NEV-DAMA a.s.

V tejto chvíli pre Vás zájazdy pripravujeme.

Zadajte Váš e-mail a dostanete upozornenie ihneď po spustení do predaja.

prepravné zariadenie: 23

  • 12×

Zjazdové trate: 64,5 km

  • 17,2 km
  • 43,2 km
  • 4,1 km

bežecké trate: 39 km

Snowpark:

Nadmorská výška:

1225 - 3012 m n. m.

Lyžovanie v Bormiu

  • jedna z absolútne najobľúbenejších talianskych lyžiarskych destinácií
  • veľmi náročné zjazdovky, kde sa jazdí Svetový pohár a Majstrovstvá sveta
  • vysoká nadmorská výška a nevídané prevýšenie tratí
  • menej strmé rodinné zjazdovky v menšom skiareále San Colombano
  • vzdor svetovej známosti cenovo relatívne prístupné stredisko
  • vyššia časová náročnosť pri ceste zo severného smeru

Bormio – skvelé lyžovanie na tratiach Svetového pohára, ktoré bude skoro i olympijské

Bormio je svetoznáme horské stredisko, ktoré vstúpilo do obecného povedomia usporiadaním Majstrovstiev sveta v alpských disciplínach v roku 1985. Usporiadavanie toho istého vrcholného podniku si zopakovalo i v roku 2005. Medzitým sa stalo jednou z najdôležitejších zastávok Svetového pohára mužov (každoročne v povianočnom termíne, tento rok a tu opäť uskutočnia 2 závody, jeden v zjazde a jeden v Super-G, a to 28.–29. 12. 2023) a celé rady FIS závodov. Bormio tiež bude dejiskom všetkých turnajov mužskej kategórie zjazdových súťaží na Zimnej olympiáde v roku 2026, a tiež miestom premiérového zaradenia skialpinizmu do olympijského programu v roku 2026 – predstaví sa tu 5 disciplín (2 mužské, 2 ženské a jedna zmiešaná) a 3 formáty: šprint, jednotlivci a zmiešaná štafeta.

Romantika pod trojtisícovými štítmi Národného parku Stelvio

Bormio leží obklopené trojtisícovými štítmi horskej skupiny Ortles (ktorých prevážnu časť tvorí Národný park Stelvio) v severotalianskej Lombardii neďaleko švajčiarskych hraníc v provincii Sondrio, na severe údolia Valtellina. To dalo svetu i ďalšie slávne lyžiarske strediská Livigno a Santa Caterina (tá bola spoluusporiadateľom obidvoch majstrostiev sveta v alpskom lyžovaní s Bormiom). Všetky 3 strediská obsahujú celkom 5 veľkých skiareálov s celkom 162,5 km zjazdových tratí a súhrnne sa označujú ako Alta Valtellina (Horná Valtellina) a sú jednou z hlavných liahní talianskych lyžiarskych talentov. Za všetky je možné menovať trojnásobnú olympijskú víťazku Deborah Compagnoni, rodáčku zo Santa Cateriny, alebo slalomára Giorgia Roccu, rodáka z Livigna.

Bormio má 4 tisíc obyvateľov a romantické stredoveké centrum doslova vyzývajúce k večerným prechádzkam. Medzi talianskymi alpskými strediskami v tomto ohľade nemá konkurenta.

Termálne kúpele ako najpríjemnejšia relaxácia po lyžovaní

Samostatnou kapitolou je potom Bormio ako termálne kúpele. Málokde inde sa ponúka tak príjemná relaxácia po lyžovaní, ako v miestnom termálnom plaveckom bazéne (dĺžka 25 m, teplota vody 38 až 41 °C; tiež sauna, para, masáže, pre našich klientov zvýhodnené vstupné), alebo v neďalekých historických kúpeľoch. Voľne prístupný horúci vývierajúci prameň pod nimi je potom najmä v noci s baterkou neodolateľnou výzvou pre romantikov i dobrodruhov.

Vďaka svojmu štatútu centra regióna Alta Valtellina disponuje Bormio nadpriemerne širokou infraštruktúrou zahŕňajúcou mimo iné tenisovú halu, multifunkčnú športovú halu, zimný štadión (novo zrekonštruovaný, pre našich klientov za špeciálnu cenu), kino apod. O nesmierne širokej ponuke obchodov so športovým (najmä lyžiarskym) vybavením, ski servisov, požičovní a lyžiarskych škôl sa snáď ani nemá cenu rozpisovať.

K tomu je možné pripočítať i maximálne rôznorodú ponuku ubytovacích kapacít, pričom najmä mimo Bormio „mesto“ je možné nájsť viac než priaznivé ceny. Samotné Bormio, rovnako ako hotely na zjazdovke (teda v lokalitách Ciuk a Bormio 2000), však medzi najlacnejšie miesta v Taliansku nepatrí.

Nevídané prevýšenie tratí v hlavnom skiareále

To hlavné, čím však mesto láka návštevníkov, sú však miestne zjazdovky, rozdelené do 2 skiareálov.

Skiareál Bormio je tým slávnejším z nich, je prístupný kabínkovou lanovkou priamo z mestečka a ponúka 42 km zjazdoviek všetkých stupňov obtiažností (3,6 km čiernych, 31,6 km červených a 6,8 km modrých) s ojedinelým prevýšením 1 787 metrov.  Štadión s dojazdom závodnej zjazdovky (práve tu sa odohrávajú veškeré významné lyžiarske akcie) leží v nadmorskej výške 1225 metrov, zatiaľ čo horná stanica kabínovej lanovky Bormio 3000 sa nachádza na vrcholku hory Cima Bianca v nadmorskej výške 3 012 metrov.

Druhý, menší skiareál San Colombano má 2 hlavné nástupné miesta, z ktorých k Bormiu bližší Le Motte je od mesta vzdialený 3 km. Druhým je mestečko Isolaccia v údolí Valdidentro, vzdialené od Bormia 8 km.

Skiareál San Colombano ponúka 22,5 km zjazdoviek, z ktorých je 0,5 km čiernych, 11,6 km červených a 10,4 km modrých s prevýšením 1 105 metrov. San Colombano má obrovskú výhodu v stále poloprázdnych svahoch, pretože je často nepovšimnuté, napriek tomu však vynikajúce, a užije si ho nie len menej náročná lyžiarská klientela.

Poloha v centre oblasti Alta Valtellina a skipas pre 5 skiareálov

Ideálnym prostriedkom pre lyžiarske preskúmanie celej oblasti je skipas Alta Valtellina, ktorý platí vo všetkých strediskách a vo všetkých 5 skiareáloch Alta Valtelliny, teda v Bormiu, San Colombane, Santa Caterine a Livignu (tam v oboch skiareáloch – Mottolino i Carosello) vrátane príslušných skibusových spojov. Dopravnú obsluhu zaisťujú skibusové linky z Bormia do Santa Cateriny či do Isolaccie zahrnuté v cene skipasu. Naviac niekoľko liniek vzájomne prepája celé Bormio „mesto“ s miestnym skiareálom.

Vzdialenosť z Bormia do Santa Cateriny činí 12 km, zatiaľ čo do Livigna 38 km (nastúpiť na tamojšie zjazdovky sa však dá už po 29 km v lokalite Trepalle).

Lyžiarsky raj menom Bormio

Prejdime však k tomu najdôležitejšiemu, teda čo Bormio ponúka milovníkom lyžovania či snowboardingu. Sú to predovšetkým zjazdové trate všetkých obtiažností, ale na rozdiel od mnohých iných talianskych stredísk tu nechýba ani pestrá paleta jazdenia vo voľnom teréne a skialpinistických trás.

Ojedinelé prevýšenie lyžiarskeho areálu Bormio skoro 1 800 metrov je možné si najlepšie vychutnať na úctyhodnej viac než 10 km dlhej závodnej zjazdovke Stelvio. Vo svetovom poháre v zjazde mužov sa radí medzi úplnú klasiku. Jedná sa o jednu z najnáročnejších zjazdoviek na svete (spolu so zjazdovkou Streif v Kitzbüheli) a v rámci závodov svetového pohára o druhú najdlhšiu zjazdovku po trati Lauberhorn vo švajčiarskom Wengene. V závodoch svetového pohára má aktuálne zjazd dĺžku 3 186 m pri celkovom prevýšení 987 m.

Nadmorská výška skiareálu až do 3 012 metrov je dostatočnou garanciou snehu i fantastických podmienok každoročne až do mesiaca apríla. Výhodná je i možnosť lyžiarskych návštev Livigna a Santa Cateriny, ktoré sú, vďaka polohe Bormia a San Colombana v samom strede oblasti, dosiahnuteľné veľmi jednoducho autom, a aj skibusom.

Oproti tomu niekomu môže vadiť vzájomná neprepojenosť skiareálov Bormio a San Colombano „na lyžiach“, ale len skibusom. Vzdialenosť medzi nimi však nenasvedčuje tomu, že by cez široké údolie medzi nimi mohla niekedy v budúcnosti vyrásť lanovka. Medzi nevýhody je však určite potrebné zaradiť občasný nedostatok snehu, z dôvodu nižšej nadmorskej výšky a orientácie svahu, v najspodnejšej časti skiareálu Bormio. Naopak v horných partiách areálu sú počas veterného počasia a pri menšom množstve snehu „vyfúkané“ miesta a na zjazdovkách hrozí prítomnosť nepríjemných kamienkov.

Skiareál San Colombano zďaleka tak exponovaný nie je, a je teda najmä za extrémnych poveternostných podmienok vhodnejšou alternatívou najmä pre rodiny s deťmi.

8x za sezónu si môžete užiť nočné lyžovanie, z toho 5x v Bormiu a 3x v Santa Caterine, a to v cene skipasu na minimálne 6 dní. Z noviniek poslednej doby bol veľmi kladne prijatý nový detský fun park, vyznačená špecializovaná freeride zóna a v reštauráciách na zjazdovkách Wi-Fi pripojenie zadarmo (je nutná len registrácia cez turistické centrum APT).

Bežkári svoje okruhy nájdu pri spodných staniciach lanoviek v Bormiu i Isolaccii, vyplatí sa zájsť si i na špičkové závodné trate do Livigna či Santa Cateriny.

Zdĺhavejší prístup do oblasti zo severného smeru

Prístup autom do Bormia nie je pre lyžiarov zo severnejšie položených zemí úplne jednoduchý, veď po opustení dialnice pri rakúskom Landecku Vás čaká ešte 148 km prevážne neľahkým horským terénom cez švajčiarsky Zernez a talianske Livigno, kde sa prechádza spoplatneným jednosmerným (so striedavou premávkou) tunelom Munt La Schera. Priesmyky passo Stelvio (medzi Bormiom a Glurnsom), passo Gavia (medzi Santa Caterinou a Ponte di Legnom) a passo Forcola (medzi Livignom a St. Moritzom) i niektoré ďalšie príjazdové komunikácie do oblasti Alta Valtellina sú v zimných mesiacoch uzatvorené, preto rozhodne odporúčame nespoliehať na satelitnú navigáciu v aute. Tunel sa dá obísť cez švajčiarsky priesmyk Bernina pri St. Moritze a talianske Tirano, čo je však viac než stokilometrová obchádzka.

Z dôvodu ceny odporúčame pohonné hmoty čerpať v bezcelnej zóne v Livignu, poslednej svojho druhu v rámci EU.

Typy skipasov:

Bormio a San Colombano: platí pre skiareál Bormio alebo San Colombano; platnosť max. 1 deň, nie je sprostredkovaný CK

Bormio Skipass: pre skiareály Bormio, San Colombano a Santa Caterina, platnosť od 2 dní

Alta Valtellina: platí ako Bormio e Valli a navyše pre skiareály Mottolino a Carosello v Livigne, platnosť od 3 dní

Miestne vzdialenosti:

Bormio:

Isolaccia: 8 km
Santa Caterina: 12 km
Trepalle: 29 km
Livigno: 38 km
diaľnica: 148 km

Miestny skibus:

skibus po Bormiu; linky Bormio - San Antonio Valfurva - Santa Caterina, Bormio - Capitania - Sondrio, Bormio - Oga, Bormio - Premadio - Isolaccia / skiareál San Colombano - San Carlo - Trepalle* - Livigno*; *len so skipasom Alta Valtellina

Doporučené trasy:

Plzeň, Rozvadov, Regensburg, München, Garmisch - Partenkirchen, Imst, tunel pri Landecku, Scuol, Zernez, Livigno, Isolaccia, Bormio

Plzeň, Rozvadov, Regensburg, München, Innsbruck, Imst, tunel pri Landecku, Scuol, Zernez, Livigno, Isolaccia, Bormio

České Budějovice, Dolní Dvořiště, Linz, Salzburg, Innsbruck, Imst, tunel pri Landecku, Scuol, Zernez, Livigno, Isolaccia, Bormio

Brno, Znojmo, Hollabrunn, St. Pölten, Linz, Salzburg, Innsbruck, Imst, tunel pri Landecku, Scuol, Zernez, Livigno, Isolaccia, Bormio

Bratislava, Wien, Linz, Salzburg, Innsbruck, Imst, tunel pri Landecku, Scuol, Zernez, Livigno, Isolaccia, Bormio

Zľavy a príplatky vrámci skipasu

december 2023
2. 12. 2023 – 9. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v cene -23 -23 -94
Bormio 7 nocí 7 dní 15 -13 -13 -94
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 121 21 89 -94 89
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 140 32 106 -94 106
Nelyžiar (Bormio) 7 nocí - -94 -94 -94 -94 -94
Nelyžiar (Bormio 2000) 7 nocí - -84 -84 -84 -84 -84
2. 12. 2023 – 3. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 5 nocí 4 dni v cene -17 -17 -64
Bormio 5 nocí 5 dní 17 -4 -4 -64
Alta Valtellina 5 nocí 4 dni 87 38 64 -64 64
Alta Valtellina 5 nocí 5 dní 119 47 91 -64 91
Nelyžiar (Bormio 2000) 5 nocí - -64 -64 -64 -64 -64
Nelyžiar (Valdidentro - Isolaccia) 5 nocí - -57 -57 -57 -57 -57
Bormio 6 nocí 5 dní v cene -21 -21 -81
Bormio 6 nocí 6 dní 13 -11 -11 -81
Alta Valtellina 6 nocí 5 dní 102 30 74 -81 74
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 134 34 102 -81 102
Nelyžiar (Valdisotto - loc. Ciuk) 6 nocí - -81 -81 -81 -81 -81
Nelyžiar (Premadio) 6 nocí - -73 -73 -73 -73 -73
3. 12. 2023 – 4. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 4 dni v cene -15 -15 -62
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 5 dní 15 -4 -4 -62
Alta Valtellina 5 nocí 4 dni 89 40 66 -62 66
Alta Valtellina 5 nocí 5 dní 121 49 94 -62 94
Nelyžiar (Premadio) 5 nocí - -62 -62 -62 -62 -62
Nelyžiar (Bormio) 5 nocí - -56 -56 -56 -56 -56
Bormio (LUN-VEN) 6 nocí 5 dní v cene -19 -19 -77
Alta Valtellina 6 nocí 5 dní 106 34 79 -77 79
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 138 38 106 -77 106
Bormio 6 nocí 6 dní 17 -6 -6 -77
Nelyžiar (Bormio 2000) 6 nocí - -77 -77 -77 -77 -77
Nelyžiar (Valdidentro - Isolaccia) 6 nocí - -69 -69 -69 -69 -69
3. 12. 2023 – 5. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 3 dni v cene -13 -13 -47
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 4 dni 15 0 0 -47
Alta Valtellina 4 noci 4 dni 104 55 81 -47 81
Alta Valtellina 4 noci 5 dní 136 64 109 -47 109
Nelyžiar (Valdidentro - Isolaccia) 4 noci - -47 -47 -47 -47 -47
Nelyžiar (Valdisotto - loc. Ciuk) 4 noci - -42 -42 -42 -42 -42
3. 12. 2023 – 9. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v cene -23 -23 -94
Bormio 7 nocí 7 dní 15 -13 -13 -94
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 121 21 89 -94 89
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 140 32 106 -94 106
Nelyžiar (Bormio) 7 nocí - -94 -94 -94 -94 -94
Nelyžiar (Bormio 2000) 7 nocí - -84 -84 -84 -84 -84
4. 12. 2023 – 5. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 3 dni v cene -13 -13 -47
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 4 dni 15 0 0 -47
Alta Valtellina 4 noci 4 dni 104 55 81 -47 81
Alta Valtellina 4 noci 5 dní 136 64 109 -47 109
Nelyžiar (Valdidentro - Isolaccia) 4 noci - -47 -47 -47 -47 -47
Nelyžiar (Valdisotto - loc. Ciuk) 4 noci - -42 -42 -42 -42 -42
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 4 dni v cene -15 -15 -62
Alta Valtellina 5 nocí 4 dni 89 40 66 -62 66
Alta Valtellina 5 nocí 5 dní 121 49 94 -62 94
Bormio 5 nocí 5 dní 19 -2 -2 -62
Nelyžiar (Valdisotto - loc. Ciuk) 5 nocí - -62 -62 -62 -62 -62
Nelyžiar (Premadio) 5 nocí - -56 -56 -56 -56 -56
4. 12. 2023 – 10. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 6 nocí 5 dní v cene -21 -21 -81
Bormio 6 nocí 6 dní 13 -11 -11 -81
Alta Valtellina 6 nocí 5 dní 102 30 74 -81 74
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 134 34 102 -81 102
Nelyžiar (Bormio) 6 nocí - -81 -81 -81 -81 -81
Nelyžiar (Bormio 2000) 6 nocí - -73 -73 -73 -73 -73
4. 12. 2023 – 9. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v cene -23 -23 -94
Bormio 7 nocí 7 dní 15 -13 -13 -94
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 121 21 89 -94 89
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 140 32 106 -94 106
Nelyžiar (Bormio) 7 nocí - -94 -94 -94 -94 -94
Nelyžiar (Bormio 2000) 7 nocí - -84 -84 -84 -84 -84
5. 12. 2023 – 10. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 5 nocí 4 dni v cene -17 -17 -64
Bormio 5 nocí 5 dní 17 -4 -4 -64
Alta Valtellina 5 nocí 4 dni 87 38 64 -64 64
Alta Valtellina 5 nocí 5 dní 119 47 91 -64 91
Nelyžiar (Valdidentro - Isolaccia) 5 nocí - -64 -64 -64 -64 -64
Nelyžiar (Valdisotto - loc. Ciuk) 5 nocí - -57 -57 -57 -57 -57
Bormio 6 nocí 5 dní v cene -21 -21 -81
Bormio 6 nocí 6 dní 13 -11 -11 -81
Alta Valtellina 6 nocí 5 dní 102 30 74 -81 74
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 134 34 102 -81 102
Nelyžiar (Bormio) 6 nocí - -81 -81 -81 -81 -81
Nelyžiar (Bormio 2000) 6 nocí - -73 -73 -73 -73 -73
5. 12. 2023 – 9. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v cene -23 -23 -94
Bormio 7 nocí 7 dní 15 -13 -13 -94
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 121 21 89 -94 89
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 140 32 106 -94 106
Nelyžiar (Bormio) 7 nocí - -94 -94 -94 -94 -94
Nelyžiar (Bormio 2000) 7 nocí - -84 -84 -84 -84 -84
9. 12. 2023 – 16. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v cene -23 -23 -94
Bormio 7 nocí 7 dní 15 -13 -13 -94
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 121 21 89 -94 89
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 140 32 106 -94 106
Nelyžiar (Premadio) 7 nocí - -94 -94 -94 -94 -94
Nelyžiar (Bormio) 7 nocí - -84 -84 -84 -84 -84
9. 12. 2023 – 10. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 5 nocí 4 dni v cene -17 -17 -64
Bormio 5 nocí 5 dní 17 -4 -4 -64
Alta Valtellina 5 nocí 4 dni 87 38 64 -64 64
Alta Valtellina 5 nocí 5 dní 119 47 91 -64 91
Nelyžiar (Valdidentro - Isolaccia) 5 nocí - -64 -64 -64 -64 -64
Nelyžiar (Valdisotto - loc. Ciuk) 5 nocí - -57 -57 -57 -57 -57
Bormio 6 nocí 5 dní v cene -21 -21 -81
Bormio 6 nocí 6 dní 13 -11 -11 -81
Alta Valtellina 6 nocí 5 dní 102 30 74 -81 74
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 134 34 102 -81 102
Nelyžiar (Bormio) 6 nocí - -81 -81 -81 -81 -81
Nelyžiar (Bormio 2000) 6 nocí - -73 -73 -73 -73 -73
10. 12. 2023 – 11. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 4 dni v cene -15 -15 -62
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 5 dní 15 -4 -4 -62
Alta Valtellina 5 nocí 4 dni 89 40 66 -62 66
Alta Valtellina 5 nocí 5 dní 121 49 94 -62 94
Nelyžiar (Valdisotto - loc. Ciuk) 5 nocí - -62 -62 -62 -62 -62
Nelyžiar (Premadio) 5 nocí - -56 -56 -56 -56 -56
Bormio (LUN-VEN) 6 nocí 5 dní v cene -19 -19 -77
Alta Valtellina 6 nocí 5 dní 106 34 79 -77 79
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 138 38 106 -77 106
Bormio 6 nocí 6 dní 17 -6 -6 -77
Nelyžiar (Bormio) 6 nocí - -77 -77 -77 -77 -77
Nelyžiar (Bormio 2000) 6 nocí - -69 -69 -69 -69 -69
10. 12. 2023 – 12. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 3 dni v cene -13 -13 -47
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 4 dni 15 0 0 -47
Alta Valtellina 4 noci 4 dni 104 55 81 -47 81
Alta Valtellina 4 noci 5 dní 136 64 109 -47 109
Nelyžiar (Bormio 2000) 4 noci - -47 -47 -47 -47 -47
Nelyžiar (Valdidentro - Isolaccia) 4 noci - -42 -42 -42 -42 -42
10. 12. 2023 – 16. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v cene -23 -23 -94
Bormio 7 nocí 7 dní 15 -13 -13 -94
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 121 21 89 -94 89
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 140 32 106 -94 106
Nelyžiar (Premadio) 7 nocí - -94 -94 -94 -94 -94
Nelyžiar (Bormio) 7 nocí - -84 -84 -84 -84 -84
11. 12. 2023 – 12. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 3 dni v cene -13 -13 -47
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 4 dni 15 0 0 -47
Alta Valtellina 4 noci 4 dni 104 55 81 -47 81
Alta Valtellina 4 noci 5 dní 136 64 109 -47 109
Nelyžiar (Bormio 2000) 4 noci - -47 -47 -47 -47 -47
Nelyžiar (Valdidentro - Isolaccia) 4 noci - -42 -42 -42 -42 -42
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 4 dni v cene -15 -15 -62
Alta Valtellina 5 nocí 4 dni 89 40 66 -62 66
Alta Valtellina 5 nocí 5 dní 121 49 94 -62 94
Bormio 5 nocí 5 dní 19 -2 -2 -62
Nelyžiar (Valdidentro - Isolaccia) 5 nocí - -62 -62 -62 -62 -62
Nelyžiar (Valdisotto - loc. Ciuk) 5 nocí - -56 -56 -56 -56 -56
11. 12. 2023 – 17. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 6 nocí 5 dní v cene -21 -21 -81
Bormio 6 nocí 6 dní 13 -11 -11 -81
Alta Valtellina 6 nocí 5 dní 189 70 149 -81 149
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 213 72 168 -81 168
Nelyžiar (Premadio) 6 nocí - -81 -81 -81 -81 -81
Nelyžiar (Bormio) 6 nocí - -73 -73 -73 -73 -73
11. 12. 2023 – 16. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v cene -23 -23 -94
Bormio 7 nocí 7 dní 15 -13 -13 -94
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 121 21 89 -94 89
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 140 32 106 -94 106
Nelyžiar (Premadio) 7 nocí - -94 -94 -94 -94 -94
Nelyžiar (Bormio) 7 nocí - -84 -84 -84 -84 -84
12. 12. 2023 – 17. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 5 nocí 4 dni v cene -17 -17 -64
Bormio 5 nocí 5 dní 17 -4 -4 -64
Alta Valtellina 5 nocí 4 dni 164 74 130 -64 130
Alta Valtellina 5 nocí 5 dní 206 87 166 -64 166
Nelyžiar (Bormio 2000) 5 nocí - -64 -64 -64 -64 -64
Nelyžiar (Valdidentro - Isolaccia) 5 nocí - -57 -57 -57 -57 -57
Bormio 6 nocí 5 dní v cene -21 -21 -81
Bormio 6 nocí 6 dní 13 -11 -11 -81
Alta Valtellina 6 nocí 5 dní 189 70 149 -81 149
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 213 72 168 -81 168
Nelyžiar (Premadio) 6 nocí - -81 -81 -81 -81 -81
Nelyžiar (Bormio) 6 nocí - -73 -73 -73 -73 -73
12. 12. 2023 – 16. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v cene -23 -23 -94
Bormio 7 nocí 7 dní 15 -13 -13 -94
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 121 21 89 -94 89
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 140 32 106 -94 106
Nelyžiar (Premadio) 7 nocí - -94 -94 -94 -94 -94
Nelyžiar (Bormio) 7 nocí - -84 -84 -84 -84 -84
16. 12. 2023 – 18. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v cene -23 -23 -94
Bormio 7 nocí 7 dní 15 -13 -13 -94
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 200 60 155 -94 155
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 223 74 177 -94 177
Nelyžiar (Valdisotto - loc. Ciuk) 7 nocí - -94 -94 -94 -94 -94
Nelyžiar (Premadio) 7 nocí - -84 -84 -84 -84 -84
16. 12. 2023 – 17. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 5 nocí 4 dni v cene -17 -17 -64
Bormio 5 nocí 5 dní 17 -4 -4 -64
Alta Valtellina 5 nocí 4 dni 164 74 130 -64 130
Alta Valtellina 5 nocí 5 dní 206 87 166 -64 166
Nelyžiar (Bormio 2000) 5 nocí - -64 -64 -64 -64 -64
Nelyžiar (Valdidentro - Isolaccia) 5 nocí - -57 -57 -57 -57 -57
Bormio 6 nocí 5 dní v cene -21 -21 -81
Bormio 6 nocí 6 dní 13 -11 -11 -81
Alta Valtellina 6 nocí 5 dní 189 70 149 -81 149
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 213 72 168 -81 168
Nelyžiar (Premadio) 6 nocí - -81 -81 -81 -81 -81
Nelyžiar (Bormio) 6 nocí - -73 -73 -73 -73 -73
17. 12. 2023 – 18. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 4 dni v cene -15 -15 -62
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 5 dní 15 -4 -4 -62
Alta Valtellina 5 nocí 4 dni 166 77 132 -62 132
Alta Valtellina 5 nocí 5 dní 209 89 168 -62 168
Nelyžiar (Valdidentro - Isolaccia) 5 nocí - -62 -62 -62 -62 -62
Nelyžiar (Valdisotto - loc. Ciuk) 5 nocí - -56 -56 -56 -56 -56
Bormio (LUN-VEN) 6 nocí 5 dní v cene -19 -19 -77
Alta Valtellina 6 nocí 5 dní 194 74 153 -77 153
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 217 77 172 -77 172
Bormio 6 nocí 6 dní 17 -6 -6 -77
Nelyžiar (Premadio) 6 nocí - -77 -77 -77 -77 -77
Nelyžiar (Bormio) 6 nocí - -69 -69 -69 -69 -69
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 200 60 155 -94 155
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 223 74 177 -94 177
Bormio 7 nocí 6 dní v cene -23 -23 -94
Bormio 7 nocí 7 dní 15 -13 -13 -94
Nelyžiar (Valdisotto - loc. Ciuk) 7 nocí - -94 -94 -94 -94 -94
Nelyžiar (Premadio) 7 nocí - -84 -84 -84 -84 -84
17. 12. 2023 – 19. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 3 dni v cene -13 -13 -47
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 4 dni 15 0 0 -47
Alta Valtellina 4 noci 4 dni 181 91 147 -47 147
Alta Valtellina 4 noci 5 dní 223 104 183 -47 183
Nelyžiar (Bormio) 4 noci - -47 -47 -47 -47 -47
Nelyžiar (Bormio 2000) 4 noci - -42 -42 -42 -42 -42
18. 12. 2023 – 19. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 3 dni v cene -13 -13 -47
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 4 dni 15 0 0 -47
Alta Valtellina 4 noci 4 dni 181 91 147 -47 147
Alta Valtellina 4 noci 5 dní 223 104 183 -47 183
Nelyžiar (Bormio) 4 noci - -47 -47 -47 -47 -47
Nelyžiar (Bormio 2000) 4 noci - -42 -42 -42 -42 -42
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 4 dni v cene -15 -15 -62
Alta Valtellina 5 nocí 4 dni 166 77 132 -62 132
Alta Valtellina 5 nocí 5 dní 209 89 168 -62 168
Bormio 5 nocí 5 dní 19 -2 -2 -62
Nelyžiar (Bormio 2000) 5 nocí - -62 -62 -62 -62 -62
Nelyžiar (Valdidentro - Isolaccia) 5 nocí - -56 -56 -56 -56 -56
23. 12. 2023 – 30. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v cene -94 -94 -272
Bormio 7 nocí 7 dní 47 -66 -66 -272
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 74 -96 21 -272 21
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 104 -74 47 -272 47
Nelyžiar (Valdidentro - Isolaccia) 7 nocí - -272 -272 -272 -272 -272
Nelyžiar (Valdisotto - loc. Ciuk) 7 nocí - -245 -245 -245 -245 -245
23. 12. 2023 – 24. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 5 nocí 4 dni v cene -66 -66 -187
Bormio 5 nocí 5 dní 47 -34 -34 -187
Nelyžiar (Valdisotto - loc. Ciuk) 5 nocí - -187 -187 -187 -187 -187
Nelyžiar (Premadio) 5 nocí - -169 -169 -169 -169 -169
Bormio 6 nocí 5 dní v cene -81 -81 -234
Bormio 6 nocí 6 dní 38 -55 -55 -234
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 113 -57 60 -234 60
Nelyžiar (Bormio) 6 nocí - -234 -234 -234 -234 -234
Nelyžiar (Bormio 2000) 6 nocí - -211 -211 -211 -211 -211
24. 12. 2023 – 25. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 4 dni v cene -62 -62 -179
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 5 dní 45 -32 -32 -179
Nelyžiar (Bormio 2000) 5 nocí - -179 -179 -179 -179 -179
Nelyžiar (Valdidentro - Isolaccia) 5 nocí - -161 -161 -161 -161 -161
Bormio (LUN-VEN) 6 nocí 5 dní v cene -77 -77 -223
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 123 -47 70 -223 70
Bormio 6 nocí 6 dní 49 -45 -45 -223
Nelyžiar (Valdisotto - loc. Ciuk) 6 nocí - -223 -223 -223 -223 -223
Nelyžiar (Premadio) 6 nocí - -201 -201 -201 -201 -201
24. 12. 2023 – 26. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 3 dni v cene -47 -47 -134
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 4 dni 45 -17 -17 -134
Nelyžiar (Premadio) 4 noci - -134 -134 -134 -134 -134
Nelyžiar (Bormio) 4 noci - -121 -121 -121 -121 -121
24. 12. 2023 – 30. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v cene -94 -94 -272
Bormio 7 nocí 7 dní 47 -66 -66 -272
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 74 -96 21 -272 21
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 104 -74 47 -272 47
Nelyžiar (Valdidentro - Isolaccia) 7 nocí - -272 -272 -272 -272 -272
Nelyžiar (Valdisotto - loc. Ciuk) 7 nocí - -245 -245 -245 -245 -245
25. 12. 2023 – 26. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 3 dni v cene -47 -47 -134
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 4 dni 45 -17 -17 -134
Nelyžiar (Premadio) 4 noci - -134 -134 -134 -134 -134
Nelyžiar (Bormio) 4 noci - -121 -121 -121 -121 -121
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 4 dni v cene -62 -62 -179
Bormio 5 nocí 5 dní 55 -26 -26 -179
Nelyžiar (Bormio) 5 nocí - -179 -179 -179 -179 -179
Nelyžiar (Bormio 2000) 5 nocí - -161 -161 -161 -161 -161
25. 12. 2023 – 31. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 6 nocí 5 dní v cene -81 -81 -234
Bormio 6 nocí 6 dní 38 -55 -55 -234
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 113 -57 60 -234 60
Nelyžiar (Valdidentro - Isolaccia) 6 nocí - -234 -234 -234 -234 -234
Nelyžiar (Valdisotto - loc. Ciuk) 6 nocí - -211 -211 -211 -211 -211
25. 12. 2023 – 30. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v cene -94 -94 -272
Bormio 7 nocí 7 dní 47 -66 -66 -272
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 74 -96 21 -272 21
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 104 -74 47 -272 47
Nelyžiar (Valdidentro - Isolaccia) 7 nocí - -272 -272 -272 -272 -272
Nelyžiar (Valdisotto - loc. Ciuk) 7 nocí - -245 -245 -245 -245 -245
26. 12. 2023 – 31. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 5 nocí 4 dni v cene -66 -66 -187
Bormio 5 nocí 5 dní 47 -34 -34 -187
Nelyžiar (Premadio) 5 nocí - -187 -187 -187 -187 -187
Nelyžiar (Bormio) 5 nocí - -169 -169 -169 -169 -169
Bormio 6 nocí 5 dní v cene -81 -81 -234
Bormio 6 nocí 6 dní 38 -55 -55 -234
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 113 -57 60 -234 60
Nelyžiar (Valdidentro - Isolaccia) 6 nocí - -234 -234 -234 -234 -234
Nelyžiar (Valdisotto - loc. Ciuk) 6 nocí - -211 -211 -211 -211 -211
26. 12. 2023 – 30. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v cene -94 -94 -272
Bormio 7 nocí 7 dní 47 -66 -66 -272
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 74 -96 21 -272 21
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 104 -74 47 -272 47
Nelyžiar (Valdidentro - Isolaccia) 7 nocí - -272 -272 -272 -272 -272
Nelyžiar (Valdisotto - loc. Ciuk) 7 nocí - -245 -245 -245 -245 -245
30. 12. 2023 – 6. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v cene -94 -94 -272
Bormio 7 nocí 7 dní 47 -66 -66 -272
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 74 -96 21 -272 21
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 104 -74 47 -272 47
Nelyžiar (Bormio 2000) 7 nocí - -272 -272 -272 -272 -272
Nelyžiar (Valdidentro - Isolaccia) 7 nocí - -245 -245 -245 -245 -245
30. 12. 2023 – 31. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 5 nocí 4 dni v cene -66 -66 -187
Bormio 5 nocí 5 dní 47 -34 -34 -187
Nelyžiar (Premadio) 5 nocí - -187 -187 -187 -187 -187
Nelyžiar (Bormio) 5 nocí - -169 -169 -169 -169 -169
Bormio 6 nocí 5 dní v cene -81 -81 -234
Bormio 6 nocí 6 dní 38 -55 -55 -234
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 113 -57 60 -234 60
Nelyžiar (Valdidentro - Isolaccia) 6 nocí - -234 -234 -234 -234 -234
Nelyžiar (Valdisotto - loc. Ciuk) 6 nocí - -211 -211 -211 -211 -211
31. 12. 2023 – 1. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 4 dni v cene -62 -62 -179
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 5 dní 45 -32 -32 -179
Nelyžiar (Bormio) 5 nocí - -179 -179 -179 -179 -179
Nelyžiar (Bormio 2000) 5 nocí - -161 -161 -161 -161 -161
Bormio (LUN-VEN) 6 nocí 5 dní v cene -77 -77 -223
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 123 -47 70 -223 70
Bormio 6 nocí 6 dní 49 -45 -45 -223
Nelyžiar (Valdidentro - Isolaccia) 6 nocí - -223 -223 -223 -223 -223
Nelyžiar (Valdisotto - loc. Ciuk) 6 nocí - -201 -201 -201 -201 -201
31. 12. 2023 – 2. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 3 dni v cene -47 -47 -134
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 4 dni 45 -17 -17 -134
Nelyžiar (Valdisotto - loc. Ciuk) 4 noci - -134 -134 -134 -134 -134
Nelyžiar (Premadio) 4 noci - -121 -121 -121 -121 -121
31. 12. 2023 – 6. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v cene -94 -94 -272
Bormio 7 nocí 7 dní 47 -66 -66 -272
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 74 -96 21 -272 21
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 104 -74 47 -272 47
Nelyžiar (Bormio 2000) 7 nocí - -272 -272 -272 -272 -272
Nelyžiar (Valdidentro - Isolaccia) 7 nocí - -245 -245 -245 -245 -245
január 2024
30. 12. 2023 – 6. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v cene -94 -94 -272
Bormio 7 nocí 7 dní 47 -66 -66 -272
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 74 -96 21 -272 21
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 104 -74 47 -272 47
Nelyžiar (Bormio 2000) 7 nocí - -272 -272 -272 -272 -272
Nelyžiar (Valdidentro - Isolaccia) 7 nocí - -245 -245 -245 -245 -245
31. 12. 2023 – 1. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 4 dni v cene -62 -62 -179
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 5 dní 45 -32 -32 -179
Nelyžiar (Bormio) 5 nocí - -179 -179 -179 -179 -179
Nelyžiar (Bormio 2000) 5 nocí - -161 -161 -161 -161 -161
Bormio (LUN-VEN) 6 nocí 5 dní v cene -77 -77 -223
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 123 -47 70 -223 70
Bormio 6 nocí 6 dní 49 -45 -45 -223
Nelyžiar (Valdidentro - Isolaccia) 6 nocí - -223 -223 -223 -223 -223
Nelyžiar (Valdisotto - loc. Ciuk) 6 nocí - -201 -201 -201 -201 -201
31. 12. 2023 – 2. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 3 dni v cene -47 -47 -134
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 4 dni 45 -17 -17 -134
Nelyžiar (Valdisotto - loc. Ciuk) 4 noci - -134 -134 -134 -134 -134
Nelyžiar (Premadio) 4 noci - -121 -121 -121 -121 -121
31. 12. 2023 – 6. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v cene -94 -94 -272
Bormio 7 nocí 7 dní 47 -66 -66 -272
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 74 -96 21 -272 21
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 104 -74 47 -272 47
Nelyžiar (Bormio 2000) 7 nocí - -272 -272 -272 -272 -272
Nelyžiar (Valdidentro - Isolaccia) 7 nocí - -245 -245 -245 -245 -245
1. 1. 2024 – 2. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 3 dni v cene -47 -47 -134
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 4 dni 45 -17 -17 -134
Nelyžiar (Valdisotto - loc. Ciuk) 4 noci - -134 -134 -134 -134 -134
Nelyžiar (Premadio) 4 noci - -121 -121 -121 -121 -121
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 4 dni v cene -62 -62 -179
Bormio 5 nocí 5 dní 55 -26 -26 -179
Nelyžiar (Premadio) 5 nocí - -179 -179 -179 -179 -179
Nelyžiar (Bormio) 5 nocí - -161 -161 -161 -161 -161
1. 1. 2024 – 4. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 6 nocí 5 dní v cene -81 -81 -234
Bormio 6 nocí 6 dní 38 -55 -55 -234
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 113 -57 60 -234 60
Nelyžiar (Bormio 2000) 6 nocí - -234 -234 -234 -234 -234
Nelyžiar (Valdidentro - Isolaccia) 6 nocí - -211 -211 -211 -211 -211
1. 1. 2024 – 6. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v cene -94 -94 -272
Bormio 7 nocí 7 dní 47 -66 -66 -272
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 74 -96 21 -272 21
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 104 -74 47 -272 47
Nelyžiar (Bormio 2000) 7 nocí - -272 -272 -272 -272 -272
Nelyžiar (Valdidentro - Isolaccia) 7 nocí - -245 -245 -245 -245 -245
6. 1. 2024 – 13. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v cene -45 -45 -164
Bormio 7 nocí 7 dní 28 -26 -26 -164
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 130 -11 85 -164 85
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 153 4 106 -164 106
Nelyžiar (Valdidentro - Isolaccia) 7 nocí - -164 -164 -164 -164 -164
Nelyžiar (Valdisotto - loc. Ciuk) 7 nocí - -147 -147 -147 -147 -147
6. 1. 2024 – 7. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 5 nocí 4 dni v cene -32 -32 -113
Bormio 5 nocí 5 dní 26 -13 -13 -113
Alta Valtellina 5 nocí 4 dni 115 26 81 -113 81
Alta Valtellina 5 nocí 5 dní 157 38 117 -113 117
Nelyžiar (Valdisotto - loc. Ciuk) 5 nocí - -113 -113 -113 -113 -113
Nelyžiar (Premadio) 5 nocí - -101 -101 -101 -101 -101
Bormio 6 nocí 5 dní v cene -38 -38 -138
Bormio 6 nocí 6 dní 26 -19 -19 -138
Alta Valtellina 6 nocí 5 dní 132 13 91 -138 91
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 155 15 111 -138 111
Nelyžiar (Bormio) 6 nocí - -138 -138 -138 -138 -138
Nelyžiar (Bormio 2000) 6 nocí - -124 -124 -124 -124 -124
7. 1. 2024 – 8. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 4 dni v cene -30 -30 -106
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 5 dní 28 -9 -9 -106
Alta Valtellina 5 nocí 4 dni 121 32 87 -106 87
Alta Valtellina 5 nocí 5 dní 164 45 123 -106 123
Nelyžiar (Bormio 2000) 5 nocí - -106 -106 -106 -106 -106
Nelyžiar (Valdidentro - Isolaccia) 5 nocí - -96 -96 -96 -96 -96
Bormio (LUN-VEN) 6 nocí 5 dní v cene -36 -36 -134
Alta Valtellina 6 nocí 5 dní 136 17 96 -134 96
Alta Valtellina 6 nocí 6 dní 160 19 115 -134 115
Bormio 6 nocí 6 dní 30 -15 -15 -134
Nelyžiar (Valdisotto - loc. Ciuk) 6 nocí - -134 -134 -134 -134 -134
Nelyžiar (Premadio) 6 nocí - -121 -121 -121 -121 -121
7. 1. 2024 – 9. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 3 dni v cene -23 -23 -81
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 4 dni 26 -4 -4 -81
Alta Valtellina 4 noci 4 dni 147 57 113 -81 113
Alta Valtellina 4 noci 5 dní 189 70 149 -81 149
Nelyžiar (Premadio) 4 noci - -81 -81 -81 -81 -81
Nelyžiar (Bormio) 4 noci - -73 -73 -73 -73 -73
7. 1. 2024 – 13. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio 7 nocí 6 dní v cene -45 -45 -164
Bormio 7 nocí 7 dní 28 -26 -26 -164
Alta Valtellina 7 nocí 6 dní 130 -11 85 -164 85
Alta Valtellina 7 nocí 7 dní 153 4 106 -164 106
Nelyžiar (Valdidentro - Isolaccia) 7 nocí - -164 -164 -164 -164 -164
Nelyžiar (Valdisotto - loc. Ciuk) 7 nocí - -147 -147 -147 -147 -147
8. 1. 2024 – 9. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? senior ? bimbo ? mládež ?
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 3 dni v cene -23 -23 -81
Bormio (LUN-VEN) 4 noci 4 dni 26 -4 -4 -81
Alta Valtellina 4 noci 4 dni 147 57 113 -81 113
Alta Valtellina 4 noci 5 dní 189 70 149 -81 149
Nelyžiar (Premadio) 4 noci - -81 -81 -81 -81 -81
Nelyžiar (Bormio) 4 noci - -73 -73 -73 -73 -73
Bormio (LUN-VEN) 5 nocí 4 dni v cene -30 -30 -106
Alta Valtellina 5 nocí 4 dni 121 32 87 -106 87
Alta Valtellina 5 nocí 5 dní 164 45 123 -106 123
Bormio 5 nocí 5 dní 32 -6 -6 -106
Nelyžiar (Bormio) 5 nocí - -106 -106 -106 -106 -106
Nelyžiar (Bormio 2000) 5 nocí - -96 -96 -96 -96 -96
8. 1. 2024 – 14. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť