153 -153 -153 -153
22. 3. 2024 – 24. 3. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 4 noci 4 dni 30 -11 17 -104
3 Cime Dolomiti 5 nocí 4 dni v cene -40 -13 -134
Nelyžiar (Versciaco - Vierschach) 5 nocí - -134 -134 -134 -134
22. 3. 2024 – 25. 3. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 4 noci 3 dni v cene -32 -11 -104
Nelyžiar (Padola) 4 noci - -104 -104 -104 -104
22. 3. 2024 – 23. 3. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 3 noci 2 dni v cene -23 -6 -81
3 Cime Dolomiti 3 noci 3 dni 38 2 26 -81
Nelyžiar (Monguelfo - Alta Pusteria) 3 noci - -81 -81 -81 -81
3 Cime Dolomiti 5 nocí 5 dní 26 -21 11 -134
3 Cime Dolomiti 6 nocí 5 dní v cene -53 -17 -185
3 Cime Dolomiti 6 nocí 6 dní 28 -36 6 -185
Nelyžiar (Sesto - Sexten) 6 nocí - -185 -185 -185 -185
3 Cime Dolomiti 7 nocí 6 dní v cene -64 -21 -213
3 Cime Dolomiti 7 nocí 4 ze 7 -43 -94 -60 -213
3 Cime Dolomiti 7 nocí 7 dní 13 -55 -11 -213
Nelyžiar (Sesto - Sexten) 7 nocí - -213 -213 -213 -213
23. 3. 2024 – 30. 3. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 6 nocí 5 dní v cene
3 Cime Dolomiti 7 nocí 6 dní v cene -57 -19 -185
3 Cime Dolomiti 7 nocí 4 ze 7 -45 -87 -60 -185
3 Cime Dolomiti 7 nocí 7 dní 11 -49 -11 -185
Nelyžiar (Padola) 7 nocí - -185 -185 -185 -185
23. 3. 2024 – 25. 3. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 3 noci 2 dni v cene -21 -9 -72
3 Cime Dolomiti 3 noci 3 dni 32 0 21 -72
Nelyžiar (Monguelfo - Alta Pusteria) 3 noci - -72 -72 -72 -72
3 Cime Dolomiti 4 noci 3 dni v cene -32 -11 -104
Nelyžiar (Padola) 4 noci - -104 -104 -104 -104
23. 3. 2024 – 24. 3. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 4 noci 4 dni 30 -11 17 -104
3 Cime Dolomiti 5 nocí 4 dni v cene -40 -13 -134
Nelyžiar (Versciaco - Vierschach) 5 nocí - -134 -134 -134 -134
24. 3. 2024 – 1. 4. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 5 nocí 4 dni v cene -57 -19 -194
3 Cime Dolomiti 5 nocí 5 dní 38 -30 15 -194
Nelyžiar (Dobbiaco) 5 nocí - -194 -194 -194 -194
24. 3. 2024 – 30. 3. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 6 nocí 5 dní v cene
3 Cime Dolomiti 7 nocí 6 dní v cene -57 -19 -185
3 Cime Dolomiti 7 nocí 4 ze 7 -45 -87 -60 -185
3 Cime Dolomiti 7 nocí 7 dní 11 -49 -11 -185
Nelyžiar (Padola) 7 nocí - -185 -185 -185 -185
24. 3. 2024 – 25. 3. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 3 noci 2 dni v cene -21 -9 -72
3 Cime Dolomiti 3 noci 3 dni 32 0 21 -72
Nelyžiar (Monguelfo - Alta Pusteria) 3 noci - -72 -72 -72 -72
3 Cime Dolomiti 4 noci 3 dni v cene -32 -11 -104
Nelyžiar (Padola) 4 noci - -104 -104 -104 -104
28. 3. 2024 – 1. 4. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 4 noci 3 dni v cene -45 -15 -151
3 Cime Dolomiti 4 noci 4 dni 43 -15 23 -151
Nelyžiar (Dobbiaco) 4 noci - -151 -151 -151 -151
3 Cime Dolomiti 5 nocí 4 dni v cene -57 -19 -194
3 Cime Dolomiti 5 nocí 5 dní 38 -30 15 -194
Nelyžiar (Dobbiaco) 5 nocí - -194 -194 -194 -194
28. 3. 2024 – 30. 3. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 6 nocí 5 dní v cene
3 Cime Dolomiti 7 nocí 6 dní v cene -57 -19 -185
3 Cime Dolomiti 7 nocí 4 ze 7 -45 -87 -60 -185
3 Cime Dolomiti 7 nocí 7 dní 11 -49 -11 -185
Nelyžiar (Padola) 7 nocí - -185 -185 -185 -185
30. 3. 2024 – 6. 4. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 7 nocí 6 dní v cene -57 -19 -185
3 Cime Dolomiti 7 nocí 4 ze 7 -45 -87 -60 -185
3 Cime Dolomiti 7 nocí 7 dní 11 -49 -11 -185
Nelyžiar (Moso - Moos) 7 nocí - -185 -185 -185 -185
30. 3. 2024 – 7. 4. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 6 nocí 5 dní v cene -47 -15 -160
3 Cime Dolomiti 6 nocí 6 dní 26 -32 6 -160
Nelyžiar (Sillian IT) 6 nocí - -160 -160 -160 -160
30. 3. 2024 – 1. 4. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 4 noci 3 dni v cene -45 -15 -151
3 Cime Dolomiti 4 noci 4 dni 43 -15 23 -151
Nelyžiar (Dobbiaco) 4 noci - -151 -151 -151 -151
3 Cime Dolomiti 5 nocí 4 dni v cene -57 -19 -194
3 Cime Dolomiti 5 nocí 5 dní 38 -30 15 -194
Nelyžiar (Dobbiaco) 5 nocí - -194 -194 -194 -194
apríl 2024
30. 3. 2024 – 6. 4. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 7 nocí 6 dní v cene -57 -19 -185
3 Cime Dolomiti 7 nocí 4 ze 7 -45 -87 -60 -185
3 Cime Dolomiti 7 nocí 7 dní 11 -49 -11 -185
Nelyžiar (Moso - Moos) 7 nocí - -185 -185 -185 -185
30. 3. 2024 – 7. 4. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 6 nocí 5 dní v cene -47 -15 -160
3 Cime Dolomiti 6 nocí 6 dní 26 -32 6 -160
Nelyžiar (Sillian IT) 6 nocí - -160 -160 -160 -160
30. 3. 2024 – 1. 4. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 4 noci 3 dni v cene -45 -15 -151
3 Cime Dolomiti 4 noci 4 dni 43 -15 23 -151
Nelyžiar (Dobbiaco) 4 noci - -151 -151 -151 -151
3 Cime Dolomiti 5 nocí 4 dni v cene -57 -19 -194
3 Cime Dolomiti 5 nocí 5 dní 38 -30 15 -194
Nelyžiar (Dobbiaco) 5 nocí - -194 -194 -194 -194
1. 4. 2024 – 7. 4. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 3 noci 2 dni v cene -21 -9 -72
3 Cime Dolomiti 3 noci 3 dni 32 0 21 -72
Nelyžiar (Moso - Moos) 3 noci - -72 -72 -72 -72
3 Cime Dolomiti 4 noci 3 dni v cene -32 -11 -104
3 Cime Dolomiti 4 noci 4 dni 30 -11 17 -104
Nelyžiar (Sillian IT) 4 noci - -104 -104 -104 -104
3 Cime Dolomiti 5 nocí 4 dni v cene -40 -13 -134
3 Cime Dolomiti 5 nocí 5 dní 26 19 23 -134
Nelyžiar (Versciaco - Vierschach) 5 nocí - -134 -134 -134 -134
3 Cime Dolomiti 6 nocí 5 dní v cene -47 -15 -160
3 Cime Dolomiti 6 nocí 6 dní 26 -32 6 -160
Nelyžiar (Sillian IT) 6 nocí - -160 -160 -160 -160
1. 4. 2024 – 6. 4. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 7 nocí 6 dní v cene -57 -19 -185
3 Cime Dolomiti 7 nocí 4 ze 7 -45 -87 -60 -185
3 Cime Dolomiti 7 nocí 7 dní 11 -49 -11 -185
Nelyžiar (Moso - Moos) 7 nocí - -185 -185 -185 -185
6. 4. 2024 – 7. 4. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ?
3 Cime Dolomiti 3 noci 2 dni v cene -21 -9 -72
3 Cime Dolomiti 3 noci 3 dni 32 0 21 -72
Nelyžiar (Moso - Moos) 3 noci - -72 -72 -72 -72
3 Cime Dolomiti 4 noci 3 dni