NEV-DAMA a.s.

prepravné zariadenie: 20

 • 13×

Zjazdové trate: 58,7 km

 • 29,8 km
 • 21,4 km
 • 7,5 km

bežecké trate: 13 km

Snowpark:

Nadmorská výška:

1513 - 2504 m n. m.

Lyžovanie v Madonne di Campiglio / Pinzole

 • pravidelne 22. decembra v Madonne usporiadaný nočný Svetový pohár v slalome mužov
 • štyri prepojené strediská – na Madonnu di Campiglio a Pinzolo nadväzuje Marilleva a Folgarida
 • 85,7 km zjazdoviek a 31 moderných lanoviek a vlekov, s Marillevou a Folgaridou však cez 142 km zjazdoviek
 • výkonné snežné delá pokrývajúce 94 % plochy na lyžovanie
 • špičkový snowpark Ursus pod Passo Grosté  
 • účelné využitie rozšíreného skipasu Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta
 • tento rok nová 10miestna kabínka Prà Rodont - Doss del Sabion v Pinzole
 • podpriemerná kvalita niektorých apartmánových kapacít v Madonne d. C.

Madonna di Campiglio / Pinzolo – nedávno spojené zaujímavé skiareály v Trentine

Ak máme v Taliansku hovoriť o strediskách, ktoré je možné zaradiť medzi európsku extratriedu, logickým vodítkom nám pri takomto výbere bude usporiadanie Svetového pohára, ktoré je samo o sebe zaručenou pečaťou kvality. Ďalším kritériom výberu môže byť skúmanie jednotlivých lyžiarskych regiónov zeme. Pokiaľ máme hovoriť o oblasti, ktorá je doslova zasľúbená lyžiarskym športom vo všetkých jeho podobách, potom to bude dozaista Trentino. A ktoré je najslávnejšie stredisko Trentina? Tu je rozlúštenie tajničky nadmieru jednoduché. Žiadne iné stredisko tu nemôže súperiť s prestížou Madonny di Campiglio, ktorá je nie len absolútnou špičkou medzi lyžiarskou ponukou tohoto nám geograficky i historicky blízkeho regióna, ale i celoeurópskym pojmom, v lyžiarskych kruhoch potom bezpochyby i celosvetovým.

„Madonnu“ a nedávno s ňou prepojené Pinzolo obklopujú zjazdové trate všetkých náročností v celkovej dĺžke 85,7 km (12,5 km čiernych, 38,4 km červených a 34,8 km modrých) a nástupné miesta lanoviek sú z veľkej časti umiestnené priamo v centre oboch miest. Tým, že sa lyžiarske svahy rozprestierajú prakticky okolo celej Madonny, je tu zaručené, že tak v každú dennú hodinu nájdete časť tratí zaliatu slnečnými lúčmi.

Dlhé skitoury cez celkom štyri prepojené strediská

Po nedávnom historickom prepojení sa lyžiarom ubytovaným v Madonne pohodlne sprístupnil 12 km vzdialený a celú sezónu doslova poloprázdny areál Pinzolo s 27 kilometrami predovšetkým širokých červených zjazdoviek, spojený teraz panoramatickou kabínovou lanovkou. Ďalší susedný skiareál Marilleva – Folgarida bol pritom s Madonnou prepojený už pred mnohými rokmi, dohromady tu teda teraz môžete absolvovať „s lyžami na nohách“ už závratných viac než 142 kilometrov zjazdoviek…

Ktoré pisty sa Vám najskôr najhlbšie vryjú do pamäti? Nenapodobiteľné zážitky poskytne najmä 3 km dlhá zjazdovka Amazzonia, čiernou farbou značená trať doslova padajúca do Madonny zo skalného výbežku Pradalago, a samozrejme i závodný svah homologovaný pre závody FIS s názvom 3-Tre („tre gare nel Trentino“, jedna z najstarších lyžiarskych súťaží v Európe, založená v roku 1949), kde môžete (presnejšie na jeho dolnej časti nazývanej Canalone Miramonti) skúsiť pocity slalomárov nočného závodu Svetového pohára mužov, ktorý sem tento rok opäť zavíta 22. decembra.

Madonna di Campiglio je klenotom lyžiarskej oblasti Skirama Dolomiti Adamello Brenta, ktorá združuje 8 stredísk od Folgarie až po Passo Tonale. Rozšírený skipas Superskirama, umožňujúci neobmedzené lyžovanie vo všetkých 8 areáloch si je možné zakúpiť i v Madonne, ale je nutné povedať, že možnosť lyžovania v iných strediskách tu využíva málokto. Veď je možné s určitosťou povedať, že žiadne nie je schopné poskytnúť porovnateľnú kvalitu. Funguje to však najmä naopak – takmer každý lyžiar, ktorý pobýva v niektorom zo 7 zostávajúcich stredísk a kupuje si rozšírený skipas, tak činí práve kvôli možnosti skúsiť lyžovanie v slávnej Madonne. Preto je vždy na tunajších zjazdovkách viac ľudí, než by zodpovedalo počtu ubytovaných. Hlavný príliv sem smeruje z prepojeného výrazne lacnejšieho skiareálu Marilleva – Folgarida. Najmä v tzv. „Free Ski“ týždňoch, kedy v celej oblasti Skirama Dolomiti Adamello Brenta jednotne platí celoplošný skipas, zažíva Madonna doslovnú inváziu. Naopak tradične talianska dobre situovaná klientela sa v týchto promotýždňoch naučila Madonne vyhýbať, vďaka „Free Ski“ pobyt tu dozaista ztráca na výlučnosti.

Dokonalá upravenosť a prehľadné značenie tratí, ale i odkaz cisára Františka Jozefa I.

Prečo je Madonna s Pinzolom lyžiarmi tak oceňovaná? Môže za to dokonalá upravenosť i prehľadné značenie tratí porovnateľné len s nemnohými ďalšími areálmi, najmodernejšie prepravné zariadenie garantujúce maximálne pohodlie pri preprave „hore“ (9 kabín, 19 sedačiek a len 3 vleky, celkové prevýšenie 1717 m, najvyšší bod skiareálu 2504 m n. m.), nadštandardná ponuka 13 km kvalitne preparovaných tratí pre bežkárov na Campo Carlo Magno, vynikajúce nočné lyžovanie, špičkový snowpark Ursus pod Passo Grosté i nepreberné možnosti ďalšej zábavy. Tým hlavným dôvodom však najskôr budú úchvatné prírodné scenérie okolitého pohoria Dolomiti di Brenta, ktoré z Madonny učinili jedno z prvých alpských turistických stredísk vôbec. Rád tu odpočíval i rakúsky cisár František Jozef I. so svojou manželkou Sissi a týmto historickým faktom sa Madonna di Campiglio honosí dodnes. V Campigliu sa každoročne v polovici februára koná verejná kultúrna a turistická slávnosť Carnevale Asburgico – Habsburský karneval. Je tu možné spatriť ľudí v kostýmoch doby habsburských panovníkov, a navštíviť rôzne konferencie a kultúrne stretnutia, ktorých cieľom je prehĺbiť povedomie o živote v Campigliu v dobe panovania cisára Františka Jozefa. V lete, vždy 18. augusta, sa koná „compleanno dell'imperatore“ (cisárove narodeniny) s ukážkou nádherných kostýmov vtedajšej epochy.

V Taliansku sa Madonna spolu s Cortinou d’Ampezzo radí medzi dvojicu zďaleka najprestížnejších a najznámejších zimných stredísk. Logickým dôsledkom VIP štatútu oblasti je častý "výskyt" celej rady známych osobností talianskeho mediálneho sveta, na promenáde a námestie Madonny priťahujú pozornosť okoloidúcich drahé značkové obchody. Centrum Madonny je veľmi príjemné i vďaka tomu, že je celé uzatvorené pre dopravu. Na namestí sa potom v sezóne prakticky denne odohrávajú rôzne kultúrne programy, koncerty a pod. Skôr sa tu každoročne konala i tradičná prehliadka talianskeho luxusu, tzv. Wroom, medzinárodný zraz pilotov Ferrari a Ducati.

Neutíchajúce investície, tento rok najmä v Pinzole

Často neprávom nepovšimnutý skiareál Pinzolo tento rok predstavil celú škálu veľmi zaujímavých investícií. Poteší najmä výmena 4sedačkovej lanovky z roku 1988 Prà Rodont – Doss del Sabion, ktorá bola pomalá a nekrytá, za modernú 10miestnu kabínku. Zásadne prestavané budú i jej obidve stanice a rekonštrukciu podstúpilo i Rifugio Doss del Sabion. Ide o dostavbu veľkej novej časti bar/lounge a reštaurácie gourmet v modernom štýle.

Tieto pomerne rozsiahle zmeny sú však len prvá časť plánu dlhodobého rozvoja – v budúcich rokoch je v pláne výstavba tunelu a obchvatu centra mesta, podzemné parkovisko atď. Už v minulých rokoch došlo k výraznému posíleniu potenciálu umelého zasnežovania celého sektoru Pinzolo vďaka novej akumulačnej nádrži „lago Grual“.

Vylepšovanie zjazdoviek sa ovšem týka i Madonny, tento rok tam prebehlo rozšírenie zjazdovky Graffer. Posílenie umelého zasnežovania sa tam tento rok dotklo hlavne sektoru Campo Scuola. Nemôžeme zabudnúť ani na novú panoramatickú terasu pri hornej stanici lanovky Pradalago a nových 10 nabíjacích staníc pre elektromobily na parkovisku pri lanovke Spinale. Z investícií do lanoviek stojí za zmienku naposledy výmena 4sedačkovej lanovky Fortini – Pradalago za modernú 10miestnu kabínku Doppelmayr preklenujúcu po novom cestu a nadväzujúcu tak priamo na lanovku v smere Grosté. Pred 4 rokmi bola sprevádzkovaná vyhrievaná 6sedačková lanovka Nube d’Oro, nová modrá zjazdovka Montagnoli a rozšírené boli zjazdovky Nube d’Argento a Nube d’Argento – Gendarme.

Vyššie ceny daňou za exkluzivitu miesta

Napriek všetkej chvále a pozitíva: aj keď sa Madonna di Campiglio stále drží medzi širšou talianskou špičkou a jej povesť zostáva v Taliansku neohrozená, v posledných desaťročiach tak trocha stratila krok so zahraničnou konkurenciou medzi top rezortami a je cítiť ľahkým nádychom zašlej slávy. Hotely čiastočne zanedbali investície do modernizácie a väčšina apartmánov v meste sú doslova staré. Napriek tomu však stále v hlavnej sezóne ceny dosahujú závratných výšin – je to logické, tieto termíny bývajú už dlho dopredu vypredané.

Typy skipasov:

Super Skirama:

platí neobmedzene vo všetkých 8 strediskách Skirama Dolomiti

Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta:

platí neobmedzene pre skiareály Modonna di Campiglio, Pinzolo a Marilleva " Folgarida

Pinzolo:

platí pre skiareál Pinzolo

Miestne vzdialenosti:

Madonna di Campiglio:

Pinzolo: 12 km
Folgarida: 11 km
Tonale: 39 km
diaľnica: 58 km

Miestny skibus:

skibus po Madonne di Campiglio; „medzimestská“ linka Madonna di Campiglio - Pinzolo

Dôležité upozornenie:

skiareálu Madonna di Campiglio / Pinzolo už neprináleží prepravné zariadenie č. 6 vedúce na Monte Vigo, ktoré už patrí do skiareálu Marilleva / Folgarida, ani 2 vleky v Campo Carlo Magno; trate zakreslené bodkovanou červenou čiarou predstavujú odporúčané voľné terény a v údajoch pozri vyššie nie sú zahrnuté

Doporučené trasy:

Plzeň, Rozvadov, Regensburg, München  

České Budějovice, Dolní Dvořiště, Linz, Salzburg

Brno, Mikulov, St. Pölten, Linz, Salzburg 

Bratislava, Wien, Linz, Salzburg 

a ďalej 

Innsbruck, Brenner, Bolzano, diaľničný výjazd S. Michele / Mezzocorona, Mezzolombardo, Cles, Malé, Dimaro, Folgarida, Madonna di Campiglio, Pinzolo

Zájazdy a ubytovanie

Zľavy a príplatky vrámci skipasu

december 2023
2. 12. 2023 – 9. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 3 dni v cene 0 -109
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 4 dni 4 4 -109
Super Skirama 3 noci 3 dni 102 40 -109
Super Skirama 3 noci 4 dni 160 79 -109
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 3 noci - -109 -109 -109
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 3 dni v cene 0 -109
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 4 dni 4 4 -109
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 5 dní 9 9 -109
Super Skirama 4 noci 3 dni 102 40 -109
Super Skirama 4 noci 4 dni 160 79 -109
Super Skirama 4 noci 5 dní 68 68 -109
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 4 noci - -109 -109 -109
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 4 dni v cene 0 -113
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 5 dní 4 4 -113
Super Skirama 5 nocí 4 dni 155 74 -113
Super Skirama 5 nocí 5 dní 64 64 -113
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 5 nocí - -113 -113 -113
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 5 dní v cene 0 -117
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 6 dní 6 6 -117
Super Skirama 6 nocí 5 dní 60 60 -117
Super Skirama 6 nocí 6 dní 66 66 -117
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 6 nocí - -117 -117 -117
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 6 dní v cene 0 -123
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 7 dní 6 6 -123
Super Skirama 7 nocí 6 dní 60 60 -123
Super Skirama 7 nocí 7 dní 72 72 -123
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 7 nocí - -123 -123 -123
9. 12. 2023 – 16. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 3 dni v cene 0 -109
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 4 dni 4 4 -109
Super Skirama 3 noci 3 dni 57 57 -109
Super Skirama 3 noci 4 dni 64 64 -109
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 3 noci - -109 -109 -109
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 3 dni v cene 0 -109
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 4 dni 4 4 -109
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 5 dní 9 9 -109
Super Skirama 4 noci 3 dni 57 57 -109
Super Skirama 4 noci 4 dni 64 64 -109
Super Skirama 4 noci 5 dní 68 68 -109
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 4 noci - -109 -109 -109
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 4 dni v cene 0 -113
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 5 dní 4 4 -113
Super Skirama 5 nocí 4 dni 60 60 -113
Super Skirama 5 nocí 5 dní 64 64 -113
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 5 nocí - -113 -113 -113
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 5 dní v cene 0 -117
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 6 dní 6 6 -117
Super Skirama 6 nocí 5 dní 60 60 -117
Super Skirama 6 nocí 6 dní 66 66 -117
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 6 nocí - -117 -117 -117
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 6 dní v cene 0 -123
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 7 dní 6 6 -123
Super Skirama 7 nocí 6 dní 60 60 -123
Super Skirama 7 nocí 7 dní 72 72 -123
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 7 nocí - -123 -123 -123
16. 12. 2023 – 18. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 6 dní v cene 0 -123
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 7 dní 6 6 -123
Super Skirama 7 nocí 6 dní 60 60 -123
Super Skirama 7 nocí 7 dní 291 166 -123
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 7 nocí - -123 -123 -123
16. 12. 2023 – 19. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 5 dní v cene 0 -117
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 6 dní 6 6 -117
Super Skirama 6 nocí 5 dní 60 60 -117
Super Skirama 6 nocí 6 dní 66 66 -117
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 6 nocí - -117 -117 -117
16. 12. 2023 – 20. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 4 dni v cene 0 -113
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 5 dní 4 4 -113
Super Skirama 5 nocí 4 dni 60 60 -113
Super Skirama 5 nocí 5 dní 64 64 -113
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 5 nocí - -113 -113 -113
16. 12. 2023 – 21. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 3 dni v cene 0 -109
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 4 dni 4 4 -109
Super Skirama 3 noci 3 dni 57 57 -109
Super Skirama 3 noci 4 dni 64 64 -109
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 3 noci - -109 -109 -109
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 3 dni v cene 0 -109
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 4 dni 4 4 -109
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 5 dní 9 9 -109
Super Skirama 4 noci 3 dni 57 57 -109
Super Skirama 4 noci 4 dni 64 64 -109
Super Skirama 4 noci 5 dní 68 68 -109
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 4 noci - -109 -109 -109
22. 12. 2023 – 30. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 3 dni 49 -9 -149
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 4 dni 64 -19 -209
Pinzolo 3 noci 3 dni v cene -45 -149
Pinzolo 3 noci 4 dni 47 -13 -149
Super Skirama 3 noci 3 dni 81 13 -149
Super Skirama 3 noci 4 dni 89 0 -209
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 3 noci - -209 -209 -209
Nelyžiar (Pinzolo) 3 noci - -149 -149 -149
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 3 dni v cene -62 -209
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 4 dni 111 34 -149
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 5 dní 119 21 -209
Pinzolo 4 noci 3 dni v cene -45 -149
Pinzolo 4 noci 4 dni 47 -13 -149
Pinzolo 4 noci 5 dní 85 15 -149
Super Skirama 4 noci 3 dni 21 -47 -209
Super Skirama 4 noci 4 dni 89 0 -209
Super Skirama 4 noci 5 dní 151 43 -209
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 4 noci - -209 -209 -209
Nelyžiar (Pinzolo) 4 noci - -149 -149 -149
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 4 dni v cene -83 -272
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 5 dní 117 23 -196
Pinzolo 5 nocí 4 dni v cene -60 -196
Pinzolo 5 nocí 5 dní 38 -32 -196
Super Skirama 5 nocí 4 dni 26 -64 -272
Super Skirama 5 nocí 5 dní 87 -21 -272
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 5 nocí - -272 -272 -272
Nelyžiar (Pinzolo) 5 nocí - -196 -196 -196
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 5 dní 79 -15 -234
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 6 dní 47 -66 -328
Pinzolo 6 nocí 5 dní v cene -70 -234
Pinzolo 6 nocí 6 dní 32 -49 -234
Super Skirama 6 nocí 5 dní 32 -77 -328
Super Skirama 6 nocí 6 dní 81 -43 -328
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 6 nocí - -328 -328 -328
Nelyžiar (Pinzolo) 6 nocí - -234 -234 -234
23. 12. 2023 – 30. 12. 2023
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 3 dni 49 -9 -149
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 4 dni 64 -19 -209
Pinzolo 3 noci 3 dni v cene -45 -149
Pinzolo 3 noci 4 dni 47 -13 -149
Super Skirama 3 noci 3 dni 81 13 -149
Super Skirama 3 noci 4 dni 89 0 -209
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 3 noci - -209 -209 -209
Nelyžiar (Pinzolo) 3 noci - -149 -149 -149
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 3 dni v cene -62 -209
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 4 dni 111 34 -149
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 5 dní 119 21 -209
Pinzolo 4 noci 3 dni v cene -45 -149
Pinzolo 4 noci 4 dni 47 -13 -149
Pinzolo 4 noci 5 dní 85 15 -149
Super Skirama 4 noci 3 dni 21 -47 -209
Super Skirama 4 noci 4 dni 89 0 -209
Super Skirama 4 noci 5 dní 151 43 -209
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 4 noci - -209 -209 -209
Nelyžiar (Pinzolo) 4 noci - -149 -149 -149
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 4 dni v cene -83 -272
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 5 dní 117 23 -196
Pinzolo 5 nocí 4 dni v cene -60 -196
Pinzolo 5 nocí 5 dní 38 -32 -196
Super Skirama 5 nocí 4 dni 26 -64 -272
Super Skirama 5 nocí 5 dní 87 -21 -272
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 5 nocí - -272 -272 -272
Nelyžiar (Pinzolo) 5 nocí - -196 -196 -196
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 5 dní 79 -15 -234
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 6 dní 47 -66 -328
Pinzolo 6 nocí 5 dní v cene -70 -234
Pinzolo 6 nocí 6 dní 32 -49 -234
Super Skirama 6 nocí 5 dní 32 -77 -328
Super Skirama 6 nocí 6 dní 81 -43 -328
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 6 nocí - -328 -328 -328
Nelyžiar (Pinzolo) 6 nocí - -234 -234 -234
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 6 dní 89 -17 -266
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 7 dní 47 -79 -374
Pinzolo 7 nocí 6 dní v cene -81 -266
Pinzolo 7 nocí 7 dní 36 -60 -266
Super Skirama 7 nocí 6 dní 143 19 -266
Super Skirama 7 nocí 7 dní 198 60 -266
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 7 nocí - -374 -374 -374
Nelyžiar (Pinzolo) 7 nocí - -266 -266 -266
30. 12. 2023 – 6. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 3 dni 49 -9 -149
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 4 dni 111 34 -149
Pinzolo 3 noci 3 dni v cene -45 -149
Pinzolo 3 noci 4 dni 47 -13 -149
Super Skirama 3 noci 3 dni 81 13 -149
Super Skirama 3 noci 4 dni 149 60 -149
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 3 noci - -209 -209 -209
Nelyžiar (Pinzolo) 3 noci - -149 -149 -149
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 3 dni v cene -62 -209
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 4 dni 111 34 -149
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 5 dní 164 70 -149
Pinzolo 4 noci 3 dni v cene -45 -149
Pinzolo 4 noci 4 dni 47 -13 -149
Pinzolo 4 noci 5 dní 85 15 -149
Super Skirama 4 noci 3 dni 21 13 -149
Super Skirama 4 noci 4 dni 89 0 -209
Super Skirama 4 noci 5 dní 211 102 -149
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 4 noci - -209 -209 -209
Nelyžiar (Pinzolo) 4 noci - -149 -149 -149
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 4 dni v cene -83 -272
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 5 dní 117 23 -196
Pinzolo 5 nocí 4 dni v cene -60 -196
Pinzolo 5 nocí 5 dní 38 -32 -196
Super Skirama 5 nocí 4 dni 26 -64 -272
Super Skirama 5 nocí 5 dní 87 -21 -272
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 5 nocí - -272 -272 -272
Nelyžiar (Pinzolo) 5 nocí - -196 -196 -196
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 5 dní v cene -98 -328
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 6 dní 121 15 -234
Pinzolo 6 nocí 5 dní v cene -70 -234
Pinzolo 6 nocí 6 dní 32 -49 -234
Super Skirama 6 nocí 5 dní 32 -77 -328
Super Skirama 6 nocí 6 dní 174 51 -234
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 6 nocí - -328 -328 -328
Nelyžiar (Pinzolo) 6 nocí - -234 -234 -234
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 6 dní 89 -17 -266
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 7 dní 47 -79 -374
Pinzolo 7 nocí 6 dní v cene -81 -266
Pinzolo 7 nocí 7 dní 36 -60 -266
Super Skirama 7 nocí 6 dní 143 19 -266
Super Skirama 7 nocí 7 dní 89 -49 -374
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 7 nocí - -374 -374 -374
Nelyžiar (Pinzolo) 7 nocí - -266 -266 -266
január 2024
30. 12. 2023 – 6. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 3 dni 49 -9 -149
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 4 dni 111 34 -149
Pinzolo 3 noci 3 dni v cene -45 -149
Pinzolo 3 noci 4 dni 47 -13 -149
Super Skirama 3 noci 3 dni 81 13 -149
Super Skirama 3 noci 4 dni 149 60 -149
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 3 noci - -209 -209 -209
Nelyžiar (Pinzolo) 3 noci - -149 -149 -149
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 3 dni v cene -62 -209
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 4 dni 111 34 -149
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 5 dní 164 70 -149
Pinzolo 4 noci 3 dni v cene -45 -149
Pinzolo 4 noci 4 dni 47 -13 -149
Pinzolo 4 noci 5 dní 85 15 -149
Super Skirama 4 noci 3 dni 21 13 -149
Super Skirama 4 noci 4 dni 89 0 -209
Super Skirama 4 noci 5 dní 211 102 -149
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 4 noci - -209 -209 -209
Nelyžiar (Pinzolo) 4 noci - -149 -149 -149
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 4 dni v cene -83 -272
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 5 dní 117 23 -196
Pinzolo 5 nocí 4 dni v cene -60 -196
Pinzolo 5 nocí 5 dní 38 -32 -196
Super Skirama 5 nocí 4 dni 26 -64 -272
Super Skirama 5 nocí 5 dní 87 -21 -272
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 5 nocí - -272 -272 -272
Nelyžiar (Pinzolo) 5 nocí - -196 -196 -196
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 5 dní v cene -98 -328
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 6 dní 121 15 -234
Pinzolo 6 nocí 5 dní v cene -70 -234
Pinzolo 6 nocí 6 dní 32 -49 -234
Super Skirama 6 nocí 5 dní 32 -77 -328
Super Skirama 6 nocí 6 dní 174 51 -234
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 6 nocí - -328 -328 -328
Nelyžiar (Pinzolo) 6 nocí - -234 -234 -234
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 6 dní 89 -17 -266
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 7 dní 47 -79 -374
Pinzolo 7 nocí 6 dní v cene -81 -266
Pinzolo 7 nocí 7 dní 36 -60 -266
Super Skirama 7 nocí 6 dní 143 19 -266
Super Skirama 7 nocí 7 dní 89 -49 -374
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 7 nocí - -374 -374 -374
Nelyžiar (Pinzolo) 7 nocí - -266 -266 -266
6. 1. 2024 – 13. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 3 dni 55 6 -106
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 4 dni 106 43 -106
Pinzolo 3 noci 3 dni v cene -32 -106
Pinzolo 3 noci 4 dni 28 -13 -106
Super Skirama 3 noci 3 dni 104 43 -106
Super Skirama 3 noci 4 dni 106 26 -162
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 3 noci - -162 -162 -162
Nelyžiar (Pinzolo) 3 noci - -106 -106 -106
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 3 dni v cene -49 -162
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 4 dni 51 -13 -162
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 5 dní 145 15 -106
Pinzolo 4 noci 3 dni v cene -32 -106
Pinzolo 4 noci 4 dni 28 -13 -106
Pinzolo 4 noci 5 dní 55 6 -106
Super Skirama 4 noci 3 dni 49 43 -106
Super Skirama 4 noci 4 dni 106 26 -162
Super Skirama 4 noci 5 dní 160 64 -162
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 4 noci - -162 -162 -162
Nelyžiar (Pinzolo) 4 noci - -106 -106 -106
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 4 dni 79 15 -134
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 5 dní 38 -36 -213
Pinzolo 5 nocí 4 dni v cene -40 -134
Pinzolo 5 nocí 5 dní 28 -21 -134
Super Skirama 5 nocí 4 dni 134 53 -134
Super Skirama 5 nocí 5 dní 109 13 -213
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 5 nocí - -213 -213 -213
Nelyžiar (Pinzolo) 5 nocí - -134 -134 -134
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 5 dní v cene 15 -251
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 6 dní 119 36 -162
Pinzolo 6 nocí 5 dní v cene -49 -162
Pinzolo 6 nocí 6 dní 23 -32 -162
Super Skirama 6 nocí 5 dní 160 64 -162
Super Skirama 6 nocí 6 dní 115 6 -251
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 6 nocí - -251 -251 -251
Nelyžiar (Pinzolo) 6 nocí - -162 -162 -162
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 6 dní 96 13 -185
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 7 dní 123 30 -185
Pinzolo 7 nocí 6 dní v cene -55 -185
Pinzolo 7 nocí 7 dní 23 -40 -185
Super Skirama 7 nocí 6 dní 85 -23 -281
Super Skirama 7 nocí 7 dní 230 104 -185
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 7 nocí - -281 -281 -281
Nelyžiar (Pinzolo) 7 nocí - -185 -185 -185
7. 1. 2024 – 13. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 3 dni 55 6 -106
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 4 dni 106 43 -106
Pinzolo 3 noci 3 dni v cene -32 -106
Pinzolo 3 noci 4 dni 28 -13 -106
Super Skirama 3 noci 3 dni 104 43 -106
Super Skirama 3 noci 4 dni 106 26 -162
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 3 noci - -162 -162 -162
Nelyžiar (Pinzolo) 3 noci - -106 -106 -106
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 3 dni v cene -49 -162
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 4 dni 51 -13 -162
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 5 dní 145 15 -106
Pinzolo 4 noci 3 dni v cene -32 -106
Pinzolo 4 noci 4 dni 28 -13 -106
Pinzolo 4 noci 5 dní 55 6 -106
Super Skirama 4 noci 3 dni 49 43 -106
Super Skirama 4 noci 4 dni 106 26 -162
Super Skirama 4 noci 5 dní 160 64 -162
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 4 noci - -162 -162 -162
Nelyžiar (Pinzolo) 4 noci - -106 -106 -106
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 4 dni 79 15 -134
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 5 dní 38 -36 -213
Pinzolo 5 nocí 4 dni v cene -40 -134
Pinzolo 5 nocí 5 dní 28 -21 -134
Super Skirama 5 nocí 4 dni 134 53 -134
Super Skirama 5 nocí 5 dní 109 13 -213
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 5 nocí - -213 -213 -213
Nelyžiar (Pinzolo) 5 nocí - -134 -134 -134
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 5 dní v cene 15 -251
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 6 dní 119 36 -162
Pinzolo 6 nocí 5 dní v cene -49 -162
Pinzolo 6 nocí 6 dní 23 -32 -162
Super Skirama 6 nocí 5 dní 160 64 -162
Super Skirama 6 nocí 6 dní 115 6 -251
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 6 nocí - -251 -251 -251
Nelyžiar (Pinzolo) 6 nocí - -162 -162 -162
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 6 dní 96 13 -185
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 7 dní 123 30 -185
Pinzolo 7 nocí 6 dní v cene -55 -185
Pinzolo 7 nocí 7 dní 23 -40 -185
Super Skirama 7 nocí 6 dní 85 -23 -281
Super Skirama 7 nocí 7 dní 230 104 -185
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 7 nocí - -281 -281 -281
Nelyžiar (Pinzolo) 7 nocí - -185 -185 -185
7. 1. 2024 – 11. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 5 dní -74 -251
Nelyžiar (Pinzolo bus) 4 noci - -251 -251 -251
13. 1. 2024 – 20. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 3 dni 55 6 -106
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 4 dni 106 43 -106
Pinzolo 3 noci 3 dni v cene -32 -106
Pinzolo 3 noci 4 dni 28 -13 -106
Super Skirama 3 noci 3 dni 104 43 -106
Super Skirama 3 noci 4 dni 162 81 -106
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 3 noci - -162 -162 -162
Nelyžiar (Pinzolo) 3 noci - -106 -106 -106
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 3 dni 55 6 -106
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 4 dni 106 43 -106
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 5 dní 145 70 -106
Pinzolo 4 noci 3 dni v cene -32 -106
Pinzolo 4 noci 4 dni 28 -13 -106
Pinzolo 4 noci 5 dní 55 6 -106
Super Skirama 4 noci 3 dni 49 -13 -162
Super Skirama 4 noci 4 dni 162 81 -106
Super Skirama 4 noci 5 dní 215 119 -106
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 4 noci - -162 -162 -162
Nelyžiar (Pinzolo) 4 noci - -106 -106 -106
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 4 dni 79 15 -134
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 5 dní 38 -36 -213
Pinzolo 5 nocí 4 dni v cene -40 -134
Pinzolo 5 nocí 5 dní 28 -21 -134
Super Skirama 5 nocí 4 dni 55 -26 -213
Super Skirama 5 nocí 5 dní 187 91 -134
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 5 nocí - -213 -213 -213
Nelyžiar (Pinzolo) 5 nocí - -134 -134 -134
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 5 dní v cene -74 -251
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 6 dní 119 36 -162
Pinzolo 6 nocí 5 dní v cene -49 -162
Pinzolo 6 nocí 6 dní 23 -32 -162
Super Skirama 6 nocí 5 dní 70 -26 -251
Super Skirama 6 nocí 6 dní 204 96 -162
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 6 nocí - -251 -251 -251
Nelyžiar (Pinzolo) 6 nocí - -162 -162 -162
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 6 dní 96 13 -185
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 7 dní 28 -66 -281
Pinzolo 7 nocí 6 dní v cene -55 -185
Pinzolo 7 nocí 7 dní 23 -40 -185
Super Skirama 7 nocí 6 dní 181 72 -185
Super Skirama 7 nocí 7 dní 134 9 -281
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 7 nocí - -281 -281 -281
Nelyžiar (Pinzolo) 7 nocí - -185 -185 -185
20. 1. 2024 – 27. 1. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 3 dni 60 4 -126
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 4 dni 119 47 -126
Pinzolo 3 noci 3 dni v cene -36 -126
Pinzolo 3 noci 4 dni 38 -11 -126
Super Skirama 3 noci 3 dni 104 36 -126
Super Skirama 3 noci 4 dni 113 23 -185
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 3 noci - -185 -185 -185
Nelyžiar (Pinzolo) 3 noci - -126 -126 -126
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 3 dni 60 -55 -126
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 4 dni 119 47 -126
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 5 dní 168 79 -126
Pinzolo 4 noci 3 dni v cene -36 -126
Pinzolo 4 noci 4 dni 38 -11 -126
Pinzolo 4 noci 5 dní 72 13 -126
Super Skirama 4 noci 3 dni 104 36 -126
Super Skirama 4 noci 4 dni 172 83 -126
Super Skirama 4 noci 5 dní 174 66 -185
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 4 noci - -185 -185 -185
Nelyžiar (Pinzolo) 4 noci - -126 -126 -126
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 4 dni v cene -72 -245
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 5 dní 130 40 -164
Pinzolo 5 nocí 4 dni v cene -49 -164
Pinzolo 5 nocí 5 dní 34 -26 -164
Super Skirama 5 nocí 4 dni 53 -36 -245
Super Skirama 5 nocí 5 dní 196 87 -164
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 5 nocí - -245 -245 -245
Nelyžiar (Pinzolo) 5 nocí - -164 -164 -164
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 5 dní v cene -89 -294
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 6 dní 136 34 -198
Pinzolo 6 nocí 5 dní v cene -60 -198
Pinzolo 6 nocí 6 dní 28 -40 -198
Super Skirama 6 nocí 5 dní 66 -43 -294
Super Skirama 6 nocí 6 dní 115 -9 -294
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 6 nocí - -294 -294 -294
Nelyžiar (Pinzolo) 6 nocí - -198 -198 -198
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 6 dní 109 6 -226
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 7 dní 30 -79 -334
Pinzolo 7 nocí 6 dní v cene -68 -226
Pinzolo 7 nocí 7 dní 28 -49 -226
Super Skirama 7 nocí 6 dní 183 60 -226
Super Skirama 7 nocí 7 dní 130 -9 -334
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 7 nocí - -334 -334 -334
Nelyžiar (Pinzolo) 7 nocí - -226 -226 -226
27. 1. 2024 – 3. 2. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 3 dni 60 4 -126
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 4 dni 60 -13 -185
Pinzolo 3 noci 3 dni v cene -36 -126
Pinzolo 3 noci 4 dni 38 -11 -126
Super Skirama 3 noci 3 dni 45 36 -126
Super Skirama 3 noci 4 dni 172 83 -126
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 3 noci - -185 -185 -185
Nelyžiar (Pinzolo) 3 noci - -126 -126 -126
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 3 dni 60 -55 -126
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 4 dni 119 47 -126
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 5 dní 109 19 -185
Pinzolo 4 noci 3 dni v cene -36 -126
Pinzolo 4 noci 4 dni 38 -11 -126
Pinzolo 4 noci 5 dní 72 13 -126
Super Skirama 4 noci 3 dni 45 -23 -185
Super Skirama 4 noci 4 dni 172 83 -126
Super Skirama 4 noci 5 dní 234 126 -126
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 4 noci - -185 -185 -185
Nelyžiar (Pinzolo) 4 noci - -126 -126 -126
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 4 dni v cene -72 -245
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 5 dní 130 40 -164
Pinzolo 5 nocí 4 dni v cene -49 -164
Pinzolo 5 nocí 5 dní 34 -26 -164
Super Skirama 5 nocí 4 dni 53 -36 -245
Super Skirama 5 nocí 5 dní 196 87 -164
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 5 nocí - -245 -245 -245
Nelyžiar (Pinzolo) 5 nocí - -164 -164 -164
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 5 dní 96 6 -198
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 6 dní 40 -62 -294
Pinzolo 6 nocí 5 dní v cene -60 -198
Pinzolo 6 nocí 6 dní 28 -40 -198
Super Skirama 6 nocí 5 dní 66 -43 -294
Super Skirama 6 nocí 6 dní 211 87 -198
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 6 nocí - -294 -294 -294
Nelyžiar (Pinzolo) 6 nocí - -198 -198 -198
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 6 dní v cene -102 -334
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 7 dní 138 30 -226
Pinzolo 7 nocí 6 dní v cene -68 -226
Pinzolo 7 nocí 7 dní 28 -49 -226
Super Skirama 7 nocí 6 dní 74 -49 -334
Super Skirama 7 nocí 7 dní 238 100 -226
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 7 nocí - -334 -334 -334
Nelyžiar (Pinzolo) 7 nocí - -226 -226 -226
február 2024
27. 1. 2024 – 3. 2. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 3 dni 60 4 -126
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 4 dni 60 -13 -185
Pinzolo 3 noci 3 dni v cene -36 -126
Pinzolo 3 noci 4 dni 38 -11 -126
Super Skirama 3 noci 3 dni 45 36 -126
Super Skirama 3 noci 4 dni 172 83 -126
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 3 noci - -185 -185 -185
Nelyžiar (Pinzolo) 3 noci - -126 -126 -126
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 3 dni 60 -55 -126
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 4 dni 119 47 -126
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 5 dní 109 19 -185
Pinzolo 4 noci 3 dni v cene -36 -126
Pinzolo 4 noci 4 dni 38 -11 -126
Pinzolo 4 noci 5 dní 72 13 -126
Super Skirama 4 noci 3 dni 45 -23 -185
Super Skirama 4 noci 4 dni 172 83 -126
Super Skirama 4 noci 5 dní 234 126 -126
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 4 noci - -185 -185 -185
Nelyžiar (Pinzolo) 4 noci - -126 -126 -126
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 4 dni v cene -72 -245
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 5 dní 130 40 -164
Pinzolo 5 nocí 4 dni v cene -49 -164
Pinzolo 5 nocí 5 dní 34 -26 -164
Super Skirama 5 nocí 4 dni 53 -36 -245
Super Skirama 5 nocí 5 dní 196 87 -164
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 5 nocí - -245 -245 -245
Nelyžiar (Pinzolo) 5 nocí - -164 -164 -164
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 5 dní 96 6 -198
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 6 dní 40 -62 -294
Pinzolo 6 nocí 5 dní v cene -60 -198
Pinzolo 6 nocí 6 dní 28 -40 -198
Super Skirama 6 nocí 5 dní 66 -43 -294
Super Skirama 6 nocí 6 dní 211 87 -198
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 6 nocí - -294 -294 -294
Nelyžiar (Pinzolo) 6 nocí - -198 -198 -198
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 6 dní v cene -102 -334
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 7 dní 138 30 -226
Pinzolo 7 nocí 6 dní v cene -68 -226
Pinzolo 7 nocí 7 dní 28 -49 -226
Super Skirama 7 nocí 6 dní 74 -49 -334
Super Skirama 7 nocí 7 dní 238 100 -226
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 7 nocí - -334 -334 -334
Nelyžiar (Pinzolo) 7 nocí - -226 -226 -226
3. 2. 2024 – 10. 2. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 3 dni 49 -9 -149
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 4 dni 111 34 -149
Pinzolo 3 noci 3 dni v cene -45 -149
Pinzolo 3 noci 4 dni 47 -13 -149
Super Skirama 3 noci 3 dni 81 13 -149
Super Skirama 3 noci 4 dni 89 0 -209
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 3 noci - -209 -209 -209
Nelyžiar (Pinzolo) 3 noci - -149 -149 -149
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 3 dni v cene -9 -209
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 4 dni 64 -19 -209
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 5 dní 164 70 -149
Pinzolo 4 noci 3 dni v cene -45 -149
Pinzolo 4 noci 4 dni 47 -13 -149
Pinzolo 4 noci 5 dní 85 15 -149
Super Skirama 4 noci 3 dni 21 -47 -209
Super Skirama 4 noci 4 dni 149 60 -149
Super Skirama 4 noci 5 dní 151 43 -209
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 4 noci - -209 -209 -209
Nelyžiar (Pinzolo) 4 noci - -149 -149 -149
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 4 dni 64 -13 -196
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 5 dní 55 -43 -272
Pinzolo 5 nocí 4 dni v cene -60 -196
Pinzolo 5 nocí 5 dní 38 -32 -196
Super Skirama 5 nocí 4 dni 102 13 -196
Super Skirama 5 nocí 5 dní 164 55 -196
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 5 nocí - -272 -272 -272
Nelyžiar (Pinzolo) 5 nocí - -196 -196 -196
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 5 dní v cene -15 -234
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 6 nocí 6 dní 121 15 -234
Pinzolo 6 nocí 5 dní v cene -70 -234
Pinzolo 6 nocí 6 dní 32 -49 -234
Super Skirama 6 nocí 5 dní 126 17 -234
Super Skirama 6 nocí 6 dní 81 -43 -328
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 6 nocí - -328 -328 -328
Nelyžiar (Pinzolo) 6 nocí - -234 -234 -234
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 6 dní v cene -113 -374
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 7 nocí 7 dní 47 -79 -374
Pinzolo 7 nocí 6 dní v cene -81 -266
Pinzolo 7 nocí 7 dní 36 -60 -266
Super Skirama 7 nocí 6 dní 143 19 -266
Super Skirama 7 nocí 7 dní 198 60 -266
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 7 nocí - -374 -374 -374
Nelyžiar (Pinzolo) 7 nocí - -266 -266 -266
10. 2. 2024 – 17. 2. 2024
plošná platnosť Ubytovanie platnosť dospelý ? junior ? bimbo ?
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 3 dni 49 -9 -149
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 3 noci 4 dni 64 -19 -209
Pinzolo 3 noci 3 dni v cene -45 -149
Pinzolo 3 noci 4 dni 47 -13 -149
Super Skirama 3 noci 3 dni 21 -47 -209
Super Skirama 3 noci 4 dni 149 60 -149
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 3 noci - -209 -209 -209
Nelyžiar (Pinzolo) 3 noci - -149 -149 -149
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 3 dni v cene -9 -149
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 4 dni 111 34 -149
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 4 noci 5 dní 119 21 -209
Pinzolo 4 noci 3 dni v cene -45 -149
Pinzolo 4 noci 4 dni 47 -13 -149
Pinzolo 4 noci 5 dní 85 15 -149
Super Skirama 4 noci 3 dni 21 13 -149
Super Skirama 4 noci 4 dni 89 0 -209
Super Skirama 4 noci 5 dní 211 102 -149
Nelyžiar (Campo Carlo Magno) 4 noci - -209 -209 -209
Nelyžiar (Pinzolo) 4 noci - -149 -149 -149
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 4 dni 64 -13 -196
Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta 5 nocí 5 dní 117 -43 -272
Pinzolo 5 nocí 4 dni v cene -60 -196
Pinzolo 5 nocí 5 dní 38 -32 -196
Super Skirama 5 nocí 4 dni 102 13 -196