NEV-DAMA a.s.

Na lyže BEZ OBÁV

Ani tento rok to s lyžovaním v zahraničí nevzdávame a robíme všetko pre to, aby ste si mohli vychutnať zjazd z alpských vrcholkov bez obáv.

Čo urobiť, aby bola vaša lyžiarska dovolenka bez obáv?

1. Objednajte si zájazd pod značkou NEV-DAMA SKI PARTNER

V prípade cestovného obmedzenia z dôvodu koronavírusu (uzatvorenia hraníc, nutnosť karantény či odporučenie necestovať) môžete stornovať zájazd a my vám vrátime peniaze v plnej čiastke do 14 dní.​

2. Dohodnite si k zájazdu rozšírené poistenie C + už od 17 €

V & nbsp; prípade ochorenia (vr. COVID-19) na dovolenke vám pokryje liečebné náklady až do výšky 220 000 €. Zároveň ste chránení pre prípad, že by ste koronavírusy ochoreli už pred odchodom alebo nesplnili podmienky pre vycestovanie.​

Exkluzívne zájazdy pod značkou SKI PARTNER

Lyžujeme pre radosť. Túto myšlienku máme spoločnú s našimi exkluzívnymi partnerskými hotelmi, s ktorými sme pre vás tento rok vyjednali nové podmienky. Nad rámec cestovného poistenia a obvyklých storno podmienok vám pod značkou SKI PARTNER ponúkane lyžiarsku dovolenku s istotou, že o vaše zimné prázdniny neprídete ani v prípade uzatvorenia hraníc, potreby karantény po príjazde alebo pri vyhlásení varovania štátnych orgánov pred cestou do zahraničia. Starosti s vývojom situácie nechajte na nás. Ako váš partner na lyže sa staráme o to, aby ste si zimnú dovolenku naozaj užili.

Stačí, ak si vyberiete z našej ponuky ubytovania pod značkou SKI PARTNER.

Pripraviť, pozor, otváracie zľavy štartujú práve TERAZ!

Na nákup zimnej dovolenky nie je nikdy skoro. Osviežte sa v parnom lete našou ponukou lyžiarskych zájazdov nie len do Álp. Do 30. 9. naviac s až 15% zľavou!

Na čo sa nás najčastejšie pýtate

Kam organizujete lyžiarske zájazdy pod značkou SKI PARTNER?

Momentálne vám ponúkame zimnú dovolenku pod značkou NEV-DAMA SKI PARTNER v rakúskych, talianskych a francúzskych Alpách a taktiež na českých, slovenských a bulharských horách.

K rýchlej orientácií, ktoré ubytovací kapacity patria pod značku NEV-DAMA SKI PARTNER (GOLD/SILVER), odporúčame použiť pri vyhľadávaní zájazdu na webu rovnomenný filter alebo prehľad ubytovacích kapacít viď rovnomenná kapitola v online katalógu.

V čom sú vaši „SKI PARTNERI“ lepší než ostatní ubytovací zariadenia?

NEV-DAMA SKI PARTNERI svojim hosťom nad rámec ochrany cestovnej kancelárie garantujú, že v prípade krízových opatrení neprídu o uhradené financie.

Nárok na zrušenie ubytovacích služieb bez akýchkoľvek sankcií v prípade obmedzení ciest našich klientov z Českej republiky, Slovenska a Poľska v súvislosti s rozšírením koronavírusu možno uplatniť, ak nastane:

  • uzatvorenie hraníc (vrátane tranzitu),
  • povinná karanténa pri príjazdu z/do destinácie alebo tranzitných zemí vyhlásená štátnym orgánom (nie zamestnávateľom či treťou osobou),
  • cestovné varovanie/odporučenie Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR pred cestou do zahraničia necestovať do zahraničia (vrátane tranzitných zemí, konkrétnych regiónov, provincií a obcí), – platí len pri programe SKI PARTNER GOLD.

Prečo si mám zriadiť poistenie C+? Nestačí mi klasické cestovné poistenie?

Na rozdiel od štandardného poistenia Basic a Optimal kryje rozšírené poistenie C+ naviac liečebné náklady spojené s liečbou ochorenia COVID-19 i prípadné zrušenie zájazdu z dôvodu vášho ochorenia COVID-19 pred dovolenkou a nesplneniu zdravotných podmienok pre vycestovanie. Poskytne vám teda nadštandardnú ochranu zdravia nielen v priebehu vašej dovolenky, ale i pred nastúpením na pobyt. 

Mám záujem o rozšírené poistenie C+, kedy a ako si ho môžem zjednať?

Rozšírené poistenie C+ si môžete zjednať pri objednaní zájazdu alebo kedykoľvek pred zaplatením celého zájazdu či posledného doplatku (tj. 6 týždňov pred začiatkom zájazdu).

Objednal som si klasické poistenie, môžem ho zmeniť na rozšírené poistenie C+ spätne?

Áno, zmena poistenia je možná, musí byť však uskutočnená pred zaplatením celého zájazdu či posledného doplatku.

Prečo by so mal/a ísť na hory práve s vami?

Máme bohaté skúsenosti s organizáciou pobytov na horách, takže v našej ponuke nájdete len kvalitné skiareály a ubytovacie zariadenia. O vysokom štandarde našich služieb svedčí viac ako 120 tisíc spokojných klientov. Sme najväčším predajcom zimnej dovolenky v strednej Európe, vďaka čomu vám môžeme ponúknuť bezkonkurenčné ceny ubytovania aj skipasov, na ktoré individuálny lyžiari len ťažko dosiahnu.

Aj keď si vyberiem lyžiarsky zájazd s vašim SKI PARTNEROM, ako mi zaručíte, že pri mojom pobyte na horách bude dobrá snehová situácia?

U vybraných zájazdov poskytujeme tzv. garanci sněhu (garanciu snehu)- ak nebude k rozhodnému dni reálny predpoklad (podľa aktuálnej klimatickej situácie alebo na základe prehlásenia prevádzkovateľa príslušných prepravných zariadení a zjazdových tratí) v prevádzke minimálne 50 % dĺžky zjazdoviek, máte nárok na bezplatné zrušenie zájazdu. K lyžiarskej dovolenke našim klientom naviac poskytujeme i ďalšie zaujímavé benefity.

Budete i tento rok organizovať v Alpách nejaké špeciálne akcie so sprievodným programom?

Áno! Ako každý rok, i tento pre Vás v Alpách zorganizujeme špeciálne události a eventy, (udalosti a eventy) vďaka ktorým sa môžete zúčastniť spoločného otvorenia či zakončenia zimnej sezóny (ski opening/closing), turnaje vo snow volejbale, lyžovanie so slávnymi osobnosťami, testovanie lyží a lyžiarskeho vybavenia, rôznych párty na svahu, koncertov, športových udalostí a mnoho ďalších atraktívnych akcií.

×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zabudli ste prihlasovacie údaje?