NEV-DAMA a.s.

Najlacnejšie lyžiarske strediská v Alpách

Lacné lyžiarske zájazdy

Túžite po zimnej dovolenke v Alpách, ale máte nízky rozpočet? Vďaka našim lacným lyžiarskym zájazdom môžete mať dovolenku na horách za neodolateľnú cenu!

Lyžovanie v Alpách za cenu dovolenky v Čechách

Bohaté prídely snehu, fascinujúce horské scenérie, slnkom zaliate svahy vo vysokých nadmorských polohách a hlavne perfektne upravené zjazdovky, najmodernejšie prepravné zariadenia, komfortné ubytovanie, prvotriedne detské lyžiarske škôlky a špičkové snowparky – tak vyzerá lyžiarska dovolenka v Alpách. Radi by ste si ju dopriali, ale nemáte na ňu príliš vysoký rozpočet? Nezúfajte. Dáme vám skvelé tipy na najlacnejšie lyžiarske strediská v Alpách, kde môžete lyžovať za cenu zimnej dovolenky ako na Slovensku.

Monte Bondone

Talianske stredisko Monte Bondone v lyžiarskej oblasti Skirama Dolomiti Adamello Brenta ponúka skvelé lyžiarske zázemie za neodolateľne nízke ceny, vďaka čomu sa radí medzi najžiadanejšie alpské strediská v našej ponuke. Okrem týždenných zájazdov navyše vďaka našim skráteným pobytom na 3 až 4 noci môžete za lyžiarsky zájazd do Monte Bondone ušetriť ešte viac peňazí. Lyžiarske terény Monte Bondone sú vhodné pre každého od začiatočníkov a rodín s deťmi až po pokročilých lyžiarov. Celkom 22 km zjazdoviek, 37 km bežeckých tratí, 2 skvelé snowparky, detský park, voľné terény a stopercentné pokrytie zjazdoviek systémom umelého zasnežovania zaisťuje perfektnú lyžiarsku dovolenku.

Borno – Monte Altissimo

Skvelý pomer kvality a ceny ponúka taktiež talianske stredisko Borno – Monte Altissimo v oblasti Valle Camonica. Takmer 20 km zjazdoviek rôznych náročností umiestnených v krásnej prírode láka do tohto malého, ale veľmi príjemného strediska predovšetkým Talianov z blízkych miest. Na svoje si tu príde takmer každý – freestylistov poteší prvotriedny Play Snowpark so 4 líniami prekážok a najmenších lyžiarov a začiatočníkov zase vyhlásená lyžiarska a snowboardová škola.

Chiesa Valmalenco

Ceny vo fantastickom talianskom stredisku Chiesa Valmalenco v lyžiarskej oblasti Valtellina sú niekedy až úsmevné. Kto by nechcel mať za cenu lyžovania v SR k dispozícii pestrý výber viac ako 30 km zjazdových a bežeckých tratí v prekrásnych alpských scenériách, 2 snowparky, širokú ponuku voľného terénu a predovšetkým podľa štatistík neobvykle bohatú snehovú nádielku až do neskorých jarných dní? Dokonalá upravenosť a nezaplnenosť lyžiarskych terénov v pracovných dňoch je len ďalším veľkým bonusom strediska Chiesa Valmalenco.

Foppolo

Keď porovnáme ceny talianskeho skiareálu Foppolo v oblasti Val Brembana so strediskami v SR, môžeme mnohé zo slovenských skiareálov označiť drahými. Foppolo za bezkonkurenčné ceny ponúka takmer 33 km zjazdoviek rôznych obtiažností, 9 km bežeckých tratí a 3 snowparky. Veľkým magnetom tohto strediska sú tiež bohaté prídely snehu, kvalitná úprava a relatívna nezaplnenosť lyžiarskych svahov aj pohostinnosť miestnych horalov.

Sappada

Výborný pomer kvality a ceny nájdete aj v lyžiarskom stredisku Sappada v talianskom regióne Friuli. Sappada láka milovníkov zimných športov predovšetkým vďaka svojej jedinečnej kráse v obklopení Dolomitov velikánov a čaru tradičnej horskej osady. Skladá sa z niekoľkých menších skiareálov, ktoré svojou ponukou uspokoja úplne každého. Celkom stredisko Sappada disponuje 20 km zjazdových a 25 km obľúbených bežeckých tratí aj obrovským detským zábavným parkom na snehu.

×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zabudli ste prihlasovacie údaje?