prepravné zariadenie: 53

 • 12×
 • 30×
 • 11×

Zjazdové trate: 130 km

 • 70 km
 • 52 km
 • 8 km

bežecké trate: 43 km

Snowpark:

Nadmorská výška:

1324 - 2778 m n. m.

Lyžovanie v stredisku Alta Badia

 • 130 kilometrov prvotriednych zjazdoviek v najčarovnejších scenériách Dolomitov
 • špičkové zjazdovky v čele s legendárnou pistou Gran Risa, každoročným dejiskom 2 obrích slalomov Svetového pohára v alpskom lyžovaní mužov
 • dostatok modrých zjazdoviek pre deti a začiatočníkov
 • moderné  prepravné zariadenie s vysokou hodinovou kapacitou
 • unikátna možnosť vydať sa na lyžiach po stopách bojov I. svetovej vojny
 • dostatok polyžiarskej zábavy v luxusnom horskom mestečku Corvara
 • vyššia cenová hladina a častá vypredanosť

To najlepšie zo Sella Rondy – luxusné stredisko Alta Badia

Známe luxusné stredisko Alta Badia, vychýrené najvyššími cenami z celého konzorcia Dolomiti Superski, predstavuje jeden z vrcholov lyžiarskej ponuky Talianska vôbec, a je nutné povedať, že zaslúžene. Ponúka návštevníkom na 130 kilometrov prvotriednych zjazdoviek v tých najčarovnejších scenériách Dolomitov.

Tiež moderné prepravné zariadenie s vysokou hodinovou kapacitou radí oblasť Alta Badia medzi taliansku špičku. Poslednou novinkou bola vlani nová 8sedačka Sodlisia v Colfoscu, predvlani bola spustená 8sedačka Costoratta z Passo Campolongo na Boé zrýchlujúca Sella Rondu a tiež 6sedačka La Brancia spájajúca Corvaru so S. Cassianom a La Villou. 3 roky späť sa otvárala nová 10miestna gondola k pútnemu kostolu Santa Croce nad Pedraces a 6sedačka Stella Alpina nad Colfoscom (na rozšírenej zjazdovke ďalej vznikol nový snowpark Funslope Edelweiss).

Skvelo upravované trate v čele s pistou Svetového pohára Gran Risa

Skvelo upravované trate všetkých stupňov náročnosti poskytujúce dostatok priestoru úplne všetkým a výborným vzájomným prepojením umožňujú počas dňa nie len presuny podľa pohybu slnka a kvality snehu, ale i dlhé skitouringy. Zaujímavou výzvou pre skúsených lyžiarov je možnosť zmerania vlastných síl na slalomovom svahu Svetového pohára v La Ville, kde sa preteká na trati Gran Risa od roku 1985, tento rok sa tu 2 obrie slalomy mužov konajú 17.–18. 12. 2023. Vžite sa do pocitov posledných tunajších medailistov, ktorými boli v decembri 2022 Marco Odermatt, Lucas Braathen, Henrik Kristoffersen a Žan Kranjec.

4 vzájomne prepojené strediská okolo vrcholu Sella

Suverénne najznámejšia lyžiarska atrakcia Dolomitov menom Sella Ronda predstavuje lyžovanie vo vzájomne prepojených strediskách dookola vrcholu Sella. Celých 42 kilometrov prepojených zjazdoviek môžete prejsť po smere, alebo 39 km oproti smeru hodinových ručičiek. Lyžiarsky kolotoč sa točí po častiach jednotlivých údolí Val di Fassa, Val Gardena, Alta Badia a Livinallongo. I mimo Alta Badiu teda v prepojenom regióne nájdete radu skvelých miest pre lyžovanie. Napríklad ďalšiu zjazdovku Svetového pohára mužov v lyžovaní Saslong vo Val Gardene, kde sa konajú rýchlostné disciplíny, famózny Ciampac vo Val di Fassa či 12 kilometrov dlhý zjazd Bellunese z najvyššieho vrcholu Dolomitov Marmolady.

Tieto napojenia Alta Badie cez Sella Rondu i na okolité strediská Arabba / Marmolada, Val Gardena / Alpe di Siusi a Val di Fassa a len malá vzdialenosť od obdobne prestížnych stredisiek Cortina d’Ampezzo a Kronplatz tu činí takmer „povinným“ celoplošný skipas Dolomiti Superski, ktorý tak predkladá lyžiarske možnosti toho najvyšieho rozmeru.

Nevídané adrenalínové lahôdky

Z jedinečných zážitkov, ktoré Vám iné strediská neponúknu, musíme zmieniť ťažko prístupnú, ale nádhernú 7,2 km dlhú zjazdovku z vrcholu Lagazuoi (patrí do susedného strediska Cortina d’Ampezzo a dostupný je lanovkou z priesmyku Passo Falzarego) okolo zamrznutých vodopádov až do dediny Armentarola, kde vás potom čaká unikátny vlek ťahaný koňmi.

Ďalšia adrenalínová lahôdka má podobu zjazdu z vrcholu Selly náročným kuloárom Val Mezdì. Nedozerné možnosti má oblasť Alta Badia pre skialpinistov, k čomu výdatne napomáhajú počas celej sezóny tradične výborné snehové podmienky.

Ekonomicky najnáročnejšie lokality talianskych Dolomitov

Prevážne nadštandardné ubytovanie úplne zodpovedá vysokým požiadavkom miestnej stálej klientely. Corvara a Colfosco sú ekonomicky vôbec najnáročnejšie lokality talianskych Dolomitov, našťastie však neďaleko nájdeme i cenovo trocha prijateľnejšie alternatívy, ako sú La Villa, Pedraces a San Cassiano. Vo vzťahu k finančnej nákladnosti ubytovania je nadmieru zaujímavá (a tým i stále atraktívnejšia) dolná časť údolia Val Badia, ktorá síce leží ďalej od lyžiarskej ponuky Alta Badie a Sella Rondy, o to bližšie však k lanovkám Kronplatzu, pred pár rokmi „pretiahnutý“ zo San Vigilio di Marebbe do Piccolina.

Zaujímavé gastronomické iniciatívy

Alta Badia, to sú však už tradične i niektoré zaujímavé gastronomické iniciatívy. Napríklad akcia nazvaná „A Taste for skiing“ – zažijete pri nej gourmétske ochutnávky na horských chatách ocenených michelinskými hviezdami. Sezónu otvára 9. 12. 2023 „Gourmet Skisafari“. Pod názvom „Sommelier on the slopes“ sa 6x počas zimy skrývajú ochutnávky vín na horských chatách. „Breakfast with powder snow“ je unikátny zážitok v Las Vegas Lodge v San Cassiane – po transfére snežnými skútrami následujú raňajky v horách počas rozodnenia. „Wine Skisafari“ znamená ochutnávku najlepších juhotirolských vín na 4 horských chatách na záver sezóny, konkrétne 24. marca 2024.

Okruh Grande Guerra: zalyžujete si pozdĺž frontovej línie 1. svetovej vojny

Ak ste lyžiarom a zároveň vás zaujíma vojnová história, potom musíte vyraziť na taliansky okruh Grande Guerra. Zalyžujete si pod vrcholkami Dolomitov, ktorými v priebehu 1. svetovej vojny viedla frontová línia. Čaká vás približne 80 km dlhá trasa cez lyžiarske strediská Arabba / Marmolada, Civetta, Cortina d’Ampezzo a Alta Badia s úchvatnými výhľadmi na vrcholy Monte Civetta, Monte Pelmo, Cinque Torri či Tofana.

Krvavá história okruhu Grande Guerra

Fanúšikovia vojnovej histórie budú okruhom Grande Guerra nadšení. Počas lyžovania môžu objavovať pozostatky obranných pevností či dochovaných tunelových systémov z 1. svetovej vojny, keďže práve tu, pri najvyšších a najznámejších vrcholkoch Dolomitov, od mája 1915 do novembra 1917 prebiehali boje medzi talianskymi vojakmi alpského pluku (tzv. Alpínmi) a rakúsko-uhorskými a nemeckými vojakmi.

Čo by ste mali vedieť, než sa vydáte na okruh Grande Guerra

Čo sa náročnosti okruhu týka, je vhodný pre stredne zdatných až pokročilých lyžiarov. Zjazdnosť je garantovaná väčšinou od konca decembra do polovice marca v obidvoch smeroch (modré či červené značenie). Skipas je treba celoplošný Dolomiti Superski alebo kombinovaný.

Počítajte s dodatočnými poplatkami za skibusy (cca 5 €/trasa), taxi bus z Armentaroly v Alta Badii na Passo Falzarego (trasa v smere hodinových ručičiek), konským záprahom (cca 2,50 €, trasa v protismere hodinových ručičiek). Štart odporúčame v skorých ranných hodinách, pretože väčšina prepravných zariadení je v prevádzke len do 16 až 16:30 hodín.

Neodporúčame vyrážať na okruh Grande Guerra v prípade nepriaznivého počasia. Niektoré vleky môžu byť mimo prevádzky a návrat späť do východiskového miesta preto nemusí byť zaručený.

Naši specialisté doporučují variantu trasy v protisměru hodinových ručiček (červené značení sjezdovek). Na této trase strávíte více času lyžováním a méně času přejezdy skibusem. Méně vytrvalí lyžaři naopak ocení variantu trasy ve směru hodinových ručiček, na které překonají „pouze“ 25 km sjezdovek. Lyžařský okruh Grande Guerra můžete začít v libovolném ze středisek Arabba / Marmolada, Civetta, Cortina d’Ampezzo a Alta Badia.

Poloha v naozaj prestížnej lyžiarskej oblasti

Rovnako ako v susednej Cortine, i v Alta Badii sú relatívne vysoké cenové relácie poskytovaných služieb nevyhnutnou daňou za „dobrú adresu“. Cenová hladina je tu daná nie len svetovou prestížou i celkovou kvalitou oblasti Alta Badia, ale i neuveriteľne vysokým percentom i po desiatky rokov sa sem pravidelne vracajúcich návštevníkov. Častá totálna vypredanosť je potom logickým dôsledkom prevážne menších ubytovacích kapacít v kombinácii s vyššie uvedeným. „Nájsť miesto“ tu teda chce i trocha toho šťastia, a to nie len vo vysokej sezóne. Lyžiari preferujúci náročné terény sa môžu tiež v Alta Badii sťažovať i na nadpolovičný podiel jednoduchých modrých zjazdoviek.

Typy skipasov:

Alta Badia:

platí pre skiareál Alta Badia, teda pre všetky prepravné zariadenia označené na skimape číslom s výnimkou kabínovej lanovky č. 1/01 na ľavej časti skimapy prislúchajúce skiareálu Cortina d'Ampezzo; z dôvodu napojenia strediska na Sella Rondu a len o niečo nižšie ceny oproti skipasu Dolomiti Superski nie je sprostredkovaný CK

Dolomiti Superski:

platí neobmedzene vo všetkých 12 strediskách Dolomiti Superski

Miestne vzdialenosti:

Corvara:

La Villa: 4 km
Pedraces: 7,5 km
Piccolino / skiareál Kronplatz: 19 km
Cortina d’Ampezzo: 31 km
diaľnica / Bressanone: 53 km
diaľnica / smer Lienz: 168 km

Miestny skibus:

skibus po Corvare, La Ville, Colfosco a San Cassiano aj linka La Villa - Pedraces - La Val za poplatok, skibus Pedraces - Piccolino (Kronplatz) v cene skipasu Dolomiti Superski

Doporučené trasy:

Plzeň, Rozvadov, Regensburg, München, Innsbruck, Brenner, diaľničný výjazd Bressanone

České Budějovice, Dolní Dvořiště, Linz, Salzburg, Innsbruck, Brenner, diaľničný výjazd Bressanone

Brno, Mikulov, Wien, Graz, Villach, diaľničný výjazd Spittal a. d. D., Lienz, Dobbiaco, Brunico

Bratislava, Wien, Graz, Villach, diaľničný výjazd Spittal a. d. D., Lienz, Dobbiaco, Brunico

a ďalej

San Lorenzo di Sebato, La Villa, Corvara

Místní skibus:

trate zakreslené bodkovanou červenou čiarou predstavujú doporučené voľné terény a skialpinistické itineráre a v údajoch viď vyššie nie sú zahrnuté

Zájazdy a ubytovanie

Zľavy a príplatky vrámci skipasu

november 2023
25. 11. 2023 – 2. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 7 nocí 6 dní v cene -91 -30 -302
Dolomiti Superski 7 nocí 5 dní -51 -126 -74 -302
Dolomiti Superski 7 nocí 7 dní 45 -60 11 -302
Nelyžiar (San Martino - Badia) 7 nocí - -302 -302 -302 -302
Nelyžiar (Corvara) 7 nocí - -272 -272 -272 -272
25. 11. 2023 – 19. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 5 nocí 5 dní 55 -19 32 -196
Dolomiti Superski 6 nocí 5 dní v cene -74 -23 -251
Nelyžiar (San Martino - Badia) 6 nocí - -251 -251 -251 -251
Nelyžiar (Corvara) 6 nocí - -226 -226 -226 -226
25. 11. 2023 – 20. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 4 noci 4 dni v cene -57 -19 -196
Dolomiti Superski 4 noci 5 dní 55 -19 32 -196
Nelyžiar (Corvara) 4 noci - -196 -196 -196 -196
Nelyžiar (Badia) 4 noci - -176 -176 -176 -176
Dolomiti Superski 5 nocí 4 dni v cene -57 -19 -196
Nelyžiar (Corvara) 5 nocí - -196 -196 -196 -196
Nelyžiar (Badia) 5 nocí - -176 -176 -176 -176
25. 11. 2023 – 21. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 3 noci 4 dni v cene -57 -19 -196
Nelyžiar (San Martino - Badia) 3 noci - -196 -196 -196 -196
Nelyžiar (Corvara) 3 noci - -176 -176 -176 -176
25. 11. 2023 – 18. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 6 nocí 6 dní 51 -40 21 -251
december 2023
25. 11. 2023 – 2. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 7 nocí 6 dní v cene -91 -30 -302
Dolomiti Superski 7 nocí 5 dní -51 -126 -74 -302
Dolomiti Superski 7 nocí 7 dní 45 -60 11 -302
Nelyžiar (San Martino - Badia) 7 nocí - -302 -302 -302 -302
Nelyžiar (Corvara) 7 nocí - -272 -272 -272 -272
25. 11. 2023 – 19. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 5 nocí 5 dní 55 -19 32 -196
Dolomiti Superski 6 nocí 5 dní v cene -74 -23 -251
Nelyžiar (San Martino - Badia) 6 nocí - -251 -251 -251 -251
Nelyžiar (Corvara) 6 nocí - -226 -226 -226 -226
25. 11. 2023 – 20. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 4 noci 4 dni v cene -57 -19 -196
Dolomiti Superski 4 noci 5 dní 55 -19 32 -196
Nelyžiar (Corvara) 4 noci - -196 -196 -196 -196
Nelyžiar (Badia) 4 noci - -176 -176 -176 -176
Dolomiti Superski 5 nocí 4 dni v cene -57 -19 -196
Nelyžiar (Corvara) 5 nocí - -196 -196 -196 -196
Nelyžiar (Badia) 5 nocí - -176 -176 -176 -176
25. 11. 2023 – 21. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 3 noci 4 dni v cene -57 -19 -196
Nelyžiar (San Martino - Badia) 3 noci - -196 -196 -196 -196
Nelyžiar (Corvara) 3 noci - -176 -176 -176 -176
25. 11. 2023 – 18. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 6 nocí 6 dní 51 -40 21 -251
2. 12. 2023 – 9. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 7 nocí 6 dní v cene -91 -30 -302
Dolomiti Superski 7 nocí 5 dní -51 -126 -74 -302
Dolomiti Superski 7 nocí 7 dní 45 -60 11 -302
Nelyžiar (Corvara) 7 nocí - -302 -302 -302 -302
Nelyžiar (Badia) 7 nocí - -272 -272 -272 -272
2. 12. 2023 – 19. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 5 nocí 5 dní 55 -19 32 -196
Dolomiti Superski 6 nocí 5 dní v cene -74 -23 -251
Nelyžiar (San Martino - Badia) 6 nocí - -251 -251 -251 -251
Nelyžiar (Corvara) 6 nocí - -226 -226 -226 -226
2. 12. 2023 – 20. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 4 noci 4 dni v cene -57 -19 -196
Dolomiti Superski 4 noci 5 dní 55 -19 32 -196
Nelyžiar (Corvara) 4 noci - -196 -196 -196 -196
Nelyžiar (Badia) 4 noci - -176 -176 -176 -176
Dolomiti Superski 5 nocí 4 dni v cene -57 -19 -196
Nelyžiar (Corvara) 5 nocí - -196 -196 -196 -196
Nelyžiar (Badia) 5 nocí - -176 -176 -176 -176
2. 12. 2023 – 21. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 3 noci 4 dni v cene -57 -19 -196
Nelyžiar (San Martino - Badia) 3 noci - -196 -196 -196 -196
Nelyžiar (Corvara) 3 noci - -176 -176 -176 -176
2. 12. 2023 – 18. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 6 nocí 6 dní 51 -40 21 -251
9. 12. 2023 – 16. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 7 nocí 6 dní v cene -91 -30 -302
Dolomiti Superski 7 nocí 5 dní -51 -126 -74 -302
Dolomiti Superski 7 nocí 7 dní 45 -60 11 -302
Nelyžiar (Corvara) 7 nocí - -302 -302 -302 -302
Nelyžiar (Badia) 7 nocí - -272 -272 -272 -272
9. 12. 2023 – 19. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 5 nocí 5 dní 55 -19 32 -196
Dolomiti Superski 6 nocí 5 dní v cene -74 -23 -251
Nelyžiar (San Martino - Badia) 6 nocí - -251 -251 -251 -251
Nelyžiar (Corvara) 6 nocí - -226 -226 -226 -226
9. 12. 2023 – 20. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 4 noci 4 dni v cene -57 -19 -196
Dolomiti Superski 4 noci 5 dní 55 -19 32 -196
Nelyžiar (Corvara) 4 noci - -196 -196 -196 -196
Nelyžiar (Badia) 4 noci - -176 -176 -176 -176
Dolomiti Superski 5 nocí 4 dni v cene -57 -19 -196
Nelyžiar (Corvara) 5 nocí - -196 -196 -196 -196
Nelyžiar (Badia) 5 nocí - -176 -176 -176 -176
9. 12. 2023 – 21. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 3 noci 4 dni v cene -57 -19 -196
Nelyžiar (San Martino - Badia) 3 noci - -196 -196 -196 -196
Nelyžiar (Corvara) 3 noci - -176 -176 -176 -176
9. 12. 2023 – 18. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 6 nocí 6 dní 51 -40 21 -251
16. 12. 2023 – 17. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 7 nocí 6 dní v cene -91 -30 -302
16. 12. 2023 – 19. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 5 nocí 5 dní 55 -19 32 -196
Dolomiti Superski 6 nocí 5 dní v cene -74 -23 -251
Nelyžiar (San Martino - Badia) 6 nocí - -251 -251 -251 -251
Nelyžiar (Corvara) 6 nocí - -226 -226 -226 -226
16. 12. 2023 – 20. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 4 noci 4 dni v cene -57 -19 -196
Dolomiti Superski 4 noci 5 dní 55 -19 32 -196
Nelyžiar (Corvara) 4 noci - -196 -196 -196 -196
Nelyžiar (Badia) 4 noci - -176 -176 -176 -176
Dolomiti Superski 5 nocí 4 dni v cene -57 -19 -196
Nelyžiar (Corvara) 5 nocí - -196 -196 -196 -196
Nelyžiar (Badia) 5 nocí - -176 -176 -176 -176
16. 12. 2023 – 21. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 3 noci 4 dni v cene -57 -19 -196
Nelyžiar (San Martino - Badia) 3 noci - -196 -196 -196 -196
Nelyžiar (Corvara) 3 noci - -176 -176 -176 -176
16. 12. 2023 – 18. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 6 nocí 6 dní 51 -40 21 -251
Dolomiti Superski 7 nocí 5 dní -51 -126 -74 -302
Dolomiti Superski 7 nocí 7 dní 45 -60 11 -302
Nelyžiar (San Martino - Badia) 7 nocí - -302 -302 -302 -302
Nelyžiar (Corvara) 7 nocí - -272 -272 -272 -272
19. 12. 2023 – 21. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 3 noci 4 dni v cene -57 -19 -196
Nelyžiar (San Martino - Badia) 3 noci - -196 -196 -196 -196
Nelyžiar (Corvara) 3 noci - -176 -176 -176 -176
Dolomiti Superski 7 nocí 6 dní v cene -111 -36 -368
Dolomiti Superski 7 nocí 5 dní -53 -147 -83 -368
Dolomiti Superski 7 nocí 7 dní 26 -91 -13 -368
DS trasferibile genitori 7 nocí 5 dní 11
DS trasferibile genitori 7 nocí 6 dní 72
DS trasferibile genitori 7 nocí 7 dní 104
Nelyžiar (San Martino - Badia) 7 nocí - -368 -368 -368 -368
Nelyžiar (Corvara) 7 nocí - -331 -331 -331 -331
19. 12. 2023 – 20. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 4 noci 4 dni v cene -57 -19 -196
Dolomiti Superski 4 noci 5 dní 55 -19 32 -196
Nelyžiar (Corvara) 4 noci - -196 -196 -196 -196
Nelyžiar (Badia) 4 noci - -176 -176 -176 -176
Dolomiti Superski 5 nocí 4 dni v cene -57 -19 -196
Nelyžiar (Corvara) 5 nocí - -196 -196 -196 -196
Nelyžiar (Badia) 5 nocí - -176 -176 -176 -176
22. 12. 2023 – 6. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 3 noci 3 dni v cene -66 -21 -223
Dolomiti Superski 3 noci 4 dni 64 -23 34 -223
DS trasferibile genitori 3 noci 3 dni 45
DS trasferibile genitori 3 noci 4 dni 121
Nelyžiar (Corvara) 3 noci - -223 -223 -223 -223
Nelyžiar (Badia) 3 noci - -201 -201 -201 -201
Dolomiti Superski 4 noci 3 dni v cene -66 -21 -223
Dolomiti Superski 4 noci 4 dni 64 -23 34 -223
Dolomiti Superski 4 noci 5 dní 121 17 85 -223
DS trasferibile genitori 4 noci 3 dni 45
DS trasferibile genitori 4 noci 4 dni 121
DS trasferibile genitori 4 noci 5 dní 189
Nelyžiar (Corvara) 4 noci - -223 -223 -223 -223
Nelyžiar (Badia) 4 noci - -201 -201 -201 -201
Dolomiti Superski 5 nocí 4 dni v cene -87 -30 -287
Dolomiti Superski 5 nocí 5 dní 57 -47 21 -287
DS trasferibile genitori 5 nocí 4 dni 57
DS trasferibile genitori 5 nocí 5 dní 126
Nelyžiar (San Martino - Badia) 5 nocí - -287 -287 -287 -287
Nelyžiar (Corvara) 5 nocí - -259 -259 -259 -259
Dolomiti Superski 6 nocí 5 dní v cene -104 -36 -345
Dolomiti Superski 6 nocí 6 dní 49 -70 11 -345
DS trasferibile genitori 6 nocí 5 dní 68
DS trasferibile genitori 6 nocí 6 dní 130
Nelyžiar (San Martino - Badia) 6 nocí - -345 -345 -345 -345
Nelyžiar (Corvara) 6 nocí - -310 -310 -310 -310
Dolomiti Superski 7 nocí 6 dní v cene -119 -38 -394
Dolomiti Superski 7 nocí 5 dní -49 -153 -85 -394
Dolomiti Superski 7 nocí 7 dní 23 -100 -17 -394
DS trasferibile genitori 7 nocí 5 dní 19
DS trasferibile genitori 7 nocí 6 dní 81
DS trasferibile genitori 7 nocí 7 dní 109
Nelyžiar (Corvara) 7 nocí - -394 -394 -394 -394
Nelyžiar (Badia) 7 nocí - -354 -354 -354 -354
január 2024
22. 12. 2023 – 6. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 3 noci 3 dni v cene -66 -21 -223
Dolomiti Superski 3 noci 4 dni 64 -23 34 -223
DS trasferibile genitori 3 noci 3 dni 45
DS trasferibile genitori 3 noci 4 dni 121
Nelyžiar (Corvara) 3 noci - -223 -223 -223 -223
Nelyžiar (Badia) 3 noci - -201 -201 -201 -201
Dolomiti Superski 4 noci 3 dni v cene -66 -21 -223
Dolomiti Superski 4 noci 4 dni 64 -23 34 -223
Dolomiti Superski 4 noci 5 dní 121 17 85 -223
DS trasferibile genitori 4 noci 3 dni 45
DS trasferibile genitori 4 noci 4 dni 121
DS trasferibile genitori 4 noci 5 dní 189
Nelyžiar (Corvara) 4 noci - -223 -223 -223 -223
Nelyžiar (Badia) 4 noci - -201 -201 -201 -201
Dolomiti Superski 5 nocí 4 dni v cene -87 -30 -287
Dolomiti Superski 5 nocí 5 dní 57 -47 21 -287
DS trasferibile genitori 5 nocí 4 dni 57
DS trasferibile genitori 5 nocí 5 dní 126
Nelyžiar (San Martino - Badia) 5 nocí - -287 -287 -287 -287
Nelyžiar (Corvara) 5 nocí - -259 -259 -259 -259
Dolomiti Superski 6 nocí 5 dní v cene -104 -36 -345
Dolomiti Superski 6 nocí 6 dní 49 -70 11 -345
DS trasferibile genitori 6 nocí 5 dní 68
DS trasferibile genitori 6 nocí 6 dní 130
Nelyžiar (San Martino - Badia) 6 nocí - -345 -345 -345 -345
Nelyžiar (Corvara) 6 nocí - -310 -310 -310 -310
Dolomiti Superski 7 nocí 6 dní v cene -119 -38 -394
Dolomiti Superski 7 nocí 5 dní -49 -153 -85 -394
Dolomiti Superski 7 nocí 7 dní 23 -100 -17 -394
DS trasferibile genitori 7 nocí 5 dní 19
DS trasferibile genitori 7 nocí 6 dní 81
DS trasferibile genitori 7 nocí 7 dní 109
Nelyžiar (Corvara) 7 nocí - -394 -394 -394 -394
Nelyžiar (Badia) 7 nocí - -354 -354 -354 -354
6. 1. 2024 – 13. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 7 nocí 6 dní v cene -106 -36 -355
Dolomiti Superski 7 nocí 5 dní -47 -140 -77 -355
Dolomiti Superski 7 nocí 7 dní 21 -91 -17 -355
DS trasferibile genitori 7 nocí 5 dní 15
DS trasferibile genitori 7 nocí 6 dní 70
DS trasferibile genitori 7 nocí 7 dní 96
Nelyžiar (Corvara) 7 nocí - -355 -355 -355 -355
Nelyžiar (Badia) 7 nocí - -320 -320 -320 -320
6. 1. 2024 – 27. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 3 noci 3 dni v cene -62 -21 -202
Dolomiti Superski 3 noci 4 dni 55 -21 30 -202
DS trasferibile genitori 3 noci 3 dni 38
DS trasferibile genitori 3 noci 4 dni 109
Nelyžiar (Corvara) 3 noci - -202 -202 -202 -202
Nelyžiar (Badia) 3 noci - -182 -182 -182 -182
Dolomiti Superski 4 noci 3 dni v cene -62 -21 -202
Dolomiti Superski 4 noci 4 dni 55 -21 30 -202
Dolomiti Superski 4 noci 5 dní 106 13 77 -202
DS trasferibile genitori 4 noci 3 dni 38
DS trasferibile genitori 4 noci 4 dni 109
DS trasferibile genitori 4 noci 5 dní 168
Nelyžiar (San Martino - Badia) 4 noci - -202 -202 -202 -202
Nelyžiar (Corvara) 4 noci - -182 -182 -182 -182
Dolomiti Superski 5 nocí 4 dni v cene -77 -26 -257
Dolomiti Superski 5 nocí 5 dní 51 -43 21 -257
DS trasferibile genitori 5 nocí 4 dni 53
DS trasferibile genitori 5 nocí 5 dní 113
Nelyžiar (San Martino - Badia) 5 nocí - -257 -257 -257 -257
Nelyžiar (Corvara) 5 nocí - -232 -232 -232 -232
Dolomiti Superski 6 nocí 5 dní v cene -94 -30 -309
Dolomiti Superski 6 nocí 6 dní 47 -60 11 -309
DS trasferibile genitori 6 nocí 5 dní 62
DS trasferibile genitori 6 nocí 6 dní 117
Nelyžiar (Corvara) 6 nocí - -309 -309 -309 -309
Nelyžiar (Badia) 6 nocí - -278 -278 -278 -278
13. 1. 2024 – 20. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 7 nocí 6 dní v cene -106 -36 -355
Dolomiti Superski 7 nocí 5 dní -47 -140 -77 -355
Dolomiti Superski 7 nocí 7 dní 21 -91 -17 -355
DS trasferibile genitori 7 nocí 5 dní 15
DS trasferibile genitori 7 nocí 6 dní 70
DS trasferibile genitori 7 nocí 7 dní 96
Nelyžiar (San Martino - Badia) 7 nocí - -355 -355 -355 -355
Nelyžiar (Corvara) 7 nocí - -320 -320 -320 -320
13. 1. 2024 – 27. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 3 noci 3 dni v cene -62 -21 -202
Dolomiti Superski 3 noci 4 dni 55 -21 30 -202
DS trasferibile genitori 3 noci 3 dni 38
DS trasferibile genitori 3 noci 4 dni 109
Nelyžiar (Corvara) 3 noci - -202 -202 -202 -202
Nelyžiar (Badia) 3 noci - -182 -182 -182 -182
Dolomiti Superski 4 noci 3 dni v cene -62 -21 -202
Dolomiti Superski 4 noci 4 dni 55 -21 30 -202
Dolomiti Superski 4 noci 5 dní 106 13 77 -202
DS trasferibile genitori 4 noci 3 dni 38
DS trasferibile genitori 4 noci 4 dni 109
DS trasferibile genitori 4 noci 5 dní 168
Nelyžiar (San Martino - Badia) 4 noci - -202 -202 -202 -202
Nelyžiar (Corvara) 4 noci - -182 -182 -182 -182
Dolomiti Superski 5 nocí 4 dni v cene -77 -26 -257
Dolomiti Superski 5 nocí 5 dní 51 -43 21 -257
DS trasferibile genitori 5 nocí 4 dni 53
DS trasferibile genitori 5 nocí 5 dní 113
Nelyžiar (San Martino - Badia) 5 nocí - -257 -257 -257 -257
Nelyžiar (Corvara) 5 nocí - -232 -232 -232 -232
Dolomiti Superski 6 nocí 5 dní v cene -94 -30 -309
Dolomiti Superski 6 nocí 6 dní 47 -60 11 -309
DS trasferibile genitori 6 nocí 5 dní 62
DS trasferibile genitori 6 nocí 6 dní 117
Nelyžiar (Corvara) 6 nocí - -309 -309 -309 -309
Nelyžiar (Badia) 6 nocí - -278 -278 -278 -278
20. 1. 2024 – 27. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 3 noci 3 dni v cene -62 -21 -202
Dolomiti Superski 3 noci 4 dni 55 -21 30 -202
DS trasferibile genitori 3 noci 3 dni 38
DS trasferibile genitori 3 noci 4 dni 109
Nelyžiar (Corvara) 3 noci - -202 -202 -202 -202
Nelyžiar (Badia) 3 noci - -182 -182 -182 -182
Dolomiti Superski 4 noci 3 dni v cene -62 -21 -202
Dolomiti Superski 4 noci 4 dni 55 -21 30 -202
Dolomiti Superski 4 noci 5 dní 106 13 77 -202
DS trasferibile genitori 4 noci 3 dni 38
DS trasferibile genitori 4 noci 4 dni 109
DS trasferibile genitori 4 noci 5 dní 168
Nelyžiar (San Martino - Badia) 4 noci - -202 -202 -202 -202
Nelyžiar (Corvara) 4 noci - -182 -182 -182 -182
Dolomiti Superski 5 nocí 4 dni v cene -77 -26 -257
Dolomiti Superski 5 nocí 5 dní 51 -43 21 -257
DS trasferibile genitori 5 nocí 4 dni 53
DS trasferibile genitori 5 nocí 5 dní 113
Nelyžiar (San Martino - Badia) 5 nocí - -257 -257 -257 -257
Nelyžiar (Corvara) 5 nocí - -232 -232 -232 -232
Dolomiti Superski 6 nocí 5 dní v cene -94 -30 -309
Dolomiti Superski 6 nocí 6 dní 47 -60 11 -309
DS trasferibile genitori 6 nocí 5 dní 62
DS trasferibile genitori 6 nocí 6 dní 117
Nelyžiar (Corvara) 6 nocí - -309 -309 -309 -309
Nelyžiar (Badia) 6 nocí - -278 -278 -278 -278
Dolomiti Superski 7 nocí 6 dní v cene -106 -36 -355
Dolomiti Superski 7 nocí 5 dní -47 -140 -77 -355
Dolomiti Superski 7 nocí 7 dní 21 -91 -17 -355
DS trasferibile genitori 7 nocí 5 dní 15
DS trasferibile genitori 7 nocí 6 dní 70
DS trasferibile genitori 7 nocí 7 dní 96
Nelyžiar (San Martino - Badia) 7 nocí - -355 -355 -355 -355
Nelyžiar (Corvara) 7 nocí - -320 -320 -320 -320
27. 1. 2024 – 3. 2. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 7 nocí 6 dní v cene -119 -38 -394
Dolomiti Superski 7 nocí 5 dní -49 -153 -85 -394
Dolomiti Superski 7 nocí 7 dní 23 -100 -17 -394
DS trasferibile genitori 7 nocí 5 dní 19
DS trasferibile genitori 7 nocí 6 dní 81
DS trasferibile genitori 7 nocí 7 dní 109
Nelyžiar (Corvara) 7 nocí - -394 -394 -394 -394
Nelyžiar (Badia) 7 nocí - -354 -354 -354 -354
27. 1. 2024 – 16. 3. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 6 nocí 5 dní v cene -104 -36 -345
Dolomiti Superski 6 nocí 6 dní 49 -70 11 -345
DS trasferibile genitori 6 nocí 5 dní 68
DS trasferibile genitori 6 nocí 6 dní 130
Nelyžiar (San Martino - Badia) 6 nocí - -345 -345 -345 -345
Nelyžiar (Corvara) 6 nocí - -310 -310 -310 -310
27. 1. 2024 – 30. 3. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 3 noci 3 dni v cene -66 -21 -223
Dolomiti Superski 3 noci 4 dni 64 -23 34 -223
DS trasferibile genitori 3 noci 3 dni 45
DS trasferibile genitori 3 noci 4 dni 121
Nelyžiar (Corvara) 3 noci - -223 -223 -223 -223
Nelyžiar (Badia) 3 noci - -201 -201 -201 -201
Dolomiti Superski 4 noci 3 dni v cene -66 -21 -223
Dolomiti Superski 4 noci 4 dni 64 -23 34 -223
Dolomiti Superski 4 noci 5 dní 121 17 85 -223
DS trasferibile genitori 4 noci 3 dni 45
DS trasferibile genitori 4 noci 4 dni 121
DS trasferibile genitori 4 noci 5 dní 189
Nelyžiar (Corvara) 4 noci - -223 -223 -223 -223
Nelyžiar (Badia) 4 noci - -201 -201 -201 -201
Dolomiti Superski 5 nocí 4 dni v cene -87 -30 -287
Dolomiti Superski 5 nocí 5 dní 57 -47 21 -287
DS trasferibile genitori 5 nocí 4 dni 57
DS trasferibile genitori 5 nocí 5 dní 126
Nelyžiar (San Martino - Badia) 5 nocí - -287 -287 -287 -287
Nelyžiar (Corvara) 5 nocí - -259 -259 -259 -259
február 2024
27. 1. 2024 – 3. 2. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 7 nocí 6 dní v cene -119 -38 -394
Dolomiti Superski 7 nocí 5 dní -49 -153 -85 -394
Dolomiti Superski 7 nocí 7 dní 23 -100 -17 -394
DS trasferibile genitori 7 nocí 5 dní 19
DS trasferibile genitori 7 nocí 6 dní 81
DS trasferibile genitori 7 nocí 7 dní 109
Nelyžiar (Corvara) 7 nocí - -394 -394 -394 -394
Nelyžiar (Badia) 7 nocí - -354 -354 -354 -354
27. 1. 2024 – 16. 3. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 6 nocí 5 dní v cene -104 -36 -345
Dolomiti Superski 6 nocí 6 dní 49 -70 11 -345
DS trasferibile genitori 6 nocí 5 dní 68
DS trasferibile genitori 6 nocí 6 dní 130
Nelyžiar (San Martino - Badia) 6 nocí - -345 -345 -345 -345
Nelyžiar (Corvara) 6 nocí - -310 -310 -310 -310
27. 1. 2024 – 30. 3. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 3 noci 3 dni v cene -66 -21 -223
Dolomiti Superski 3 noci 4 dni 64 -23 34 -223
DS trasferibile genitori 3 noci 3 dni 45
DS trasferibile genitori 3 noci 4 dni 121
Nelyžiar (Corvara) 3 noci - -223 -223 -223 -223
Nelyžiar (Badia) 3 noci - -201 -201 -201 -201
Dolomiti Superski 4 noci 3 dni v cene -66 -21 -223
Dolomiti Superski 4 noci 4 dni 64 -23 34 -223
Dolomiti Superski 4 noci 5 dní 121 17 85 -223
DS trasferibile genitori 4 noci 3 dni 45
DS trasferibile genitori 4 noci 4 dni 121
DS trasferibile genitori 4 noci 5 dní 189
Nelyžiar (Corvara) 4 noci - -223 -223 -223 -223
Nelyžiar (Badia) 4 noci - -201 -201 -201 -201
Dolomiti Superski 5 nocí 4 dni v cene -87 -30 -287
Dolomiti Superski 5 nocí 5 dní 57 -47 21 -287
DS trasferibile genitori 5 nocí 4 dni 57
DS trasferibile genitori 5 nocí 5 dní 126
Nelyžiar (San Martino - Badia) 5 nocí - -287 -287 -287 -287
Nelyžiar (Corvara) 5 nocí - -259 -259 -259 -259
3. 2. 2024 – 10. 2. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 7 nocí 6 dní v cene -119 -38 -394
Dolomiti Superski 7 nocí 5 dní -49 -153 -85 -394
Dolomiti Superski 7 nocí 7 dní 23 -100 -17 -394
DS trasferibile genitori 7 nocí 5 dní 19
DS trasferibile genitori 7 nocí 6 dní 81
DS trasferibile genitori 7 nocí 7 dní 109
Nelyžiar (Corvara) 7 nocí - -394 -394 -394 -394
Nelyžiar (Badia) 7 nocí - -354 -354 -354 -354
3. 2. 2024 – 16. 3. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 6 nocí 5 dní v cene -104 -36 -345
Dolomiti Superski 6 nocí 6 dní 49 -70 11 -345
DS trasferibile genitori 6 nocí 5 dní 68
DS trasferibile genitori 6 nocí 6 dní 130
Nelyžiar (San Martino - Badia) 6 nocí - -345 -345 -345 -345
Nelyžiar (Corvara) 6 nocí - -310 -310 -310 -310
3. 2. 2024 – 30. 3. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 3 noci 3 dni v cene -66 -21 -223
Dolomiti Superski 3 noci 4 dni 64 -23 34 -223
DS trasferibile genitori 3 noci 3 dni 45
DS trasferibile genitori 3 noci 4 dni 121
Nelyžiar (Corvara) 3 noci - -223 -223 -223 -223
Nelyžiar (Badia) 3 noci - -201 -201 -201 -201
Dolomiti Superski 4 noci 3 dni v cene -66 -21 -223
Dolomiti Superski 4 noci 4 dni 64 -23 34 -223
Dolomiti Superski 4 noci 5 dní 121 17 85 -223
DS trasferibile genitori 4 noci 3 dni 45
DS trasferibile genitori 4 noci 4 dni 121
DS trasferibile genitori 4 noci 5 dní 189
Nelyžiar (Corvara) 4 noci - -223 -223 -223 -223
Nelyžiar (Badia) 4 noci - -201 -201 -201 -201
Dolomiti Superski 5 nocí 4 dni v cene -87 -30 -287
Dolomiti Superski 5 nocí 5 dní 57 -47 21 -287
DS trasferibile genitori 5 nocí 4 dni 57
DS trasferibile genitori 5 nocí 5 dní 126
Nelyžiar (San Martino - Badia) 5 nocí - -287 -287 -287 -287
Nelyžiar (Corvara) 5 nocí - -259 -259 -259 -259
10. 2. 2024 – 17. 2. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 7 nocí 6 dní v cene -119 -38 -394
Dolomiti Superski 7 nocí 5 dní -49 -153 -85 -394
Dolomiti Superski 7 nocí 7 dní 23 -100 -17 -394
DS trasferibile genitori 7 nocí 5 dní 19
DS trasferibile genitori 7 nocí 6 dní 81
DS trasferibile genitori 7 nocí 7 dní 109
Nelyžiar (San Martino - Badia) 7 nocí - -394 -394 -394 -394
Nelyžiar (Corvara) 7 nocí - -354 -354 -354 -354
10. 2. 2024 – 16. 3. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 6 nocí 5 dní v cene -104 -36 -345
Dolomiti Superski 6 nocí 6 dní 49 -70 11 -345
DS trasferibile genitori 6 nocí 5 dní 68
DS trasferibile genitori 6 nocí 6 dní 130
Nelyžiar (San Martino - Badia) 6 nocí - -345 -345 -345 -345
Nelyžiar (Corvara) 6 nocí - -310 -310 -310 -310
10. 2. 2024 – 30. 3. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 3 noci 3 dni v cene -66 -21 -223
Dolomiti Superski 3 noci 4 dni 64 -23 34 -223
DS trasferibile genitori 3 noci 3 dni 45
DS trasferibile genitori 3 noci 4 dni 121
Nelyžiar (Corvara) 3 noci - -223 -223 -223 -223
Nelyžiar (Badia) 3 noci - -201 -201 -201 -201
Dolomiti Superski 4 noci 3 dni v cene -66 -21 -223
Dolomiti Superski 4 noci 4 dni 64 -23 34 -223
Dolomiti Superski 4 noci 5 dní 121 17 85 -223
DS trasferibile genitori 4 noci 3 dni 45
DS trasferibile genitori 4 noci 4 dni 121
DS trasferibile genitori 4 noci 5 dní 189
Nelyžiar (Corvara) 4 noci - -223 -223 -223 -223
Nelyžiar (Badia) 4 noci - -201 -201 -201 -201
Dolomiti Superski 5 nocí 4 dni v cene -87 -30 -287
Dolomiti Superski 5 nocí 5 dní 57 -47 21 -287
DS trasferibile genitori 5 nocí 4 dni 57
DS trasferibile genitori 5 nocí 5 dní 126
Nelyžiar (San Martino - Badia) 5 nocí - -287 -287 -287 -287
Nelyžiar (Corvara) 5 nocí - -259 -259 -259 -259
17. 2. 2024 – 24. 2. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? rodičia ?
Dolomiti Superski 7 nocí 6 dní v cene -119 -38 -394
Dolomiti Superski 7 nocí 5 dní -49 -153 -85 -394
Dolomiti Superski 7 nocí 7 dní 23 -100 -17 -394
DS trasferibile genitori 7 nocí 5 dní 19
DS trasferibile genitori 7 nocí 6 dní 81
DS trasferibile genitori 7 nocí 7 dní 109
Nelyžiar (San Martino - Badia) 7 nocí - -394 -394 -394 -394
Nelyžiar (Corvara) 7 nocí - -354 -354 -354 -354